گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه علوم تربیتی

تعداد بازدید 201624 دفعه

گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه علوم تربیتی آورده شده اند. در این مطلب گرایش های مختلف رشته علوم تربیتی و ظرفیت پذیرش هر گرایش در مقطع کارشناسی ارشد به تفکیک نوبت پذیرش مورد بررسی قرار گرفته اند.

معرفی گرایش‏ های کارشناسی ارشد مجموعه علوم تربیتی:

 

گرایش های علوم تربیتی

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در صفحه اینستاگرام 3گام

 

گرایش برنامه ریزی آموزشی

تعریف: هدف این گرایش از یک سو فراهم ساختن فرصت‌ های یادگیری هر چه بیشتر برای گروه‌ های واجب‌ التعلیم و علاقه ‌مند به یادگیری و از سوی دیگر تربیت نیروی انسانی ماهر مورد نیاز توسعه اقتصادی کشورها است. در کل برنامه‌ ریزی آموزشی، مدیریت بر فعالیت ‌های یاددهی و یادگیری به منظور ایجاد تغییرات مطلوب در رفتار یادگیرنده و ارزیابی میزان تحقق این تغییرات است. فارغ‌التحصیل این گرایش به راحتی می‌ تواند علاوه بر پیش‌بینی ‌های آموزشی یک کشور، مراحل برنامه‌ریزی آموزشی و مدیریت بر اجرای آن را ترسیم کند و با روش ‌های بهتر آموزشی، راهنما و مشاور خوبی برای یادگیرندگان باشد.

بازارکار گرایش برنامه ریزی آموزشی: امروزه آموزش با همه جنبه ‌های زندگی ما ارتباط تنگاتنگ دارد و هر اندازه که جامعه ما پیچیده‌ تر شود، آموزش و پرورش نقش مهم‌ تری در حل مسائل آتی و رشد انسان‌ ها پیدا می‌کند. به همین دلیل موقعیت ‌های شغلی بسیاری برای فارغ ‌التحصیلان این گرایش وجود دارد. چون کشور ما، یکی از کشورهای در حال رشد و توسعه است و بدون بهره‌ گیری از شاخه‌ های مختلف آموزشی، نمی ‌تواند توسعه همه جانبه داشته باشد. در حال حاضر فارغ ‌التحصیلان این گرایش در درجه اول جذب آموزش و پرورش می ‌شوند. تعدادی نیز در سازمان ‌های دولتی از جمله سازمان‌ های مدیریت و برنامه‌ریزی و برنامه ‌و بودجه فعالیت می ‌کنند. گفتنی است که فارغ ‌التحصیلان برنامه ‌ریزی آموزشی مجوز تأسیس آموزشکده‌ های درسی را دارند و در صورت داشتن سرمایه لازم،‌ می ‌توانند در این زمینه فعالیت کنند.

مقطع دکترا در گرایش برنامه ریزی آموزشی: در حال حاضر در ایران تنها دانشگاه پیام نور در دوره دکترا دارای این گرایش می‏ باشد.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش برنامه ریزی آموزشی)

مقدمه ای بر برنامه ریزی آموزشی و درسی دکتر علی تقی پورظهیر، انتشارات: آگاه 

مبانی برنامه ریزی آموزشی دکتر یحیی فیوضات، انتشارات: ویرایش 

 

بهترین منابع ارشد علوم تربیتی را در سایت 3گام مطالعه کنید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

گرایش برنامه ریزی درسی

تعریف: هدف از ایجاد دوره کارشناسی ارشد برنامه ‌ریزی درسی عبارت است از: تقویت قدرت تفکر انتقادی دانشجویان جهت بررسی و تجزیه و تحلیل برنامه ‌های آموزشی و درسی مدارس کشور و تربیت افرادی که قادر باشند بررسی تطبیقی روی برنامه‌ها، طرح‌ها و الگوهای متداول و پیشرفته ‌ای که در سایر کشورها با موفقیت طراحی و اجرا شده را انجام داده و پیشنهادات لازم را در جهت تطبیق این طرح‌ها و برنامه‌ ها با توجه به خصوصیات آموزشی، عقیدتی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی افراد جامعه امروز کشور باشند، ارائه دهند. (عیناً با گرایش برنامه‌ ریزی آموزشی از نظر دروس و ضرایب یکی می ‏باشد)

بازارکار گرایش برنامه ریزی درسی: مشاوره برنامه‌ ریزی درسی برای داوطلبان کنکور و همچنین دانش ‌آموزان و دانشجویان تمام مقاطع، از تخصص ‌های این گرایش‌ می ‌باشد که مدارس، دبیرستان‌ ها و آموزشگاه‌ های خصوصی پذیرایی این افراد می ‌باشند. علاوه بر آن فارغ ‌التحصیلان این گرایش می‏ توانند جذب آموزش و پرورش و برخی سازمان ‌های دولتی از جمله سازمان ‌های مدیریت وبرنامه‌ ریزی و تالیف کتب درسی شوند.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش برنامه ریزی درسی): مبانی برنامه ‌ریزی آموزشی برنامه‌ ریزی درسی مدارس، نوشته الف لوی و ترجمه دکتر فریده مشایخ، انتشارات مدرسه.

 

گرایش مدیریت آموزشی

تعریف: هدف‌ این‌ گرایش‌ تربیت‌ نیروی‌ انسانی‌ متعهد و کاردان‌ در زمینه‌ مدیریت‌ آموزشی‌ در سطوح‌ مختلف‌ آموزشی‌ در کشور و برآوردن‌ نیازهای‌ آموزشی‌ وزارتخانه‌ ها و مراکز و مؤسسات‌ آموزشی‌ و دانشگاه‌ ها بر اساس‌ ارزش‌های‌ اسلامی‌ و اصول‌ مدیریت‌ است‌. یک‌ مدیر آموزشی‌ باید از ویژگی‌ های‌ مختلفی‌ همانند قدرت‌ برنامه ‌ریزی‌، روابط‌ انسانی‌ خوب‌ و درک‌ و اجرای‌ اصول‌ صحیح‌ مدیریت‌ آموزشی‌ برخوردار باشد تا بتواند در رابطه‌ با مسائل‌ و مشکلات‌ آموزشی‌ حوزه‌ فعالیت‌ خود قدرت‌ تشخیص‌ و تصمیم‌ گیری‌ داشته‌ باشد. فارغ ‌التحصیلان این رشته باید از قدرت برنامه ‌ریزی و روابط انسانی خوبی برخوردار باشند تا بتوانند شکست و مسائل آموزشی را به خوبی تشخیص داده و در حل مشکل آن راهکارهای مناسب را ارائه دهند. هدف از این گرایش به وجود آوردن فارغ ‌التحصیلان متعهد برای تمام سطوح مختلف آموزشی می ‌باشد.

