مجموعه ژئوفیزیک

 • معرفی دکتری مجموعه ژئوفیزیک

  در این مطلب به معرفی کنکور و مقطع دکتری مجموعه ژئوفیزیک می پردازیم. این معرفی شامل گرایش های دکتری مجموعه ژئوفیزیک، دروس و ضرایب دروس کنکور دکتری مجموعه ژئوفیزیک، بازار کار دکتری مجموعه ژئوفیزیک، می باشد

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-زلزله شناسی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-زلزله شناسی سال 1401 در این قسمت آمده است. بررسی سوالات کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-زلزله شناسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-زلزله شناسی1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-ژئوالکتریک و الکترومغناطیس 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-ژئوالکتریک و الکترومغناطیس سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-ژئوالکتریک و الکترومغناطیس سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-ژئوالکتریک و الکترومغناطیس1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-لرزه شناسی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-لرزه شناسی سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-لرزه شناسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته ژئوفیزیک-لرزه شناسی1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته گرانی سنجی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته گرانی سنجی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته گرانی سنجی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته گرانی سنجی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

اطلاعیه های ویژه

 • انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1402 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1402 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1402 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در تیرماه 1402 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت