کنکور سراسری انسانی

 • ظرفیت پذیرش همه رشته ها و دانشگاه های انسانی 99

  ظرفیت دانشگاه های رشته های انسانی در سال 99 را در این مطلب مشاهده می کنید. این ظرفیت ها شامل دانشگاه های دولتی، آزاد، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دیگر دوره ها می باشد.

 • لیست رشته های بومی، ناحیه ای، قطبی و کشوری انسانی

  پذیرش بعضی رشته ها و دوره ها در کنکور سراسری به صورت بومی گزینی(استانی، ناحیه ای، قطبی) انجام می شود و داوطلب های آن بوم شانس قبولی بیشتری نسبت به دیگر داوطلبان خواهند داشت.

 • معرفی رشته آموزش ابتدایی – درآمد و بازار کار رشته آموزش ابتدایی

  معرفی رشته آموزش ابتدایی را در اینجا مشاهده می کنید. آشنایی با رشته آموزش ابتدایی، وظایف و دانش فارغ التحصیلان رشته آموزش ابتدایی، مزایا و معایب رشته آموزش ابتدایی، بازار کار و درآمد این رشته، نظام رتبه بندی معلمان، دوره تحصیلی کارشناسی و لیست دروس آموزش ابتدایی در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • معرفی رشته فلسفه - بازار کار و درآمد رشته فلسفه

  معرفی رشته فلسفه را در اینجا مشاهده می کنید. تاریخچه رشته فلسفه، آشنایی با رشته فلسفه، توانایی های مورد نیاز دانشجویان فلسفه، بازار کار و درآمد رشته فلسفه، دوره تحصیلی کارشناسی رشته فلسفه، دانشگاه های ارائه دهنده رشته فلسفه و بسیاری از نکات مهم دیگر در مورد این رشته مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • رشته های تربیت معلم انسانی

  رشته های تربیت معلم انسانی را در اینجا مشاهده می کنید. لیست رشته های تربیت معلم انسانی، انتخاب رشته، شرایط ثبت نام در رشته های دانشگاه فرهنگیان، ظرفیت پذیرش رشته های تربیت معلم انسانی و امتیازات ویژه دانشجویان رشته های تربیت معلم انسانی و سایر نکات مهم در این مطلب بررسی شده اند.

 • رشته های بدون کنکور انسانی به تفکیک دانشگاه ها

  رشته های بدون کنکور انسانی به تفکیک دانشگاه ها را در اینجا مشاهده می کنید. لیست رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی انسانی دانشگاه های سراسری، پیام نور و آزاد اسلامی به تفکیک مقاطع کارشناسی و کاردانی در این مطلب بررسی شده است. همچنین نکات مهم در ارتباط با مراحل ثبت نام و شرایط کلی پذیرش رشته های بدون کنکور انسانی هم آورده شده است.

 • زیرگروه های کنکور انسانی – لیست رشته ها

  زیرگروه های کنکور انسانی در اینجا آورده شده است. گروه انسانی دارای پنج زیرگروه آزمایشی در کنکور سراسری می باشد که هر زیرگروه هم رشته هایی را در مقاطع مختلف تحصیلی شامل می شود. لذا لیست رشته های کنکور انسانی به تفکیک هر زیرگروه در قالب جدول در این مطلب ارائه شده است.

 • ضرایب دروس کنکور انسانی نظام جدید (3-3-6)

  ضرایب دروس کنکور انسانی نظام جدید (3-3-6) و منابع اعلام شده از سوی سازمان سنجش همراه با رشته های هر زیر گروه و ضرایب دروس اختصاصی آنها در کنکور سراسری گروه علوم انسانی - نظام جدید در این مطلب آورده شده است.

 • دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی، گاج - کنکور انسانی( سال های 97 تا 99 )

  دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی و گاج این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که از اولین آزمون تا آخرین آزمونی که این موسسات در سال های تحصیلی 97 تا 99 برگزار کردند را به راحتی دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.

 • تحلیل کنکور انسانی 99 - تحلیل درس به درس

  تحلیل کنکور انسانی 99 نظام جدید، به صورت درس به درس که توسط دپارتمان مشاوره کنکور انسانی 3گام آماده شده است را در این مطلب مشاهده می کنید. مطالعه دقیق تحلیل کنکور انسانی 99 به داوطلبان کنکور انسانی 1400 کمک می کند که برنامه ریزی و روش مطالعه بهتری را برای خود داشته باشند.

 • رشته های انسانی | معرفی پرطرفدارترین رشته های علوم انسانی

  معرفی رشته های علوم انسانی شامل: بازار کار، درآمد، شرایط ادامه تحصیل رشته های انسانی، مزایا و معایب هریک از رشته های انسانی و ... را در این مطلب می خوانید. معرفی رشته های انسانی در 3گام کامل ترین معرفی رشته هاست که مطالعه خواهید کرد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور انسانی 90 تا 1400

  لینک دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری انسانی سال های 90 تا 1400 برای شما قرار داده شده است. سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری رشته انسانی ده سال اخیر به تفکیک دروس عمومی و اختصاصی قرار داده شده است

 • بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1400 - برنامه ریزی روزانه، هفتگی، و ماهانه

  بهترین جدول برنامه ریزی روزانه و برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی 1400 در این مطلب توضیح داده شده است. بهترین برنامه ریزی برای داوطلبان کنکور انسانی 1400 برنامه ای است که جدول آن طبق شرایط خود داوطلب تنظیم شده باشد.