بازارکار گرایش مدیریت آموزشی: فارغ ‌التحصیلان این گرایش که پرطرفدارترین گرایش در رشته علوم تربیتی1 می‏ باشند در درجه اول جذب آموزش و پرورش می ‌شوند، برخی سازمان ‌های دولتی مانند سازمان بهزیستی، وزارت بهداشت از جمله مکان ‌های فعالیت فارغ‌ التحصیلان این رشته‌ ها می ‌باشند. فارغ ‌التحصیلان این گرایش در صورت برخورداری از سرمایه لازم می‌ توانند مجوز تاسیس مهد کودک و آمادگی را اخذ کرده و به عنوان مدیر آموزشی زمینه فعالیت کنند. علاوه بر این فارغ ‌التحصیلان این رشته در هریک از سازمان های دولتی و خصوصی می ‏توانند در بخش آموزش منابع انسانی فعالیت کنند.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش مدیریت آموزشی):

مدیریت عمومی دکتر علاقه بند، انتشارات: روان

مقدمات مدیریت آموزشی دکتر علاقه بند، انتشارات: بعثت

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

گرایش تکنولوژی آموزشی

تعریف: برخلاف تصور عموم مردم صرفاً در ابزار و وسایل خلاصه نمی ‌شود بلکه دیدی تازه به یادگیری می‌ باشد که با استفاده از نظرات و اصول روانشناسانه بهترین نوع و روش استفاده را از وسایل آموزشی در جهت یادگیری بهتربازگو می ‌کند.

بازارکار گرایش تکنولوژی آموزشی:  فلسفه اصلی این رشته، استفاده از توانایی فارغ ‌التحصیلان آن در آموزش و پرورش و سپس صدا و سیما است. اما در عمل می ‌بینیم که به دلیل تفکر غلط حاکم بر محیط‌ های فوق، تکنولوژیست ‌های آموزشی به سختی جذب این مراکز می‌ شوند. البته برخی از فارغ ‌التحصیلان این رشته جذب مدارس غیرانتفاعی شده ‌اند و با ارائه طرح ‌های آموزشی برای دوره‌ ها و درس ‌های مختلف، کارآیی مدرسه را بسیار ارتقاء داده ‌اند.عده ‌ای از فارغ ‌التحصیلان نیز جذب وزارت ارشاد یا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می ‌شوند و بالاخره برخی از فارغ‌التحصیلان با توجه به توانایی ‌هایی که در طی تحصیل کسب کرده‌اند، جذب بازار کار آزاد می‌شوند و به عکاسی آموزشی یا تولید فیلم‌های آموزشی می ‌پردازند.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش تکنولوژی آموزشی): مقدمات تکنولوژی آموزشی، دکتر احدیان، انتشارات: بشری

 

گرایش تحقیقات آموزشی

تعریف: فارغ‌ التحصیلان این رشته با استفاده از روش تدریس و الگوهای مختلف در ملل گوناگون بهترین سبک و الگو را در جهت بهبود نظام آموزشی کشور تدوین می ‌کنند.

بازارکار گرایش تحقیقات آموزشی: در حال حاضر فارغ‌ التحصیلان این گرایش در درجه اول جذب آموزش و پرورش می ‌شوند. تعدادی نیز در سازمان‌ های دولتی از جمله سازمان ‌های مدیریت و برنامه‌ ریزی و پژوهشکده‏ های حوزه علوم انسانی فعالیت می‌ کنند.

مقطع دکترا گرایش تحقیقات آموزشی: در حال حاضر دکترای این گرایش در ایران وجود ندارد و فارغ التحصیلان این گرایش اغلب در گرایش های سنجش و اندازه گیری، برنامه ریزی درسی ، مدیریت آموزشی و یا آموزش عالی ادامه تحصیل می‏ دهند.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش تحقیقات آموزشی): اندازه گیری و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی، نوشته علی اکبر سیف انتشارات ویرایش.

 

گرایش آموزش بزرگسالان

تعریف: همانطور که از نام این رشته پیداست ضرورت داشتن علم و دانش را در زندگی انسان مشخص می‌ کند. به طوری که تمامی افراد بازمانده از تحصیل، کارمندان سازمان‏های مختلف و یا علاقه‌مندان به تحصیل بتوانند یادگیری را ادامه دهند و یا بنیان‌گذار جامعه‌ای در حال یادگیری باشند.

بازارکار گرایش آموزش بزرگسالان: فارغ ‌التحصیلان این رشته علاوه بر  آموزش وپرورش می ‏توانند در هر یک از سازمان های دولتی و خصوصی ‏ در بخش آموزش منابع انسانی فعالیت کنند.

ظرفیت دانشگاه آزاد در گرایش آموزش بزرگسالان: در حال حاضر در دانشگاه آزاد این گرایش وجود ندارد.

مقطع دکترا: در حال حاضر دکترای این گرایش در ایران وجود ندارد و فارغ التحصیلان این گرایش اغلب در گرایش ‏های آموزش عالی، برنامه ریزی درسی و یا مدیریت آموزشی ادامه تحصیل می‏ دهند.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش آموزش بزرگسالان): آموزش بزرگسالان، نوشته زهرا صباغیان انتشارات دانشگاه شهید بهشتی.

 

گرایش تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

تعریف: فلسفه آموزش و پرورش یکی از دانش ‌های میان رشته‌ ای است که با دو قلمرو فلسفه و آموزش و پرورش در ارتباط است و تحصیل در آن نیز مستلزم اطلاع قبلی از مبانی و مباحث فلسفه از یک سو و دانستن مبانی دانش آموزش و پرورش از سوی دیگر است در ایران تا آغاز دهه 1340، این رشته، دانش مستقلی تلقی نمی ‌شد ولی از این دوره به بعد رفته رفته کتاب‌ هایی هر چند متعدد ترجمه و تالیف شد. از یک سو فلسفه آموزش و پرورش عبارت است از آشنایی با نظریات تربیتی موجود در مکتب ‌های اصلی و بزرگ فلسفی و از سویی دیگر تربیت انسان را باید هدف و مقصدی باشد که جوامع را بر آن می‌ دارد تا به طرح و سازمان بخشیدن آموزش و پرورش برآیند. به هر کدام از دو سوی امر بنگریم، فلسفه آموزش و پرورش را باید «حکمت تربیت» بنامیم و مقصود از آن راهگشایی خردمندانه در عمل تربیتی است.

بازارکار گرایش تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش: در حال حاضر فارغ ‌التحصیلان این گرایش در درجه اول جذب آموزش و پرورش می‌ شوند. تعدادی نیز در پژوهشکده ‏های حوزه علوم انسانی فعالیت می‌ کنند.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش):

اصول و فلسفه تعلیم و تربیت، نوشته علی شریعتمداری انتشارات امیرکبیر.

نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش، دکتر نقیب زاده، انتشارات: آگاه.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در صفحه اینستاگرام 3گام

 

گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی

تعریف: مدیریت و برنامه ‌ریزی آموزش عالی علاوه بر ایجاد دانش به نحوه استفاده از آن دانش و اطلاعات اهمیت بسیاری می‌ دهد. استفاده از تکنولوژی جدید و پیشرفته برای انتقال دانش از جمله کارایی ‌های این رشته می  ‌باشد برای مثال دانشگاه مجازی یکی از دستاوردهای این رشته می باشد.

