وکالت

 • نمونه کارنامه آزمون وکالت 97

  نمونه کارنامه آزمون وکالت در همه کانون ها همراه با رتبه، تراز و درصد ها را در مطلب زیر مشاهده می کنید.

 • معرفی شغل وکالت 

  در این مطلب به معرفی شغل وکالت، شرایط شرکت در آزمون وکالت 98 به صورت کلی و شرایط شرکت در آزمون وکالت کانون وکلا و شرایط شرکت در آزمون وکالت مرکز مشاوران قوه قضاییه پرداخته شده است.

 • بهترین منابع آزمون وکالت 1400

  بهترین منابع آزمون وکالت 1400، منابعی هستند که برای سطح شما و با توجه به زمان مطالعه شما انتخاب شود.

 • بهترین روش مطالعه برای آزمون وکالت

  بهترین روش مطالعه برای آزمون وکالت برای داوطلبانی که زمان کافی برای یادگیری عملی را دارند و داوطلبانی که شرایط و یا زمان کافی برای یادگیری عملی ندارند.

 • بازار کار و آینده شغلی وکالت

  بازار کار و آینده شغلی وکالت از دو جنبه ی کار با پروانه وکالت و کار در مواردی که نیاز به پروانه وکالت ندارد، قابل دست یابی است.

 • تفاوت کانون وکلای دادگستری و مرکز مشاوران قوه قضاییه

  در این مطلب به تفاوت کانون وکلا و مرکز مشاوران قوه قضاییه در خصوص نحوه کارآموزی و اخذ پروانه پایه یک وکالت پرداخته شده است.

 • دفترچه سوالات آزمون وکالت کانون وکلا ده سال اخیر + پاسخنامه کلیدی

  در این مطلب لینک دانلود دفترچه سوالات آزمون وکالت کانون وکلا ده سال اخیر و پاسخنامه کلیدی این آزمون ها قرار داده شده است. همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه طراحی تست ها، تکنیک تست خوانی و فواید مرور سوالات آزمون وکالت سال های قبل به داوطلبان ارائه داده می شود.

 • سهمیه های آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری

  در این مطلب سهمیه های آزمون کانون وکالت دادگستری آورده شده است تا داوطلبان نسبت به ظرفیت سهمیه پذیرش آزمون وکالت، ظرفیت پذیرش آزاد و میزان تاثیر سهمیه رزمندگان و ایثارگران اطلاعات لازم را کسب کنند.

 • دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری

  در مورد ثبت نام آزمون وکالت، زمان انتشار دفترچه ثبت نام، ظرفیت پذیرش و سایر شرایط و ضوابط شرکت در این در این مطلب لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قرار گرفته است. داوطلبان شرکت در این آزمون می توانند اطلاعاتی آزمون کسب کنند.

اطلاعیه های ویژه

 • موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق قرار گرفت. با اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه 3گام به عنوان شرکت خلاق شناخته شده است.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.