 • بهترین منابع کنکور انسانی نظام جدید 1400 - منابع سطح بندی شده کنکور انسانی

  بهترین منابع کنکور انسانی نظام جدید 1400، منابعی هستند که برای سطح شما و با توجه زمان مطالعه شما انتخاب شود. منابع کنکور انسانی سال 1400 برای کنکور انسانی نظام جدید، باید حتما توسط یک مشاور حرفه ای و بعد از آزمون تعیین سطح ما مشخص شود. بدون تعیین سطح منابع معرفی شده برای کنکور انسانی نظام جدید 1400، هیچ ارزشی نخواهد داشت.

 • دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400 از طریق لینک های زیر امکان پذیر است. دانلود دفترچه انتخاب رشته انسانی برای اطلاع از ظرفیت ها و انجام فرایند انتخاب رشته برای داوطلبان ضروری است.

 • آخرین رتبه های قبولی کنکور انسانی 99 | رتبه لازم برای دانشگاه دولتی

  آخرین رتبه های قبولی انسانی 99 در رشته های مختلف مانند: حقوق، روانشناسی، حسابداری، مدیریت و مشاوره را در این مطلب مشاهده کنید.اطلاع از رتبه های قبولی انسانی 99 رشته های مختلف به شما کمک می کند که در انتخاب رشته انسانی 1400 شانس قبولی رتبه خود را بررسی کنید. همچنین با دیدن رتبه های لازم قبولی دانشگاه دولتی رشته انسانی، برای برنامه ریزی کنکور سال آینده خود دید بهتری خواهید داشت.

 • مشاور تخصصی کنکور انسانی

  خانم فائزه سروش و آقای عرفان رافعی ، مشاوران تخصصی کنکور انسانی3گام هستند.خانم سروش دارای رتبه 241 و آقای رافعی رتبه 52 کنکور سراسری انسانی می باشند. در ادامه بیشتر با مشاوران تخصصی کنکور انسانی 3گام آشنا می شوید.

 • بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی

  به دلیل زیاد بودن حجم مطالب و نیاز به مطالعه عمیق اونا، آشنایی داوطلبان با بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی، باعث می شه هم مطالب را به صورت عمیق و مفهومی مطالعه کنن و هم به خوبی بتونن زمان رو مدیریت کنن.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پیش دانشگاهی

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای مقطع پیش دانشگاهی در جداول زیر قرار داده شده است. کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای مقطع پیش دانشگاهی را می تواندی مطابق سال تحصیلی خود از سال 91 تا سال 96 دانلود کنید.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه دوم دبیرستان

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای پایه دوم دبیرستان برای سال تحصیلی 91 تا 95 قرار داده شده است. کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم به عنوان منابع اصلی کنکور سراسری از اهمیت بالایی در مطالعه برخوردار هستند.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه سوم دبیرستان

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه سوم دبیرستان از سال 90 تا 96 برای داوطلبان کنکور انسانی نظام قدیم که قصد شرکت در آزمون سراسری دارند و به کتاب ها دسترسی ندارند قرار داده شده است. دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم پایه سوم دبیرستان رایگان است و کاملا مطابق با کتاب های درسی اصلی است.

 • نرم افزار انتخاب رشته انسانی 99 + امکانات نرم افزار انتخاب رشته انسانی 99

  نرم افزار انتخاب رشته انسانی 3گام، با استفاده از یک تیم مشاوره بسیار حرفه ای طراحی شده است. شانس قبولی با توجه به رتبه شما در سهمیه و رتبه کشوری به اضافه اولویت بندی اختصاصی هر 150 انتخاب شما، نرم افزار انتخاب رشته انسانی 3گام را از همه نرم افزارهای هم نوع خود متمایز می کند.

اطلاعیه های ویژه

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور | دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور | دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی 1400 را به همراه نکات مهم دفترچه، در این مطلب مشاهده می کنید. این دفترچه ثبت نام کنکور، راهنمای مربوط به ثبت نام در دوره های با آزمون روزانه، نوبت دوم(شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی،دوره های مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برگزار می شود.دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1400 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1400 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  در این مطلب درباره راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1400 صحبت خواهیم کرد. راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1400 تمام اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام کنکور سراسری را برای شما عزیزان پوشش می دهد. این راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1400 به صورت تصویری در این مطلب قرار داده شده است. ثبت نام کنکور سراسری مانند سال های گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org انجام می شود و داوطلبان نسبت به رشته ی مورد نظر خود باید فرم ثبت نام کنکور سراسری 1400 را تکمیل کنند.

 • زمان ثبت نام کنکور سراسری 1400 - مهلت ثبت نام کنکور

  زمان ثبت نام کنکور سراسری 1400 - مهلت ثبت نام کنکور

  تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 1400، مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری، لینک ثبت نام کنکور سراسری و نحوه ویرایش ثبت نام کنکور سراسری 1400 را در این مطلب مطالعه می کنید.

 • ثبت‌ نام کنکور سراسری 1400 - مدارک + هزینه ثبت نام

  ثبت‌ نام کنکور سراسری 1400 - مدارک + هزینه ثبت نام

  مدارک مورد نیاز و هزینه ثبت نام برای کنکور سراسری 1400 توسط سازمان سنجش اعلام شد. هزینه و مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری به همراه سایر اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام را می توانید در این مطلب مشاهده کنید.