مجموعه مهندسی مکانیک

 • بهترین گرایش ­ارشد مهندسی مکانیک برای اپلای

  بهترین گرایش ارشد مهندسی مکانیک برای مهاجرت تحصیلی و اپلای در مقطع دکتری در این مطلب معرفی شده است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی مکانیک

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مهندسی مکانیک موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی مکانیک در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک در اینجا آورده شده است. کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دارای یک دفترچه است و مدت پاسخگویی به سؤالات آن 180 دقیقه می ­باشد.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی مکانیک 1401

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از سال 98 تا 1401. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مکانیک در سال 1401 به داوطلبان ارشد مهندسی مکانیک سال 1402 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مکانیک 1401 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 1401

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مهندسی مکانیک در کنکور کارشناسی ارشد 1401 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک سال 1402 ارزیابی کنید بسیار اهمیت دارد.

 • بهترین منابع ارشد مکانیک 1402 - منابع سطح بندی شده کنکور ارشد مکانیک

  بهترین منابع ارشد مکانیک 1402 به صورت منابع سطح بندی شده کنکور ارشد مکانیک آورده شده است. معرفی منابع دانشگاهی و کنکوری مورد تأیید مشاوران 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. این منابع به صورت پک های مطالعاتی پیشنهادی پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی به داوطلبان ارشد مهندسی مکانیک ارائه می شود.

 • معرفی ارشد مهندسی مکانیک + گرایش ها و بازارکار ارشد مکانیک

  مهندسی مکانیک زیر مجموعه‌ای از مهندسی است که با طراحی، ساخت و راه ‌اندازی دستگاه‌ ها و ماشین‌ ها سر و کار دارد. در این مطلب اطلاعاتی درباره ارشد مهندسی مکانیک، بازار کار ارشد مکانیک، ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در ارشد مکانیک، وضعیت ادامه تحصیل، و ... در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی مکانیک

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی مکانیک در دانشگاه های ایران به 5 گرایش و چندین زیرگرایش تقسیم می شود که عبارتند از: گرایش ساخت و تولید، گرایش طراحی کاربردی، گرایش تبدیل انرژی، گرایش مهندسی پزشکی-بیومکانیک، گرایش سیستم محرکه خودرو، گرایش طراحی سیستم های دینامیکی خودرو، گرایش سازه بدنه خودرو، گرایش مکاترونیک، گرایش تسلیحات و گرایش های طراحی و ساخت خودروهای نظامی

 • ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

  ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در اینجا آورده شده است. دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی مکانیک را می توانید به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش و سایر پارامترها در این مطلب مطالعه کنید.

 • سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد مهندسی مکانیک 1402

  با مطالعه سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد مهندسی مکانیک 1402 و سال های گذشته، داوطلبان می توانند مفاهیم اساسی و حتی نکته های ریز را در قالب تست های جامع، درک کنند. مطالعه سوالات کنکور ارشد مکانیک 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی مکانیک 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • کد ضریب ارشد مکانیک

  کد ضریب ارشد مکانیک برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد مکانیک را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • بازار کار گرایش های ارشد مهندسی مکانیک

  در این مطلب به بازار کار گرایش های ارشد مهندسی مکانیک (گرایش طراحی کاربردی، گرایش تبدیل انرژی، گرایش ساخت و تولید، گرایش مهندسی پزشکی (بیومکانیک)، گرایش سیستم محرکه خودرو، گرایش سیستم های دینامیکی خودرو، گرایش سازه بدنه خودرو و گرایش مکاترونیک) پرداخته شده است.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مکانیک

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مکانیک را در این مطلب مشاهده می کنید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد مکانیک 3گام، امکان تخمین رتبه درهمه گرایش های مهندسی مکانیک شامل: ساخت و تولید، طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، مهندسی پزشکی بیو مکانیک، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو، سازه بدنه خودرو و مکاترونیک برای شما فراهم کرده است.ربات تخمین رتبه ارشد مکانیک با توجه به اطلاعات کارنامه های سال 1400 و ماقبل شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد می باشد.

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1402 مهندسی مکانیک

  به دلیل تخصصی و پیچیده بودن انتخاب رشته و تاثیر عوامل بسیاری بر روی آن، دپارتمان مشاوران تخصصی ارشد مهندسی مکانیک 3گام در این مطلب به معرفی کلی عوامل موثر بر انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک پرداخته اند.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مکانیک 1402 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد مکانیک سال 1402 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مکانیک سال 1402 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد مکانیک در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 1401

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 1401 در این مطلب ارائه شده است. بودجه بندی و تحلیل کنکور ارشد مکانیکشامل دروس زبان انگلیسی، ریاضی 1 و 2، ریاضی مهندسی و... می باشد.

