مجموعه حقوق

 • بهترین منابع دکتری حقوق خصوصی

  بهترین منابع دکتری حقوق خصوصی با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری حقوق خصوصی به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • بهترین منابع دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

  بهترین منابع دکتری حقوق جزا و جرم شناسی با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری حقوق جزا و جرم شناسی به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • بهترین منابع دکتری حقوق عمومی

  بهترین منابع دکتری حقوق عمومی با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری حقوق عمومی به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • بهترین منابع دکتری حقوق بین الملل

  بهترین منابع دکتری حقوق بین الملل با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری حقوق بین الملل به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • منابع دکتری حقوق نفت و گاز و حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی

  بهترین منابع دکتری حقوق با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری حقوق به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید.

 • معرفی دکتری حقوق خصوصی

  دکتری حقوق خصوصی به جنبه های نظری و پژوهشی قواعد حاکم بر روابط افراد با یکدیگر می پردازد.

 • معرفی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

  دکتری حقوق جزا و جرم شناسی به علوم جرم یابی، جرم شناسی، کیفر شناسی و جامعه شناسی عدالت کیفری مرتبط با تحولات حاکم بر جامعه، صنعت، اقتصاد و ... می پردازد.

 • معرفی دکتری حقوق عمومی

  هدف دوره دکتری حقوق عمومی، تربیت افراد متخصص و پژوهشگر به منظور پژوهش در کلیه ی مسائل و مطالعات حقوق عمومی است.

 • معرفی دکتری حقوق بین الملل عمومی

  دکتری حقوق بین الملل عمومی به قواعد و مقررات حاکم بر روابط حقوقی کشورها و سازمان های بین المللی می پردازد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق خصوصی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق خصوصی سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق خصوصی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق خصوصی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق بین الملل عمومی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق بین الملل عمومی سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق بین الملل عمومی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق بین الملل عمومی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق عمومی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق عمومی سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق عمومی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق عمومی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

اطلاعیه های ویژه

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1402

  انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1402

  انتخاب رشته کنکور سراسری 1402، در پنج گروه کنکور تجربی، کنکور ریاضی، کنکور انسانی، کنکور هنر و کنکور زبان های خارجی برگزار می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری 1402، به دلیل شرایط خاصی که در سال 1402 برای کنکور سراسری پیش آمد، شرایط بسیار متفاوتی پیدا کرده است.در واقع انتخاب رشته پل ورود شما به دانشگاه است.

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در دکتری حقوق