بازارکار گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی: در حال حاضر فارغ ‌التحصیلان این گرایش در درجه اول جذب دانشگاه ‏ها و موسسات آموزش عالی می ‌شوند. تعدادی نیز در سازمان‌های دولتی از جمله سازمان های مدیریت و برنامه‌ریزی و وزارتخانه ‏ها فعالیت می ‌کنند.

کتاب مرجع (جهت آشنایی با گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی): رویکردها و چشم اندازهای نو در آموزش عالی، نوشته محمد یمنی دوزی سرخابی، انتشارات پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم.

 

ظرفیت پذیرش در کارشناسی ارشد مجموعه علوم تربیتی

برای مشاهده جداول تفکیکی، استان به استان و دانشگاه به دانشگاه ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرینده کارشناسی ارشد مجموعه علوم تربیتی 96 به لینک زیر مراجعه فرمایید. می توانید با کلیک بر روی نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش و هر پارامتر دیگر، لیستها را فیلتر کنید تا اطلاعات را با جزئیات دقیق تر بررسی نمایید.

بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

جدول دانشگاهها و ظرفیتهای پذیرش کارشناسی ارشد علوم تربیتی 96 

 

ضمنا با عضویت در پنل مشاوره و برنامه ریزی می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را در زمینه  کارشناسی ارشد علوم تربیتی به دست آورید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  بهاره عباسی‏ - 00/6/26

  سلام من دانشجوی اموزش ابتدایی هستم
  ایا میتوانم برای ارشد رشته مدیریت اموزشی بخونم؟

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 00/6/10

  سلام من لیسانسم علوم سیاسیه و میخوام ارشد انتخاب رشته کنم در رشته علوم تربیتی به نظرتون باهمه گرایش ها میشه تو ازمون استخدامی شرکت کرد؟بعضیا میگن فقط برنامه ریزی درسی و تاریخ فلسفه...

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  سلام خدمت شما این که کدوم گرایش رو بخوان برای آزمون استخدامی به شرایط اون سازمان برگزار کننده بستگی داره و می تونید برای این موضوع چند تا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی رو چک کنید تا متوجه بشین 

 • تصویر فرد

  سعیده‏ - 00/6/9

  سلام وقت بخیر من بالیسانس حقوق ،ازمون ارشد ناپیوسته علوم تربیتی دادم بنظرتون کدوم گرایش علوم‌تربیتی در ارشد برای استخدامی اموزش پرورش بهتره

 • تصویر فرد

  ریحان‏ - 00/6/8

  سلام من کنکور ارشد در رشته علوم تربیتی رو دادم. رشته خودم نرم افزاره،الان نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که بعد بتونم برای ازمون استخدامی اموزش و پرورش ازمون بدم،متاسفانه رشته برنامه ریزی درسی و اموزش و پرورش تعطبیعی رو نتونستم بیارم.الان بنظرتون چی رو انتخاب کنم؟

 • تصویر فرد

  فاطمه رحیمی‏ - 00/6/8

  سلام وقتتون بخیر. بنده کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی هستم.. برای تهیه منابع درست رشته ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کمک میخواستم ممنون میشم جوابم رو بدید

 • تصویر فرد

  ساناز‏ - 00/5/29

  سلام من لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم میتونم در ارشد رشته علوم تربیتی شرکت کنم

 • تصویر فرد

  پیماندوست‏ - 00/5/3

  سلام خسته نباشید من دانشجو رشته علوم تربیتی گرایش اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم و مشغول تحصیل،هستم میخواستم برای ارشد راهنماییم کنید چ رشته ای برای ارشد بخونم بیشتر علاقه ب روانشناسی دارم

 • تصویر فرد

  عباس‏ - 00/4/25

  سلام..... من کارشناسی علوم تربیتی هستم... میتونم ارشد زبان خارجه بخونم؟

 • تصویر فرد

  محمدزاده‏ - 00/4/21

  سلام من دانشجوی اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم برا ارشد میتونم روانشناسی بالینی بخونم؟

 • تصویر فرد

  ۰۰۰۰‏ - 00/4/16

  سلام وقت بخیر من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی گرایش تکنولوژی آموزشی هستم قصد دارم برای ازشد شرکت کنم اما نمیدونم کدوم رشته شرکت کنم ک بازار کارش خوب باشه و جذبش بالا باشه ؟

 • تصویر فرد

  mahtab‏ - 00/4/15

  سلام
  اداره اموزش پرورش برای ارشد علوم تربیتی چه گرایش هایی قبول میکنه؟
  مشاوره هم قبول میکنه؟

 • تصویر فرد

  روناک‏ - 00/2/21

  سلام من کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی اموزشی دارم و برای ارشد میخوام ثبت نام کنم اما نمیدونم چه رشته ایی برم
  و هدفم گرفتن دکترا و جز هئیت علمی شدنه
  لطفا راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  روناک‏ - 00/2/21

  سلام وقتتان بخیر
  من کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی اموزشی دارم و میخوام برای ارشد ثبت نام کنم همین گرایش را ادامه بدهم یا گرایش ارشد مدیریت اموزشی بخوانم بهتره ؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/22

  سلام خدمت شما
  این که کدوم گرایش رو بخونید بستگی به هدفتون از ادامه تحصیل داره و یه موضوعیه که نیازه حتما با مشاور مطرحشون کنید میتونید از طریق لینک زیر یک جلسه مشاوره رزرو کنید
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر 

 • تصویر فرد

  پرویز‏ - 99/12/26

  با سلام‌ من‌ کارشناسی مهندسی مکانیک دارم میخوام واسه ارشد علوم تربیتی بخونم‌بنظرتون کدوم گرایشش خوبه تا وارد اموزش و پرورش بشم بازار کارش خوب باشه

 • تصویر فرد

  معصومه‏ - 99/11/8

  سلام وشبتون بخیر من کارشناسی مشاوره و راهنمایی دارم به نظرتون ارشد علوم تربیتی شرکت کنم یا مشاوره که بازار کار واستخدامی واسه آموزش پرورش داشته باشه ممنون

 • تصویر فرد

  هلما‏ - 99/10/25

  سلام
  وقت بخیر
  من دانشجوی رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم. برای ارشد می‌تونم در آزمون روانشناسی کودک و نوجوان شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 99/9/18

  سلام دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم برای استاد شدن چه رشته ای بخوانم شانس بیشتری بدای استاد شدن دارم

 • تصویر فرد

  بتول سعادتی‏ - 99/9/12

  سلام من کارشنلسی علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی دارم در ارشد چه رشته ای بخونم بهتره

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 99/8/15

  سلام
  من لیسانس علوم تربیتی از دانشگاه فرهنگیان دارم به نظرتون ارشد همون علوم تربیتی بخونم یا مدیریت آموزشی؟؟با تشکر

 • تصویر فرد

  احسان‏ - 99/8/4

  سلام، رشته ای بنام تکنوژی آموزشی که در مقطع ارشد در دانشگاه آزاد تدریس میشه، مدرکش با مدرک علوم تربیتی فرق داره؟

 • تصویر فرد

  فافا‏ - 99/8/2

  سلام مگه روانشناسی تربیتی و مشاوره زیرگروه گرایش های ارشد علوم تربیتی 2 نیست؟

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 99/6/2

  سلام من فکر میکردم میشه وفتی رشتت علوم تربیتیه روانشناسی کودک یا تربیتی خوند 🙁
  ولی گرایشات بدی داره😑

 • تصویر فرد

  عشرت بابایی‏ - 99/5/3

  سلام من لیسانس مدیریت برنامه ریزی فرهنگی دارم .میخاهم ارشد برنامه ریزی درسی بخوانم آیابراب استخدام مشکلی پیدانمیشه

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 99/4/19

  سلام من لیسانس اموزش ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان رو دارم دوس دارم که فوق لیسانسمو روانشناسی بگیرم و مطب هم بزنم بنظرتون خوبه اصن میشه یا نه؟؟؟

 • تصویر فرد

  پویا‏ - 99/1/16

  سلام خسته نباشین
  من دانشجوی علوم تربیتی رشته اموزش ابتدایی فرهنگیان هستم میخواستم بدونم میتونم برای ارشد رشته حقوق رو انتخاب کنم ؟؟

 • تصویر فرد

  محیا‏ - 99/1/14

  سلام.من مدرک کارشناسی اموزش اپتدایی از دانشگاه فرهنگیان دارم، میخواستم بپرسم ک میتونم برای ارشد در رشته فیزیک ادامه تحصیل بدم؟

 • تصویر فرد

  مریم . م‏ - 98/11/16

  سلام وقت تون بخیر.. ببخشید افراد فرهنگی سهمیه دارن تو این رشته؟

 • تصویر فرد

  parastoo‏ - 98/10/23

  سلام من رشتم کارشناسی مدیریت جخانگردی هست برای ارشد میتونم زیرشاخه علوم تربیتی مدیریت اموزشی رو بخونم؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 98/10/23

  سلام بله میتونید توی مقطع ارشد هر رشته ای که مد نظرتون بود انتخاب و درآزمون شرکت کنید

 • تصویر فرد

  پریسا حسن پور‏ - 98/7/11

  سلام.من کارشناسی مهندسی پزشکی دارم.میخواستم بدونم برای ارشد میتونم در یکی از گرایش های علوم تربیتی ادامه تحصیل بدم؟

 • تصویر فرد

  عاطفه چایلو‏ - 98/5/10

  سلامی دوباره . ببخشید ، بنده دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی هستم . به استاد دانشگاه شدن و کار در آ.پ و مشاوره ی مدارس علاقه ی زیادی دارم ، بنظرتون در رشته ی مشاوره و راهنمایی ، میتونم در دانشگاه و مراکز مشاوره ، مشغول به کارشم؟ با تشکر

 • تصویر فرد

  عاطفه چایلو‏ - 98/5/10

  سلام . دروس مربوط به هر رشته برای کنکور ارشد و همچنین ضرایب دروس ، رو میشه بگید؟ پیدا نکردم

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/17

  سلام وقت بخیر 
  وارد محتوای رشته ها بشید و منابع پیشنهادی سه گام و چک کنید لطفا 

 • تصویر فرد

  عاطفه چایلو‏ - 98/5/10

  سلام ببخشید بنده دانشجوی سال آخر رشته ی علوم تربیتی ( گرایش آموزش ابتدایی ) هستم. اگرخدا بخواد میخوام برای ارشد توی شهر خودم یعنی شهرقم ادامه بدم. میشه بگید توچه دانشگاه هایی میتونم ادامه بدم ؟ و اینکه دانشگاه قم ، چه رشته هایی از زیر شاخه های عارشد علوم تربیتی را داراست؟

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 98/4/29

  سلام
  من مدرک کارشناسی علوم تربیتی از فرهنگیان گرایش ابتدایی دارم . چه رشته ای برای ارشد میتونه مناسب تر و کاربردی تر باشه برای من؟ خصوصا بین رشته های روانشناسی و مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کدوم بهتره؟ اگر روانشناسی خوبه کدوم رشتش؟

 • تصویر فرد

  مرتضی‏ - 98/4/29

  سلام آیا با لیسانس آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان می‌توان کارشناسی ارشد در رشته زیست شناسی آزمون داد

 • تصویر فرد

  خاطره‏ - 98/4/26

  سلام ببخشید من امسال سال اولم هس که کنکور دادم و میخوام رشته ی دانشگاهیمو علوم تربیتی انتخاب کنم با توجه ب این موضوع میتونم واسه ارشدم روانشناسی بخونم؟؟

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 98/4/26

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم 7مدیریت بازرگانی هستم میخام ارشدم رو روانشناسی یا علوم تربیتی بخونم.اما نمیدونم کدوم بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید.وبگید کدوم گرایش در رشته که بهتره. بازارکارش خوبه؟

 • تصویر فرد

  مهدی‏ - 98/4/18

  سلام بنده لیسانس زبانشناسی همگانی دارم و رتبه ارشد علوم تربیتی در کل گرایشها زیر 30 شدم برنامه ریزی درسی رو رتبه 4 شدم حالا نمیدونم کدوم گرایش بهتره یکی میگه مدیریت اموزشی یکی میگه اموزش ابتدایی ولی ما رفتیم سمت برنامه ریزی درسی اگه بخوایم بریم تو اموزش پرورش کدوم گرایش بهتره و اگر غیر از این باشه چه گرایشی بهتره ممنون از پاسخی که میدهید.

 • تصویر فرد

  لیلا گودرزی‏ - 98/2/7

  سلام من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی خوندم براارشدمیتونم اموزش ابتدایی بخونم وایابااین تغییربعدابه ماکارمیدن تواموزش وپرورش وکدوم گرایشش بهتره لطفاراهنماییم کنیدممنون.

 • تصویر فرد

  سادات‏ - 98/1/25

  سلام من لیسانس حقوق دارم،خیلی به روانشناسی علاقه دارم،میخام برای سال بعد ارشدم رو رشته ای بخونم که اگه دراینده خواستم شاغل بشم،مدرکم با رشتم تطابق داشته باشه،ازاونجایی که به بچه های کوچیک و مهدکودکی و رشته روانشناسی علاقه زیادی دارم،میشه کمکم کنید که چ رشته ای درزمینه روانشناسی بخونم؟

 • تصویر فرد

  Asra‏ - 98/1/20

  سلام خواهش میکنم جواب من رو هم بدید.من کارشناسی مهندسی آب از دانشگاه دولتی هستم میخواستم بدونم واسه کارشناسی ارشد میتونم علوم تربیتی رو انتخاب کنم؟ معلم شدن و تدریس رو خیلی دوست دارم کدام گرایش رو پیشنهاد میدید؟ بهترین گرایش کدومه؟

 • تصویر فرد

  bijhan‏ - 97/11/3

  سلام خسته نباشید.لیسانس کشاورزی دارم میخوام ارشد علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی بخونم !آیا میشه؟و اگه میشه باید چند واحد پیش نیاز بخونم؟؟ممنون میشم جواب بدین

 • تصویر فرد

  محمدحسن ناظران‏ - 97/11/3

  با سلام.من سال دیگر از رشته آموزش ریاضی دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل می شوم. آیا می توانم در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی را انتخاب کنم؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  شیوا‏ - 97/10/28

