مهندسی هوافضا

 • معرفی دکتری مهندسی هوافضا

  معرفی گرایش های دکتری مهندسی هوافضا، بازار کار، ظرفیت پذیرش، ضرایب دروس آزمون دکتری مهندسی هوافضا و ...

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-جلو برندگی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-آیرودینامیک 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی متالوژی و مواد1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-دینامیک پرواز و کنترل 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-دینامیک پرواز و کنترل سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-دینامیک پرواز و کنترل سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-دینامیک پرواز و کنترل 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-سازه های هوایی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-سازه های هوایی  سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-سازه های هوایی  سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-سازه های هوایی  1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

اطلاعیه های ویژه

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • انتخاب رشته ارشد 1401 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1401 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1401 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1401 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1401 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1401 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در تیرماه 1401 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت