اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی

اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی در این مطلب آورده شده است. این اطلاعات شامل عنوان دروس، ضرایب، تعداد سوالات و مدت زمان پاسخ به آن ها می باشد که در اینجا به آن پرداخته شده است.

 

 

کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی، یکی از کنکور های مهم برای داوطلبان آن می باشد. نکاتی پیرامون کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد هم دربرگیرنده اطلاعات تکمیلی برای داوطلبان این رشته است. کنکور ارشد اقتصاد دارای یک دفترچه بوده و در نوبت صبح برگزار می گردد. این آزمون شامل 150 سؤال بوده و مدت زمان پاسخگویی به سؤالات آن، 210 دقیقه می باشد.

 

 

اطلاعات دفترچه آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی

نام درس

ضریب

تعداد سؤالات

مدت زمان

زبان عمومی و تخصصی

1

30

210 دقیقه

اقتصاد خرد

4

25

اقتصاد کلان

4

25

ریاضی

2

25

آمار

2

20

مجموعه دروس تخصصی

3

25

 با توجه به زمان درنظر گرفته شده برای آزمون کارشناسی ارشد لازم است تا استراتژی مناسبی برای استفاده بهینه از زمان درنظر گرفته شود. این موضوع به صورت کاملاً تخصصی توسط مشاوران دپارتمان برنامه و روش 3گام برای کارشناسی ارشد اقتصاد بررسی شده است که با انجام مشاوره با این گروه و استفاده از بسته های درنظر گرفته شده و توصیه های مشاوران در مورد نحوه کنکور دادن برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد، می توانید به مدیریت صحیح این فاکتور مهم بپردازید؛ مشاور تخصصی کارشناسی ارشد اقتصاد در این مورد می تواند به داوطلبان کمک کند.

سایر بخش های مجموعه علوم اقتصادی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    مهتاب رحمانب‏ - 95/7/19

    سلام من دانشجوی پیام نور بجنوردم ترم هفت .دانشگاه برای رشته اقتصادی کدوم شهرها بهتره؟

  • تصویر فرد

    پشتیبانی 3گام‏ - 95/7/22

    سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر گروه اقتصاد مطرح کنید. با تشکر

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت