مجموعه مهندسی صنایع

 • تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 99

  تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 99 نرم افزاری است که با توجه به اطلاعات کارنامه های کنکور ارشد سال 92 تا 98 همین رشته در سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران تخمین رتبه شما را انجام می دهد. امکان تخمین رتبه در همه گرایش های مهندسی صنایع و هم چنین امکان تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع رایگان در این نرم افزار وجود دارد.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی صنایع

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مهندسی صنایع موسسه 3گام در سال 98 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی صنایع در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی صنایع

  برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در این مطلب توضیح داده شده است. برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی صنایع با توجه به شرایط افراد به تفکیک داوطلبان تغییر رشته ای و داوطلبان با پیش زمینه مرتبط با ساعات مطالعه مختص هر گروه بررسی شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس رشته مهندسی صنایع ارشد 99

  تحلیل تغییر ضرایب دروس رشته مهندسی صنایع برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته ضروری است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه مهندسی صنایع ارشد 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مهندسی صنایع 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

  مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در این مطلب آمده است. ما تلاش کرده ایم همزمان با مشاوره ای جامع و مرحله به مرحله، نحوه ی مشاوره و برنامه ریزی را در موسسه 3گام برای کنکور ارشد مهندسی صنایع 1400 توضیح دهیم. همچنین ویژگی های یک برنامه ریزی خوب را برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 1400 ارائه دهیم.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 99

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 99 و سال های قبل در این مطلب فراهم شده است. داوطلبان کنکور ارشد صنایع باید برای پیدا کردن نکات کلیدی در کنکور های سال های قبل این مطلب را به دقت مطالعه کنند.

 • معرفی منابع ارشد مهندسی صنایع 1400 - کتاب های تست کنکور ارشد مهندسی صنایع

  معرفی منابع ارشد مهندسی صنایع 1400 به داوطلبان ضروری است. همچنین پک های مطالعاتی متناسب با افراد به صورت پک رتبه رتر، پک حرفه ای و پک ضربتی در این مطلب بررسی شده است.

 • فصول مهم و پر تکرار کنکور ارشد مهندسی صنایع در ده سال اخیر

  فصول مهم و پرتکرار کنکور ارشد مهندسی صنایع ده سال اخیر به خصوص در دوران جمع بندی، به شما کمک می کند تا بتوانید فصولی که بیشتر مورد توجه طراحان سوال است و تست های بیشتری از آن ها طرح می شود را شناسایی کرده و تمرکز اصلی خود را بر روی این فصول قرار دهید.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

  مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع موسسه 3گام جناب آقای سعید نسیم سبحان هستند.

 • بازار کار گرایش های ارشد مهندسی صنایع

  بازار کار گرایش های ارشد مهندسی صنایع، به دلیل رشد و توسعه صنایع و تولیدات مختلف از وضعیت خوبی برخوردار است. در این مطلب به بررسی جداگانه بازار کار هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع پرداخته شده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 98 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 98 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد صنایع 99 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد صنایع سال 99 به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری انجام می شود. در این مطلب با نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد صنایع سال 99 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد صنایع در سال های گذشته آشنا خواهید شد.

 • معرفی ارشد مهندسی صنایع + گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی صنایع

  معرفی ارشد مهندسی صنایع برای داوطلبان این رشته ضروری است. در این مطلب تعریف رشته مهندسی صنایع، بازار کار، گرایش های ارشد صنایع، چارت دروس، ظرفیت پذیرش و دیگر اطلاعات ضروری مربوط به کارشناسی ارشد مهندسی صنایع بررسی شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع در این مطلب بررسی شده است. گرایش های بهینه سازی سیستم ها، سیستم های سلامت، مدیریت نوآوری و فناوری، مدل سازی سیستم های کلان، آینده پژوهی و ... به صورت مجزا توضیح داده شده اند.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع برای آشنایی ضرایب دروس مختلف این رشته می‌تواند تأثیر فراوانی در انتخاب رشته متناسب با علاقه و توانمندی‌های فردی و هدف مورد نظر داشته باشد. در این بخش، رشته‌های مجموعه مهندسی صنایع و ضرایب دروس مختلف برای آگاهی بیشتر شما قرار داده شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی صنایع 98

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی صنایع از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد صنایع در سال 98 به داوطلبان ارشد مهندسی صنایع سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی صنایع 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع و انتخاب یک روش درست و هدفمند ضروری است. در این مطلب نوع دروس از نظر محاسباتی یا مطالعاتی و حفظی بودن و شیوه مطالعه برای هر کدام به صورت مجزا بررسی شده است.

 • منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع فراهم شده است. به تمامی داوطلبان توصیه می شود ابتدا از کتاب های کنکوری شروع کنند و در صورت نیاز برای فصلهایی که از کتاب کنکوری مفهوم درس را خوب متوجه نمی شوند و نمی توانند تست بزنند به کتاب های تشریحی که عموما کتاب های مرجع دانشگاهی هستند مراجعه شود.

 • پاسخ سؤالات هشتگانه در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع کد 1259

  پاسخ سوالات هشتگانه در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع کد 1259 برای بسیاری از داوطلبان این رشته مهم می باشد. در پاسخ به این سوالات به تعیین هدف، محدودیت ها، بازار کار و آینده شغلی، الگوهای تناوبی در کنکورهای سال های گذشته و ویژگی های خاص کنکور ارشد مهندسی صنایع پرداخته شده است.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع به تفکیک گرایش ها بررسی شده است. همچنین ظرفیت پذیرفته شدن در کنکور ارشد صنایع به صورت مجزا و بر حسب استان، نوع دوره، دانشگاه ها و دیگر پارامترها توضیح داده شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

 • راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  این مطلب برای آشنایی بهتر داوطلبان با مراحل ثبت نام کنکور ارشد 1400 می باشد.