مجموعه زیست شناسی جانوری

 • بهترین منابع دکتری زیست شناسی جانوری

  بهترین منابع دکتری زیست شناسی جانوری با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری زیست شناسی جانوری به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • معرفی دکتری زیست شناسی جانوری

  در این مطلب به معرفی دوره دکتری مجموعه زیست شناسی جانوری شامل: گرایش های دکتری زیست شناسی جانوری، رشته های مجاز برای کنکور دکتری زیست شناسی جانوری، دروس و ضرایب آزمون دکتری و ظرفیت دانشگاه های پذیرنده دکتری مجموعه زیست شناسی جانوری، چو بازار کار مجموعه زیست شناسی جانوری پرداخته شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-بیوسیستماتیک 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-بیوسیستماتیک سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-بیوسیستماتیک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-بیوسیستماتیک1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-سلولی و تکوینی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-سلولی و تکوینی سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-سلولی و تکوینی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-سلولی و تکوینی1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-فیزیولوژی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-فیزیولوژی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-فیزیولوژی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته زیست شناسی جانوری-فیزیولوژی1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

اطلاعیه های ویژه

 • انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1402 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1402 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1402 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در تیرماه 1402 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت