طراحی پارچه و لباس

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد طراحی پارچه ولباس 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 را در اینجا مشاهده می کنید. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس در سال 1400 به داوطلبان ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بهترین منابع کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1402 - منابع سطح بندی شده کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

  آشنایی با بهترین منابع ارشد طراحی پارچه و لباس برای آمادگی کنکور ارشد ضروری است. در این مطلب مهمترین منابع کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس مانند منابع زبان تخصصی، منابع زبان عمومی، منابع تاریخ تخصصی پارچه و لباس، منابع پارچه شناسی تخصصی و منابع اصول طراحی پارچه و لباس به تفکیک داوطلبانی که مطالعه کافی داشته اند و داوطلبانی که مطالعه کافی نداشته اند ارائه داده شده است.

 • معرفی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

  معرفی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس در اینجا آورده شده است. طراحی لباس و مد زمینه ای هیجان انگیز و به طور مداوم در حال تکامل است. در این مطلب اطلاعاتی را درباره آشنایی کامل با رشته طراحی پارچه و لباس، گرایش های ارشد طراحی پارچه و لباس، بازار کار رشته طراحی پارچه و لباس و ... ارائه داده شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس 1401

  سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1401 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1401، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • راهنمای انتخاب رشته ارشد طراحی پارچه و لباس

  راهنمای انتخاب رشته ارشد طراحی پارچه و لباس در این مطلب آمده است. بعد از کنکور تئوری و عملی رشته طراحی پارچه و لباس، نوبت انتخاب رشته می شود. در این مطلب به ارائه اطلاعاتی درباره انتخاب رشته طراحی پارچه و لباس برای کارشناسی ارشد می پردازیم.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1401کمک می کند.

 • دانشگاه های دارای ارشد طراحی پارچه و لباس - پذیرش بدون کنکور و با کنکور

  دانشگاه های دارای ارشد طراحی پارچه و لباس به اضافه پذیرش بدون کنکور و با کنکور این رشته در اینجا آورده شده است. یکی از نیازهای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس اطلاعاتی درباره دانشگاه های دارای ارشد طراحی پارچه و لباس، پذیرش بدون کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس، ارشد طراحی پارچه و لباس دانشگاه آزاد، و... است. در این مطلب تلاش می کنیم تا در این باره اطلاعاتی را ارائه بدهیم.

 • آزمون عملی ارشد طراحی پارچه و لباس - سوالات کنکور عملی

  یکی از رشته هایی که برای ورود به صنعت مد و فشن بسیار به کار می آید، رشته طراحی پارچه و لباس است که لازمه ورود به آن قبولی در آزمون های آن است. در این مطلب اطلاعات کلی درباره آزمون عملی طراحی پارچه و لباس، سوالات آزمون عملی طراحی پارچه و لباس، راهکارهای افزایش عملکرد در آزمون طراحی پارچه و لباس و ... آمده است.

 • جدول برنامه ریزی ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 - برنامه ریزی روزانه، هفتگی و ماهیانه

  جدول برنامه ریزی ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 به صورت برنامه ریزی روزانه، هفتگی و ماهیانه در این مطلب آمده است. برنامه ریزی به طور کلی امری شخصی است و برای هر داوطلب (با توجه به توانایی ها، مشغله ها و اهداف مورد نظر) توسط مشاور روش برنامه ریزی متفاوتی در نظر گرفته می شود. با وجود این در این مطلب به ارائه برنامه ریزی هفتگی کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس می پردازیم.

 • بهترین روش مطالعه درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان - سوالات پرتکرار

  یکی از دروس کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس، درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان است که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم و اطلاعاتی را درباره تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان، سوالات پر تکرار درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان، ضرایب دروس کنکور ارشد آن و بهترین روش مطالعه درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان در اختیار داوطلبان کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس قرار می دهیم.

 • روش مطالعه اصول طراحی پارچه و لباس

  روش مطالعه اصول طراحی پارچه و لباس در این مطلب آورده شده است که ضمن آشنایی با درس اصول طراحی پارچه و لباس در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس می توانید بهترین روش مطالعه درس اصول طراحی پارچه و لباس را هم مطالعه کنید. درس اصول طراحی پارچه و لباس شاخه های اصول و مبانی طراحی پارچه، اصول و مبانی طراحی لباس، مبانی رنگ و مبانی بافت پارچه را شامل می شود که به توضیح آن ها هم پرداخته ایم.

 • روش مطالعه پارچه شناسی تخصصی برای کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

  روش مطالعه پارچه شناسی تخصصی برای کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس در اینجا آمده است. درس پارچه شناسی تخصصی تا حد خیلی کمی به درس نساجی مربوط می شود و یکی از منابع کنکور ارشد رشته طراحی پارچه و لباس است. در این مطلب به معرفی کامل آن برای کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس می پردازیم.

 • روش مطالعه زبان تخصصی و عمومی کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

  یکی دیگر از دروس کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس زبان تخصصی و عمومی است که در جا به جایی رتبه داوطلبان کنکور ارشد نقش به سزایی دارد. در این مطلب به معرفی درس زبان انگلیسی تخصصی و عمومی در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس می پردازیم.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت