کنکور سراسری انسانی

 • نمونه کارنامه و رتبه در رشته انسانی 1401 | درصدهای قبولی

  نمونه کارنامه های رشته انسانی در بازه های رتبه ای مختلف شامل: زیر هزار، بین 2000 تا 5000، بالای ده هزار و... در این مطلب قابل مشاهده است. با مشاهده نمونه کارنامه های انسانی رتبه های مختلف باعث می شود شما بتوانید نسبت به درصدهای لازم برای کسب رتبه آگاهی پیدا کنید و آزمون های سال های مختلف را با هم مقایسه کنید تا بتوانید شرایط خود را تخمین بزنید.

 • آخرین رتبه های قبولی کنکور انسانی 1401 | رتبه لازم برای دانشگاه دولتی

  آخرین رتبه های قبولی انسانی 1401 در رشته های مختلف مانند: حقوق، روانشناسی، حسابداری، مدیریت و مشاوره را در این مطلب مشاهده کنید.اطلاع از رتبه های قبولی انسانی 1401 رشته های مختلف به شما کمک می کند که در انتخاب رشته انسانی 1402 شانس قبولی رتبه خود را بررسی کنید. همچنین با دیدن رتبه های لازم قبولی دانشگاه دولتی رشته انسانی، برای برنامه ریزی کنکور سال آینده خود دید بهتری خواهید داشت.

 • چگونه برای کنکور انسانی درس بخوانیم؟

  دوستان عزیز بهتر است بدانید حتی جزئی ترین بخش های یک کتاب نحوه خاص مطالعه خود را دارند. در کنکور انسانی و به طور کلی کنکور سراسری، موفقیت از آن کسی خواهد بود که هر کتاب و هر نوع مطلبی را متناسب با ماهیت خاص خود مطالعه کند. اگر کتابی حفظی پیش رو دارید، مانند یک کتاب مفهومی با آن برخورد نکنید. یک پیروزی بزرگ با جمعی از شرایط و اقدامات صورت می گیرد.

 • منابع کنکور انسانی 1402 | بهترین کتاب های تست کنکور انسانی

  بهترین منابع کنکور انسانی 1402، منابعی هستند که برای سطح شما و با توجه زمان مطالعه شما انتخاب شود. منابع کنکور انسانی 1402 برای کنکور انسانی نظام جدید، باید حتما توسط یک مشاور حرفه ای و بعد از آزمون تعیین سطح ما مشخص شود. بدون تعیین سطح منابع معرفی شده برای کنکور انسانی نظام جدید 1402، هیچ ارزشی نخواهد داشت.

 • ظرفیت پذیرش همه رشته ها و دانشگاه های انسانی 99

  ظرفیت دانشگاه های رشته های انسانی در سال 99 را در این مطلب مشاهده می کنید. این ظرفیت ها شامل دانشگاه های دولتی، آزاد، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دیگر دوره ها می باشد.

 • رشته های تربیت معلم انسانی

  رشته های تربیت معلم انسانی را در اینجا مشاهده می کنید. لیست رشته های تربیت معلم انسانی، انتخاب رشته، شرایط ثبت نام در رشته های دانشگاه فرهنگیان، ظرفیت پذیرش رشته های تربیت معلم انسانی و امتیازات ویژه دانشجویان رشته های تربیت معلم انسانی و سایر نکات مهم در این مطلب بررسی شده اند.

 • رشته های بدون کنکور انسانی به تفکیک دانشگاه ها

  رشته های بدون کنکور انسانی به تفکیک دانشگاه ها را در اینجا مشاهده می کنید. لیست رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی انسانی دانشگاه های سراسری، پیام نور و آزاد اسلامی به تفکیک مقاطع کارشناسی و کاردانی در این مطلب بررسی شده است. همچنین نکات مهم در ارتباط با مراحل ثبت نام و شرایط کلی پذیرش رشته های بدون کنکور انسانی هم آورده شده است.

 • لیست رشته های بومی، ناحیه ای، قطبی و کشوری انسانی

  پذیرش بعضی رشته ها و دوره ها در کنکور سراسری به صورت بومی گزینی(استانی، ناحیه ای، قطبی) انجام می شود و داوطلب های آن بوم شانس قبولی بیشتری نسبت به دیگر داوطلبان خواهند داشت.

 • رشته های انسانی | معرفی پرطرفدارترین رشته های علوم انسانی

  معرفی رشته های علوم انسانی شامل: بازار کار، درآمد، شرایط ادامه تحصیل رشته های انسانی، مزایا و معایب هریک از رشته های انسانی و ... را در این مطلب می خوانید. معرفی رشته های انسانی در 3گام کامل ترین معرفی رشته هاست که مطالعه خواهید کرد.

 • معرفی رشته آموزش ابتدایی – درآمد و بازار کار رشته آموزش ابتدایی

  معرفی رشته آموزش ابتدایی را در اینجا مشاهده می کنید. آشنایی با رشته آموزش ابتدایی، وظایف و دانش فارغ التحصیلان رشته آموزش ابتدایی، مزایا و معایب رشته آموزش ابتدایی، بازار کار و درآمد این رشته، نظام رتبه بندی معلمان، دوره تحصیلی کارشناسی و لیست دروس آموزش ابتدایی در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • تاثیر سوابق تحصیلی کنکور انسانی | بررسی آخرین تغییرات

  بررسی تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور انسانی با توجه به آخرین تغییرات اعلام شده از سوی سازمان سنجش در این مطلب انجام شده است.

 • ضرایب دروس کنکور انسانی - ضرایب دروس تخصصی شیوه جدید

  ضرایب دروس کنکور انسانی نظام جدید (3-3-6) و منابع اعلام شده از سوی سازمان سنجش همراه با رشته های هر زیر گروه و ضرایب دروس اختصاصی آنها در کنکور سراسری گروه علوم انسانی - نظام جدید در این مطلب آورده شده است.

 • دانلود سوالات کنکور انسانی 1402 + پاسخنامه

  لینک دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری انسانی سال های 90 تا 1402 برای شما قرار داده شده است. سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری رشته انسانی ده سال اخیر به تفکیک دروس عمومی و اختصاصی قرار داده شده است

 • دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی، گاج - کنکور انسانی( سال های 97 تا 99 )

  دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی و گاج این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که از اولین آزمون تا آخرین آزمونی که این موسسات در سال های تحصیلی 97 تا 99 برگزار کردند را به راحتی دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه دوم دبیرستان

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای پایه دوم دبیرستان برای سال تحصیلی 91 تا 95 قرار داده شده است. کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم به عنوان منابع اصلی کنکور سراسری از اهمیت بالایی در مطالعه برخوردار هستند.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه سوم دبیرستان

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه سوم دبیرستان از سال 90 تا 96 برای داوطلبان کنکور انسانی نظام قدیم که قصد شرکت در آزمون سراسری دارند و به کتاب ها دسترسی ندارند قرار داده شده است. دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم پایه سوم دبیرستان رایگان است و کاملا مطابق با کتاب های درسی اصلی است.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پیش دانشگاهی

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای مقطع پیش دانشگاهی در جداول زیر قرار داده شده است. کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای مقطع پیش دانشگاهی را می تواندی مطابق سال تحصیلی خود از سال 91 تا سال 96 دانلود کنید.

 • نرم افزار انتخاب رشته انسانی 1402 | تخمین شانس قبولی رشته انسانی

  نرم افزار انتخاب رشته انسانی 3گام، با استفاده از یک تیم مشاوره بسیار حرفه ای طراحی شده است. شانس قبولی با توجه به رتبه شما در سهمیه و رتبه کشوری به اضافه اولویت بندی اختصاصی هر 150 انتخاب شما، نرم افزار انتخاب رشته انسانی 3گام را از همه نرم افزارهای هم نوع خود متمایز می کند.

 • دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1402

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1402 از طریق لینک های زیر امکان پذیر است. دانلود دفترچه انتخاب رشته انسانی برای اطلاع از ظرفیت ها و انجام فرایند انتخاب رشته برای داوطلبان ضروری است.

 • بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 - برنامه ریزی روزانه، هفتگی، و ماهانه

  بهترین جدول برنامه ریزی روزانه و برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی 1402 در این مطلب توضیح داده شده است. بهترین برنامه ریزی برای داوطلبان کنکور انسانی 1402 برنامه ای است که جدول آن طبق شرایط خود داوطلب تنظیم شده باشد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور سراسری انسانی 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور سراسری انسانی 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور سراسری گروه انسانی 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • تحلیل کنکور انسانی 99 - تحلیل درس به درس

  تحلیل کنکور انسانی 99 نظام جدید، به صورت درس به درس که توسط دپارتمان مشاوره کنکور انسانی 3گام آماده شده است را در این مطلب مشاهده می کنید. مطالعه دقیق تحلیل کنکور انسانی 99 به داوطلبان کنکور انسانی 1400 کمک می کند که برنامه ریزی و روش مطالعه بهتری را برای خود داشته باشند.

 • حذفیات کنکور انسانی | آخرین اطلاعیه سنجش

  در این مقاله به بررسی کامل حذفیات کنکور سراسری انسانی پرداخته شده است.

 • بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی

  به دلیل زیاد بودن حجم مطالب و نیاز به مطالعه عمیق اونا، آشنایی داوطلبان با بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی، باعث می شه هم مطالب را به صورت عمیق و مفهومی مطالعه کنن و هم به خوبی بتونن زمان رو مدیریت کنن.

اطلاعیه های ویژه

 • بدترین و بهترین آزمون آزمایشی کنکور 1402 | مقایسه جامع قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش

  بدترین و بهترین آزمون آزمایشی کنکور 1402 | مقایسه جامع قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش

  در این مقاله به صورت جامع آزمون های آزمایشی موسسات قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را با هم مقایسه می کنیم تا بهترین و بد ترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 را به شما معرفی کنیم. همچنین استاندارد ها و ویژگی های بهترین آزمون آزمایشی برای آمادگی بیشتر در کنکور 1402 را هم به شما معرفی میکنیم.

 • تعداد دفعات مجاز استفاده از سهمیه 5 درصد ایثارگران

  تعداد دفعات مجاز استفاده از سهمیه 5 درصد ایثارگران

  در مطلب زیر تعداد دفعات مجاز استفاده از سهمیه 5 درصد ایثارگران را با توجه به دوره های پذیرفته شده روزانه، نوبت دوم، پردیس و... با توجه به قوانین سهمیه 5 درصد ایثارگران درج شده در دفترچه سنجش بررسی میکنیم. داوطلبان باید حتما به سقف استفاده از سهمیه 5 درصد ایثار گران کنکور سراسری توجه داشته باشند که در آینده با مشکل مواجه نشوند.

 • کدام سهمیه منطقه در کنکور سراسری بهتر است: سهمیه منطقه 1، سهمیه منطقه 2، سهمیه منطقه 3؟

  کدام سهمیه منطقه در کنکور سراسری بهتر است: سهمیه منطقه 1، سهمیه منطقه 2، سهمیه منطقه 3؟

  سهمیه مناطق در کنکور سراسری، بیش از 95 درصد داوطلبان کنکورهای تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان های خارجی را شامل می شود. در اینجا به بررسی مفهوم سهمیه مناطق، به تفکیک داوطلبان، تاثیر سهمیه مناطق، ظرفیت پذیرش و تعهدات پذیرفته شدگان سهمیه مناطق و سایر نکات مهم در ارتباط با استفاده از این سهمیه ها پرداخته ایم. داوطلبان استفاده از سهمیه مناطق یک، دو و سه باید قسمت مربوط به بند 26 فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی را پر کنند.

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در کنکور انسانی