 • تحلیل کلی سؤالات کنکور کارشناسی ارشد مکانیک 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مکانیک 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مکانیک 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک - سال های 90 تا 99

  تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از سال های 90 تا 99 آورده شده است. سوالاتی مانند هر درس توزیع سوالات کنکور بین فصول مختلف چگونه بوده است و هر فصل از کتاب چند سوال در کنکور سال های اخیر داشته یکی از اصلی ترین و پر تکرار ترین سوالاتی که ذهن داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مکانیک رو همیشه مشغول خودش می کند.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 98

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 98 یکی از اطلاعات کمیاب و ارزشمند برای داوطلبانی است که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند. در این مطلب به بودجه بندی و تحلیل کنکور ارشد مکانیک به تفکیک دروس زبان انگلیسی، ریاضی 1 و 2، ریاضی مهندسی و... پرداخته شده است.

 • تحلیل، بودجه بندی و تعداد سوالات ارشد مکانیک 97

  در این بخش بودجه بندی سوالات بخش های مختلف کنکور ارشد مکانیک 97، ارائه و به تحلیل و بررسی سوالات کنکور ارشد مکانیک 97 و مقایسه با کنکور ارشد مکانیک 96 می پردازیم.

 • بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک سال 96

  در زیر به نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک سال 96 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است. بودجه بندی و تحلیل باکس درس انگلیسی، باکس حرارت و سیالات و باکس جامدات به تفکیک بررسی شده اند.

 • نحوه مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

  نحوه مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک آورده شده است. کنکور ارشد مهندسی مکانیک یکی از پرمتقاضی ترین رشته ها در کنکور کارشناسی ارشد می باشد و این تعداد بالای متقاضی به علاوه حجم زیاد دروس این رشته باعث شده است که قبولی در کنکور ارشد این رشته نیازمند برنامه ریزی و مطالعه دقیقی باشد.

 • روش مطالعه درس مکانیک سیالات در کنکور ارشد مهندسی مکانیک

  روش مطالعه درس مکانیک سیالات در کنکور ارشد مهندسی مکانیک، به دلیل اهمیت زیاد آن در کنکور به داوطلبان کمک زیادی می کند. سیالات یکی از دروس مهم رشته مهندسی مکانیک است و معمولا داوطلبان این درس را برای کنکور مطالعه می کنند.

 • روش مطالعه درس زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

  درس زبان با توجه به ضریب 1، در کنکور مهندسی مکانیک توسط اکثر دانشجویان در کنکور حذف می شود. ولی آیا این کار درست است یا نه؟ در ادامه ابتدا به معرفی ساختار این درس می پردازیم و سپس پاسخ سوال فوق را می دهیم.

 • تحلیل دروس کنکور ارشد مهندسی مکانیک گرایش بیومکانیک

  سخت تر شدن قبولی در گرایش کارشناسی ارشد بیومکانیک، در سال های اخیر و افزایش میانگین درصدهای مورد نیاز برای قبولی در این گرایش، باعث شده است که بسیاری از داوطلبان به دنبال تحلیل دروس، بهترین منابع ارشد بیومکانیک و روش مطالعه آن ها باشند.

 • تحلیل منابع کنکور ارشد مهندسی مکانیک- درس مکانیک سیالات

  تحلیل منابع کنکور ارشد مهندسی مکانیک درس مکانیک سیالات در اینجا آورده شده است. در این مطلب کتاب سیالات انتشارات نصیر، سیالات راهیان ارشد (دو جلدی) و کتاب سیالات مدرسان در دو بخش درس نامه و تست ها، تحلیل و بررسی شده اند.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس ارشد مهندسی مکانیک 99

  تحلیل تغییر ضرایب دروس ارشد مهندسی مکانیک 99 آورده شده است زیرا ضرایب برخی دروس مهندسی مکانیک برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مهندسی مکانیک 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مهندسی مکانیک ارشد 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی مکانیک

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی مکانیک برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • جمع بندی سه ماه آخر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

  طرح های جمع بندی سه ماه آخر کنکور کارشناسی ارشد 3 گام، فاکتور مهمی برای موفقیت در کنکور ارشد است. طرح های جمع بندی سه ماه آخر کنکور کارشناسی ارشد 3گام با هدف از این طرح ها و زمان مرور در دوران جمع بندی کنکور ارشد بررسی شده است.

 • قبولی در کنکور ارشد مهندسی مکانیک در پنج ماه

  با توجه به اینکه حدود پنج ماه تا کنکور باقی مانده است و خیلی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که هنوز شروع نکرده اند و یا شروع کرده اند اما خیلی مطالعه منسجم نداشته اند  ممکن است فکر کنند که این زمان برای مطالعه کنکور ارشد مهندسی مکانیک کافی نیست و فرایند مطالعه رو رها کنند و یا اصلا شروع نکنند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته مهندسی مکانیک