مجموعه شیمی

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی معدنی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی معدنی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی معدنی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته شیمی -شیمی معدنی1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • بهترین منابع دکتری شیمی آلی

  بهترین منابع دکتری شیمی آلی با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری شیمی آلی به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی کاربردی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی کاربردی سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته شیمی کاربردی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته شیمی کاربردی1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • بهترین منابع کنکور دکتری شیمی معدنی

  بهترین منابع دکتری شیمی معدنی با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری شیمی معدنی به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی فیزیک 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی فیزیک سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی فیزیک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی فیزیک 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • بهترین منابع دکتری شیمی پلیمر

  بهترین منابع دکتری شیمی پلیمر با توجه به سطح علمی و زمان مطالعه داوطلبان در این مطلب معرفی شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی پلیمر 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی پلیمر سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی پلیمر سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی پلیمر1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • بهترین منابع کنکور دکترای شیمی تجزیه

  بهترین منابع دکترای شیمی تجزیه در اینجا آورده شده است. انتخاب بهترین منابع، یکی از مهم ترین مراحل آمادگی برای کنکور دکتری شیمی تجزیه می باشد. در اینجا، منابع دکتری شیمی تجزیه با توجه به شرایط هر داوطلب به صورت پک حرفه ای، پک رتبه برتر و پک ضربتی معرفی می شود.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی دارویی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی دارویی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی دارویی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی دارویی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • بهترین منابع کنکور دکتری شیمی فیزیک

  بهترین منابع دکتری شیمی فیزیک با توجه به سطح علمی و زمان مطالعه داوطلبان در این مطلب معرفی شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی آلی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی آلی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی آلی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی آلی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی تجزیه 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی تجزیه سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی تجزیه سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته شیمی-شیمی تجزیه1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • معرفی دکتری شیمی پلیمر

  دکتری شیمی پلیمر به خواص شیمیایی و روش ساخت درشت مولکول ها و پلیمرها می پردازد.

 • معرفی دکتری شیمی کاربردی

  دکتری شیمی کاربردی به کاربردهای شیمی در صنعت، بهبود فرآیندهای شیمیایی و زمینه های مورد نیاز صنایع شیمیایی می پردازد.

 • مصاحبه تخصصی دکتری شیمی معدنی | راهنما و تجربیات مصاحبه

  سوالات مصاحبه دکتری شیمی معدنی و تجربیات نفرات برتر آزمون دکتری شیمی معدنی را در این مطلب مشاهده می کنید.

اطلاعیه های ویژه

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1402

  انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1402

  انتخاب رشته کنکور سراسری 1402، در پنج گروه کنکور تجربی، کنکور ریاضی، کنکور انسانی، کنکور هنر و کنکور زبان های خارجی برگزار می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری 1402، به دلیل شرایط خاصی که در سال 1402 برای کنکور سراسری پیش آمد، شرایط بسیار متفاوتی پیدا کرده است.در واقع انتخاب رشته پل ورود شما به دانشگاه است.

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در دکتری شیمی