  با سلام ,من ترم اول ارشد روانشناسی تربیتی هستم و لیسانسم علوم تربيتي گرایش آموزش و پرورش ابتدایی بوده بنظر شما من باید پیشنیاز بگذرونم از اونجاییکه تمام واحدهایی که تو دوره کارشناسی گذروندم با رشته ارشدم یکیه؟؟

 • تصویر فرد

  hossein‏ - 97/10/8

  با سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی علوم تربیتی هستم می خاستم واس ارشد تکنولوژی آموزشی بخونم حالا به این رشته شک دارم میشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 • تصویر فرد

  رضوان میرزاجانی‏ - 97/9/16

  با سلام من لیسانس روانشناسی بالینی و ارشد مدیریت آموزشی دارم. آیا میتوانم در دکترای روانشناسی شرکت کرده و در آزمون شرکت نمایم؟

 • تصویر فرد

  زهرا نادری‏ - 97/9/9

  سلام من رشتم از دبیرستان هم حسابداری بوده تا کارشناسی هم خوندم حالا خیلی دوست دارم جذب آموزش پرورش بشم میشه ارشدم روعلوم تربیتی بخونم اصلا به من بااین کارشناسی حسابداری اجازه شرکت درارشد علوم تربیتی داده میشه؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. بله می تونید شرکت کنید و حتی بعد از قبولی در آزمون استخدامی هم شرکت کنید. با توجه به هدفتون گرایشهای علوم تربیتی ابتدایی و تطبیقی و پیش دبستانی رو توصیه می کنم و تاکید می نم که حتمااز سرویسهای مشاوره و برنامه ریزی ما برای موفقیت تو آزمون ارشد استفاده کنید تا بتونید دانشگاه بسیار خوبی پذیرفته بشید.

 • تصویر فرد

  زارا سلطانی‏ - 97/9/2

  باسلام.من سال اخررشته علوم تربیتی گرایش مدیریت برنامه ریزی اموزشی ازدانشگا تهران هستم برای ارشد به نظرشما چه گرایشی رو انتخاب کنم واقعا سردرگمم ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. بستگی داره به هدفتون. مثلا اینک می خواید دکترا بگیرید و هیئت علمی بشید و یا اینکه بازار کار براتون خیلی مهم تره. با توجه به هدفتون میشه بهتون بهترین گرایش رو معرفی کرد.

 • تصویر فرد

  پروانه‏ - 97/8/14

  سلام
  من لیسانس علوم تربیتی گرایش دبستان و پیش دبستان هستم
  میخواستم بدونم میتونم ارشد دانشگاه فرهنگیان همین رشته شرکت کنم؟؟؟

 • تصویر فرد

  AMENEH‏ - 97/8/12

  با سلام
  بنده دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان میخواستم ببینم که رشته ی روانشناسی جز رشته های مرتبط این رشته می باشد یا خیر ممنون میشم ار اطلاعاتی در این زمینه دارید برام ایمیل کنید .

 • تصویر فرد

  شهرزاد بقایی‏ - 97/7/10

  سلام
  ميشه بهترين موسسه براي گرفتن پكيج كامل ارشد علوم تربيتي معرفي كنيد

 • تصویر فرد

  Elnaz‏ - 97/7/3

  سلام من ترم اول ورودی سال۹۷ام رشته ام کارشناسی علوم تربیتیه نمیدونم گرایشهارو کی انتخاب میکنن و ایا خود دانشگاه انتخاب میکنه برامون یاچی؟؟؟؟ بنظرتون هم برا شغل خوب تو اموزش و پرورش و هم جذب بهترو امکان تدریس ، کدوم گرایش رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

 • تصویر فرد

  دانشجو معلم ‏ - 97/6/7

  سلام دوستان ازتون یه راهنمایی میخواستم بنده دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم رشته علوم تربیتی (آموزش ابتدایی)به نظر شما برای ادامه ی تحصیل در مقطع ارشد کدوم زیر شاخه علوم تربیتی کاربردی تر است

 • تصویر فرد

  zh‏ - 97/5/17

  من کارشناسی کتابداری دارم میخواستم بدونم ارشداین رشته روادامه بدم یاتغییررشته بدم به رشته های دیگه

 • تصویر فرد

  مریم‏ - 97/5/9

  باسلام
  من لیسانس زیست شناسی هستم میخوام برای ارشد رشته های گرایش علوم انسانی بخونم ( روانشناسی تربیتی- مشاوره و راهنمایی- فلسفه تعلیم و تربیت- علوم تربیتی- برنامه ریزی درسی- آموزش ابتدایی)جهت جذب آموزش و پرورش ولی نمیدونم کدومش خوبه که هم بازار کارش خوب باشه هم آموزش و پرورش زیاد جذب داشته باشه.و میخوام تا دکترا ادامه بدم
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  محبوبه‏ - 97/3/22

  سلام به پشتیبان عزیزم بنده دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی گرایش پیش دبستان دبستان هستم میخواستم بدونم برای ارشدچی بخونم ازگرایش های علوم تربیتی که آینده شغلیش بهترباشه خیلی درگیرم چون میخوام شروع کنم برای خوندن ارشدممنون میشم راهنمایم کنید

 • تصویر فرد

  نوری ‏ - 97/3/5

  سلام منم دقیقا سوالم مثل همس میتونم ارشد علوم تربیتی بخونم با اینکه لیسانسم عربیه ؟اموزش وپرورش قبول میکنه؟

 • تصویر فرد

  محبوب‏ - 97/2/23

  با سلام
  دارای مدرک کارشناسی مدریت بهداشت می باشم. آیا میتوانم کارشناس ارشد علوم تربیتی شرکت کنم؟
  کدام گرایشهای رشته علوم تربیتی برای جذب در آموزش و پرورش بهتر می باشد؟
  تشکر

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - 97/1/31

  سلام من لیسانس مهندسی معماری دارم ایا برای جذب در اموزش و پرورش ابتدایی باید در ازمون ارشد علوم تربیتی شرکت کنم؟اگربله چه گرایشی بهتره؟

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - 97/1/31

  سلام ایا همه ی گرایش های علوم تربیتی جذب مدارس ابتدایی برای تدریس و معلمی میشوند؟

 • تصویر فرد

  alireza ‏ - 96/12/6

  باسلام. لیسانس باستان شناسی دارم, میخوام ارشد علوم تربیتی بخونم به نطرتون موفق به قبولی میشم؟ "

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 96/11/28

  سلام من کارشناسیه علوم تربیتی رو توی پیام نور خوندم میتونم برا کارشناسی ارشد توی یه دانشگاه معتبر بخونم و استاد دانشگاه شم؟؟؟

 • تصویر فرد

  ـیدا‏ - 96/11/22

  سلام
  من کارشناسی آموزش و پرورش ابتدایی دانشگاه گنجنامه همدان هستم ترم اخر
  میخوام ارشد بخونم به نظرتون برای ارشد کدوم رشته خوبه برم که به رشته ام بخوره؟؟
  و رتبه قبولی دانشگاه بوعلی همدان رتبه چند میخواد مثلا تکنولوژی اموزشی؟؟

 • تصویر فرد

  ali‏ - 96/11/18

  سلام
  کارشناسی مهندسی برق خوندم
  ارشد میشه مدیریت آموزشی شرکت کرد؟
  اگه میشه چند واحد پیش نیاز باید بگذرونم
  با تشکر

 • تصویر فرد

  رویا‏ - 96/10/15

  سلام من علوم تربیتی گرایش آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان میخونم واسه ازشدچه رشته ای بخونم ک بتونم دانشگاهم تدریس کنم؟مرسی

 • تصویر فرد

  Nazgol‏ - 96/9/26

  سلام من کارشناسی IT دارم میخوام برا ارشد علوم تربیتی گرایش آموزش ابتدایی بخونم برا معلم مدارس ابتدایی انتخابم خوبه یا نه و اینکه کتابا رو میشه از کجا دانلود کرد برا آزمون خوند

 • تصویر فرد

  ماهسون‏ - 96/9/25

  با سلام
  بنده دانشجو معلم رشته علوم تربیتی هستم، و قصد دارم کارشناسی ارشد رشته مدیریت آموزشی بخونم، میخاستم بپرسم آیا مدیریت بخونم بعدا میشه معادل سازی کرد این مدرک رو یا نه؟

 • تصویر فرد

  علی‏ - 96/9/22

  سلام من کارشناسی مشاوره هستم میخواستم بدون من اگه برای ارشد رشته علوم تربیتی بردارم دراینده امیدی به شغل کاری هست یا نه ؟؟اگه میشه بگین میتونم تویی سازمانهای دیگه کار کنم ...جوابم بدین مهم برام؟؟

 • تصویر فرد

  پریسا‏ - 96/9/21

  سلام من کارشناسی علوم تربیتی دارم ازپیام نور میخوام ارشد شرکت کنم به نظرتون چه رشته ای بخونم که اینده شغلی خوب داشته باشه.ممنون ازراهنماییتون

 • تصویر فرد

  سامان‏ - 96/9/21

  سلام من رشته مديريت تربيت بدني ليسانس خوندم الان ميخوام تغير رشته بدم رشته پرستاري ميتونم

 • تصویر فرد

  رضا‏ - 96/9/20

  سلام من با لیسانس علوم تربیتی در مقطع ابتدایی تدریس میکنم آیا میتونم با گرفتن کارشناسی ارشد تاریخ و فلسفه ی آموزش و پرورش که جزء گرایش علوم تربیتی است در مقطع دبیرستان تدریس کنم؟

 • تصویر فرد

  نظری‏ - 96/9/17

  سلام،من کارشناسی اموزش ابتدایی دارم برای ارشد چه گرایشی از روانشناسی خوبه و از گرایشهای مشاوره،ایا مشاوره خانواده خوبه؟

 • تصویر فرد

  ندا‏ - 96/9/16

  سلام من کارشناسی علوم تربیتی گرایش ابتدایی دارم و درحال حاضر استخدام رسمی اموزش و پرورش هستم الان به نظر شما چه گرایشی برای کارشناسی ارشد انتخاب کنم ؟

 • تصویر فرد

  حسین‏ - 96/9/7

  سلام علیکم
  دوستان عزیز دارای کارشناسی ارشد رشته مدیریت آموزشی هستم برای دکترا بین مدیریت آموزش عالی ،مدیریت آموزش و مدیریت منابع انسانی کدام یک ترجیحا خوانده شود بهتر است تشکر

 • تصویر فرد

  مائده‏ - 96/8/28

  سلام من دانشجوی رشته مشاوره دانشگاه اصفهان هستم .برای ارشد میخواهم مشاوره مدرسه بیاورم اگه مشاوره مدرسه قبول نشدم از بین رشته های علوم تربیتی کدوم به مشاوره مدرسه نزدیک تره؟

 • تصویر فرد

  مهرداد‏ - 96/8/26

  سلام
  من لیسانس مهندسی کامپوتر هستم میخوام ارشد علوم تربیتی بخونم ولی علوم تربیتی تو رشته های شناور کنور ارشد نیس آیا میتونم در دوره روزانه ارشد علوم تربیتی شرکت کنم؟؟

 • تصویر فرد

  مهری‏ - 96/8/20

  سلام من ارشد جغرافیا و برنامه ریزی دارم میتونم ارشد مدیریت اموزشی بخونم؟

 • تصویر فرد

  یاسین مرادی‏ - 96/8/5

  با عرض سلام
  بنده مدرک لیسانس علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان رو دارم. آیا امکان دارد ارشد روانشناسی تربیتی ثبت نام کنم.

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 96/8/4

  سلام لیسانس کتابداری دارم میخواستم بدونم ارشد چه رشته ای میتونم بخونم و بازار کار خوبی داره

 • تصویر فرد

  فرزانه‏ - 96/7/19

  سلام من لیسانس فقه ومبانی دارم .میخوام ارشد علوم تربیتی بخونم .خیلی دوست دارم جذب اموزش وپرورش بشم .راهنمایی کنید ازکدوم گرایش میتونم موفق بشم ؟

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 96/7/14

  سلام من فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی هستم. و در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شدم.میخواستم برای ارشد یکی از رشته های ارشد علوم تربیتی در دانشگاه فرهنگیان رو بخونم..بنظرتون کدوم گرایش بهتره؟آیا دانشگاه فرهنگیان تمام گرایش های علوم تربیتی رو داره... سپاس..

 • تصویر فرد

  زهرا..‏ - 96/7/8

  جالبه ...همه میخوان مدرسه غیر انتفاعی قراره تاسیس کنن..بهتره به جای اینکه به فکر پول کلان باشن فکر تربیت نسل فرهیخته باشیم که افرادی با تفکر بهتر تاسیس کنن...به کجا می رویم ما...

 • تصویر فرد

  مهدیه حکیم حلاج‏ - 96/7/5

  سلام ببخشید من لیسانس علوم تربیتی گرایش پیش دبستان ودبستان دارم واصلا هم علاقه ای به تدریس پایه ندارم ولی علاقه به دفترداریش ومعلم ورزش اینا دارم میخواستم بدونم واسه ارشد چی بخونم که بشه دفتردار مدرسه ویا معلم ورزش شد؟

 • تصویر فرد

  زهرا کاظمی‏ - 96/6/29

  رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون در کرج و شهریار و ملارد زیر مجموعه علوم تربیتی رو میخواستم ممنون

 • تصویر فرد

  زهرا کاظمی‏ - 96/6/29

  سلام من لیسانس زبان دارم در حال حاضر در مدرسه ابتدایی غیرانتفاعی تدریس می کنم خیلی دوست دارم جذب آموزش وپرورش بشم و برنامه ریزی دورتر هم تأسیس مدرسه غیرانتفاعی ست میخواستم ببینم چه رشته ای واسه ارشد در فراگیر پیام نور بخونم بهتره ؟ در ضمن محل هم برام مهمه که کرج یا شهریار باشه ممنون از پاسخ گویی شما

 • تصویر فرد

  زهرا کاظمی‏ - 96/6/29

  سلام من لیسانس زبان دارم در حال حاضر در مدرسه ابتدایی غیرانتفاعی تدریس می کنم خیلی دوست دارم جذب آموزش و پرورش بشم و برنامه ریزی دورترم هم تأسیس مدرسه غیرانتفاعی ست میخواستم ببینم چه رشته ای واسه ارشد در فراگیر پیام نور بخونم بهتره؟ در ضمن محل هم برام مهمه که کرج یا شهریار باشه ممنون از پاسخ گویی شما

 • تصویر فرد

  arash‏ - 96/5/19

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی هستم امسال میخوام واسه ارشد کنکور بدم خواستم بدونم میتونم در رشته روانشمناسی بالینی ادامه تحصیل بدم چون شنیدم گفتن دواطلبانی میتوانند روانشناسی بالینی بخونن که دوره کارشناسی رشته روانشناسی یا مشاوره بودن اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  معصومه 74‏ - 96/5/17

  سلام کارشناسی علوم قران و حدیث هستم البته یک ترم باقی مونده در درس زبان ضعیف نیستم اما شاید امار کمی برام مشکل باشه و در دروس حفظی هیچ مشکلی ندارم برای ارشد میخوام علوم تربیتی بخونم ایا انتخاب مناسبی هست؟ با توجه به اینکه به مباحث روانشناسی بسیار علاقه دارم و کار اجرایی نیز برایم بسیار اهمیت دارد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 • تصویر فرد

  فهیمه‏ - 96/5/16

  سلام خسته نباشید، کارشناسی علوم تربیتی با گرایش تکنولوژی آموزشی میخونم و دوست دارم در صداوسیما کار کنم ب نظرتون چجوری میشه یا در کارشناسی ارشد از چه رشته ای میشه وارد دانشگاه صداوسیما شد؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  آزیتا ‏ - 96/5/13

  با سلام میخواستم کارشناسی علوم تربیتی بخونم میشه راهنماییم کنید چه گرایشی برا معلم دبستان بهتره بخونم

 • تصویر فرد

  کاربر‏ - 96/5/9

  من میخوام انتخاب رشته کنم برای لیسانس ولی میخوام ببینم برای اینکه بتونم برای ارشد از ایران برم و فاند بگیرم چه رشته هایی از حوزه رشته انسانی در الویت هست؟؟ ممنونم بابت پاسختون.

 • تصویر فرد

  سجاد ‏ - 96/5/8

  با سلام من فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان رشته علوم تربیتی هستم میخوام رشته ای رو ادامه بدم که فقط از محیط ابتدایی دور شم و علاقه زیادی دارم به مشاوره و روانشناسی
  به نظرتون چه رشته ای خوبه برای ادامه تحصیل؟

 • تصویر فرد

  علی‏ - 96/4/25

  سلام
  من کارشناسی علوم سیاسی خوندم میخواستم بدونم ارشد علوم تربیتی کدوم گرایش میشه خوند که بازار کار خوبی هم داشته باشه؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 96/4/23

  سلام من دانشجو دانشگاه فرهنگیان هستم علوم تربیتی میخونم گرایش اموزش ابتدایی برای ارشد دارم شروع میکنم می خواستم راهنماییم کنید که برای پیشرفت کاری مدیریت آموزشی خوبه یا مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی یا برنامه ریزی آموزشی.چون دوست ندارم تو محیط مدرسه باشم کار تو دانشگاه و اداره دوست دارم

 • تصویر فرد

  زهرا فلاحت‏ - 96/4/12

  ببخشيد من ليسانس مديريت و برنامه ريزي اموزشي از دانشگاه تهرانم واسه ارشد روانشناسي بخونم و بخوام با اون مدرك كار كنم اشكال نميگيرن كه دوتا مدرك پشت هم از يه رشته بايد باشه؟من خوندم ورودي هاي بهمن٩٣به بعد شامل اين قانون ميشن من مهر٩٣وارد دانشگاه شدم لطفا راهنماييم كنيد.

 • تصویر فرد

  دادار‏ - 96/4/10

  سلام خسته نباشين ،من كارشناس علوم تربيتي گرايش دبستان وپيش دبستاني هستم ،ميخواستم بدونم ميتونم تو رشته روانشناسي كودك يا باليني براي ارشد شركت كنم ،متشكرم

 • تصویر فرد

  رها شفیعی‏ - 96/4/6

  سلام
  من بهمن ماه فارغ التحصیل رشته علوم قرآن هستم
  خیلی دوستدارم در آموزش وپرورش فعالیت کنم
  ارشد رشته علوم تربیتی به نظر شما چطوره؟
  کدام گرایش بخونم بهتره؟
  تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/4/8

  سلام. برای این کار علوم تربیتی و گرایشهایی مثل فلسفه تعلیم و تربیت و مدیریت آموزشی و همینطور برنامه ریزی خوبه براتون.

 • تصویر فرد

  Golaviz‏ - 96/3/8

  سلام امسال کارشناسی فیزیک رو میگیرم ب نظرتون میتونم ارشد علوم تربیتی بخونم؟

 • تصویر فرد

  محدثه‏ - 96/3/1

  سلام
  من کارشناسی علوم تربیتی گرایش اموزش ابتدایی دارم آیا می توانم کارشناسی ارشد در رشته زیست شناسی بگیرم ؟

 • تصویر فرد

  منا‏ - 96/2/29

  سلام. من لیسانس ریاضی کاربردی دارم و 33 سالمه .به نظرتون اگر ارشد علوم تربیتی در یک دانشگاه دولتی بخونم میتوانم جایی مشغول به کار بشم ? با تشکر از سایت خوبتون

 • تصویر فرد

  نوشین‏ - 96/2/16

  با سلام
  من لیسانس حسابداری هستم میخواستم ارشد رانشناسی بخونم به نظر شما با توجه به میزان پذیرش و قبولی کدوم گرایش رو من بخونم بهتره
  ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/6/2

  سلام. تربیتی

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - 96/2/14

  سلام .
  ارشد آمار ریاضی دولتی دارم . بسیار علاقه به تحقیق و تدریس . قصد دارم ارشد تحقیقات آموزشی شرکت کنم.
  در مورد تحقیقات آموزشی اطلاعات کمی دارم .
  لطفا راهنمایی کنید .

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/6/2

  سلام. تحقیقات آموزشی گرایشی هست که به تحقیق در همه حوزه های آموزشی از دانش آموز گرفته تا معلم می پردازه و رشته ای مثل آمار رشته بسیار ایده آلی هست برای این گرایش

 • تصویر فرد

  امین‏ - 96/2/12

  سلام من میخواستم بدونم که با لیسانس علوم تربیتی از دانشگاه فرهنگیان میشه برای ارشد به رشته های روانشناسی رفت؟
  مخصوصا روانشناسی بالینی؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. بله میشه.

 • تصویر فرد

  علی‏ - 96/2/1

  سلام. من فارغ التحصیل مهندسی صنایع(مقطع کارشناسی) هستم. خیلی تمایل دارم تا مدرسه غیر دولتی تاسیس کنم و در حوزه آموزش سرمایه گذاری کنم. آیا ادامه تحصیل در هیچ کدام از زیر شاخه های علوم تربیتی در پیشبرد هدفم به من کمک خواهد کرد؟ اگر اینطوره کدام گرایش را توصیه میکنید؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/2/2

  سلام. مدیریت آموزشی بهتون بسیار کمک خواهد کرد.

 • تصویر فرد

  طبری‏ - 96/1/31

  سلام میخواستم بدونم برای دکتری موقعه انتخاب رشته میشه به جای مدیریت اموزشیففلسفه تعلیم وتربیت پیام نور رو انتخاب کنم?

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/1/31

  سلام نه امکانش نیست

 • تصویر فرد

  مدیریت صنعتی‏ - 96/1/25

  سلام من مدیریت صنعتی از پیام نور دارم لیسانس میگیرم میتونم ارشد مدیریت آموزشی در آزاد بخونم؟میخوام از طریق فعالیت در نهضت هم وارد آموزش پرورش بشم .دکترا چه رشته ای میتونم بخونم که به دردم بخوره در این زمینه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/28

  سلام. بله می تونید ارشد این رشته رو بخونید. می تونید دکترا هم همونو ادامه بدید.

 • تصویر فرد

  ...‏ - 96/1/21

  باعرض سلام و خسته نباشید!
  ازدانشجوهای رشته ی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم وامسال فارغ التحصیل میشم .علاقه زیادی به ادامه درشاخه های روانشناسی دارم.
  میخوام مجوزتاسیس مطب دررشته های روانشناسی بگیرم و به تدریس در دانشگاه هم علاقه دارم.بایدچکار کنم؟
  خودم ب روانشناسی بالینی فکر میکنم..
  اگه پیشنهاد بهتری دارید ممنون میشم راهنماییم کنین.
  باتشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/24

  سلام. روانشناسی بالینی و مشاوره خانواده خوبه.

 • تصویر فرد

  شهلا‏ - 95/11/17

  سلام.بنده کارشناسی اموزش ابتدایی ازدانشگاه فرهنگیان بامعدل الف درکل دانشگاه هستموبالای۱۹/۵ ومشغول تدریس میباشم برای ارشدبه نظرشمابین علوم تربیتی (چه گرایشی)ومشاوره وروانشناسی کدام بهتره بخونم واینکه دوست دارم هم دانشگاه تدریس کنم وهم مدیریامعاون مدرسه بشم؟باتشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/12/26

  سلام. مشاوره مدرسه و روانشناسی تربیتی خوبه براتون و در علوم تربیتی مدیریت آموزشی ایده آله براتون.

 • تصویر فرد

  نادیا‏ - 95/10/14

  سلام من لیسانس ادبیات از دانشگاه پیام نور دارم حالا میخوام واسه ارشد علوم تربیتی بخونم ب نطرشما کدام گرایش رو بزنم ک اینده شغلی داشته باشه و جذب اموزش پرورش بشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/12/26

  سلام. برنامه ریزی درسی و یا مدیریت آموزشی.

 • تصویر فرد

  MOSI‏ - 95/10/3

  سلام من لیسیانس علوم تربتی دارم دقیقا نمیدونم چه رشته یی تو کارشناسی ارشد برم که خوب باشه سریع به پول برسم اگه رشته معرفی کنید ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/12/26

  سلام. مشاوره خانواده یا روانشناسی بالینی.

 • تصویر فرد

  afsoon‏ - 95/9/6

  با سلام من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم امسال فارغ التحصیل میشم میخوام تربیت بدنی گرایش مدیریت بخونم واسه ارشد به نظرتون کار خوبی میکنم یانه باتشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/12/26

  سلام. گرایش و رشته بسیار خوبیه.

 • تصویر فرد

  حسین‏ - 95/8/29

  سلام خسته نباشید...در آزمون ارشد سراسری برای تحقیقات آموزشی در دفترچه باید به کدام دروس پاسخ داده شود؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/16

  سلام. ضرایب درسها رو هم تو سایت زدیم و هم تو دفترچه هستو درسهایی که ضریب صفر دارند رو نباید کاری داشته باشید.

 • تصویر فرد

  hadi heydarian‏ - 95/8/25

  سلام علیکم

  امسال می خوام ارشد علوم تربیتی شرکت کنم باتوجه به اینکه فارغ التحصیل کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی اموزش ودرسی دانشگاه پیام نور هستم و فعلا هم در مدارس حامی پایه ششم تدریس می کنم
  بنظر شما کدام رشته ی کارشناسی ارشد علوم تربیتی را شرکت کنم
  که در آینده ی شغلی ام تاثیرگذاری بهتری داشته باشد
  رشته ی برنامه ریزی درسی ارشد شرکت کنم یا مدیریت اموزشی؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/16

  سلام. برنامه ریزی براتون بهتره.

 • تصویر فرد

  سارا محمدی‏ - 95/8/23

  سلام بنده کارشناسی فیزیک کاربردی دارم دوست دارم ارشدمدیریت آموزشی شرکت کنم نظرتون چیه موفقیت درش هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/17

  سلام. بستگی داره به این که آزمون استخدامی آموزش پروش برگزار بشه یا نه.

 • تصویر فرد

  روشنا‏ - 95/8/19

  سلام لیسانس مدیریت دارم میخوام ارشد روانشناسی تربیتی شرکت کنم.میشه راهماییم کنین میخوام بدونم آینده شغلیش چیه و اینکه میشه استاد دانشگاه شد؟(حالا مثلا تو دانشگاه پیام نور) و اینکه آیا من که ارشدم میشه غیر مرتبط آیا برای بازار کار محدودیتی برام داره مثلا برای مجوز مهدکودک یا کارای دیگه؟باسپاس از شما

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/19

  برای اخذ مجوز دو مدرک پشت سر هم مرتبط و یا سوابق کاری مرتبط و گذروندن دوره ها مورد نیازه و روانشناسی تربیتی رو اگر دانشگاههای بسیار معتبر بخونید شانس استادی رو دارید.

 • تصویر فرد

  سلام خدمت دوست عزیز، بنده رشته علوم تربیتی میخونم و دانشجو دانشگاه فرهنگیان هستم ، واسه ارشد چه رشته ای واسه ادامه تحصیل بهتر هست و واسه آموزش و پرورش پیشرفت بهتری رو واسه بنده داره؟؟ ‏ - 95/8/3

  بسیار عالی

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/8/11

  سلام. برنامه ریزی درسی و یا تکنولوژ یآموزشی

 • تصویر فرد

  لیلا‏ - 95/7/26

  با سلام
  لیسانس مدیریت بازرگانی برا ارشد میتونه هرکدوم از این گرایش هارو انتخاب کنه؟
  بنظر شما بین مدیریت آموزشی و برنامه ریزی آموزشی کدوم بهتره یا کدوم بیشتر تو حوزه تدریسه یا کدوم بازار کار خوبی داره؟
  ممنون از راهنماییتون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/7/27

  سلام. مدیریت آموزشی

 • تصویر فرد

  زهره‏ - 95/1/17

  عالی عالی بود

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/2/2

  موفق باشید.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc