گزیده ای از اتاق فکر کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید

ورود به اتاق فکر
 • زمان مناسب برای مطالعه

  بهترین زمان برای مطالعه چه ساعت هایی است؟ و اینکه چطوری ساعت مطالعه رو بالا ببریم

 • رتبه برتر ایثارگری

  با سلام برای آوردن رتبه ی 1 و 100و200رشته ی انسانی ایثارگری 25درصد چه درصد هایی لازم است
  باتشکر

 • رتبه لازم برای قبولی

  با سلام میخواستم بدونم برای رشته علوم ارتباطات اجتماعی حداکثر چه رتبه ای لازمه؟
  و اینکه درصد درس های قبول شدگان سال ۹۸ در این رشته به چه صورت بوده؟

 • ارشد مدیریت مالی

  با توجه به اینکه توی سایت نوشته بودید مدیریت مالی فعلا گرایش ارشد نداره!!! حالا یه سوال ایا کسی که کارشناسی مهندسی بوده بخواد مدیریت مالی بخونه ایا هیچ راهی نیست؟ دوباره باید ازمون سراسری بده و کارشناسی مدیریت مالی بخونه ؟ یا میشه ارشد مدیریت مالی شرکت کنه؟؟؟

کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید

 • تحلیل کنکور انسانی 99 - تحلیل درس به درس

  تحلیل کنکور انسانی 99 نظام جدید، به صورت درس به درس که توسط دپارتمان مشاوره کنکور انسانی 3گام آماده شده است را در این مطلب مشاهده می کنید. مطالعه دقیق تحلیل کنکور انسانی 99 به داوطلبان کنکور انسانی 1400 کمک می کند که برنامه ریزی و روش مطالعه بهتری را برای خود داشته باشند.

 • معرفی کامل رشته های انسانی - پرطرفدارترین رشته های انسانی

  در این مطلب می توانید معرفی همه ی رشته های علوم انسانی، بازار کار آن ها، شرایط ادامه تحصیل رشته های علوم انسانی، مزایا و معایب هریک از رشته های علوم انسانی و ... را بخوانید. با ما همراه باشید.

 • تفاوت کنکور نظام قدیم و نظام جدید انسانی

  در این مطلب به بررسی تفاوت کتاب های درسی کنکور نظام قدیم و نظام جدید انسانی و همچنین سوالات کنکور نظام قدیم و نظام جدید انسانی می پردازیم. دانستن تفاوت کنکور نظام قدیم و نظام جدید انسانی به داوطلبان برای انتخاب نظام آزمونی مناسب خود کمک می کند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور انسانی 90 تا 99

  لینک دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری انسانی سال های 90 تا 99 برای شما قرار داده شده است. سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری رشته انسانی ده سال اخیر به تفکیک دروس عمومی و اختصاصی قرار داده شده است

 • بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1400 - برنامه ریزی روزانه، هفتگی، و ماهانه

  بهترین جدول برنامه ریزی روزانه و برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی 1400 در این مطلب توضیح داده شده است. بهترین برنامه ریزی برای داوطلبان کنکور انسانی 1400 برنامه ای است که جدول آن طبق شرایط خود داوطلب تنظیم شده باشد.

 • بهترین منابع کنکور انسانی نظام جدید 1400 - منابع سطح بندی شده کنکور انسانی

  بهترین منابع کنکور انسانی نظام جدید 1400، منابعی هستند که برای سطح شما و با توجه زمان مطالعه شما انتخاب شود. منابع کنکور انسانی سال 1400 برای کنکور انسانی نظام جدید، باید حتما توسط یک مشاور حرفه ای و بعد از آزمون تعیین سطح ما مشخص شود. بدون تعیین سطح منابع معرفی شده برای کنکور انسانی نظام جدید 1400، هیچ ارزشی نخواهد داشت.

 • دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 - انتخاب رشته انسانی دانشگاه سراسری و آزاد

  در این مطلب می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 را دانلود کنید. علاوه بر این اطلاعاتی درباره انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دانشگاه آزاد ارائه شده است.

 • رتبه های قبولی انسانی 98

  رتبه های قبولی انسانی 98 در رشته های حقوق، روانشناسی، حسابداری، مدیریت، مشاوره و ... را می توانید در مطلب زیر مشاهده کنید.اطلاع از رتبه های قبولی انسانی 98 رشته های مختلف به شما کمک می کند که در انتخاب رشته انسانی 98 شانس قبولی رتبه خود را بررسی کنید. همچنین با دیدن رتبه های قبولی انسانی 98 برای برنامه ریزی کنکور خود دید بهتری خواهید داشت.

 • رزومه مشاور کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید 3گام

  خانم مریم کشفی، مشاور تخصصی کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید موسسه 3گام، دارای رتبه 11 کنکور سراسری رشته علوم انسانی می باشد.

 • بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی

  به دلیل زیاد بودن حجم مطالب و نیاز به مطالعه عمیق اونا، آشنایی داوطلبان با بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی، باعث می شه هم مطالب را به صورت عمیق و مفهومی مطالعه کنن و هم به خوبی بتونن زمان رو مدیریت کنن.

 • تحلیل و بودجه بندی کنکور انسانی 97

  تحلیل و بودجه بندی کنکور انسانی 97 به داوطلبان کنکور 98 کمک می کند تا بتوانند مطالعات خود را بر اساس آخرین بودجه بندی کنکور 97 برنامه ریزی نمایند.

 • نمونه کارنامه های کنکور انسانی 96

  برای انتخاب رشته کنکور انسانی 97، تمام داوطلبان به دنبال آن هستند که وضعیت رتبه های مشابه خود را در کنکور انسانی 96 بدانند تا بتوانند انتخابی منطقی داشته باشند.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پیش دانشگاهی

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای مقطع پیش دانشگاهی در جداول زیر قرار داده شده است. کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای مقطع پیش دانشگاهی را می تواندی مطابق سال تحصیلی خود از سال 91 تا سال 96 دانلود کنید.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه دوم دبیرستان

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم برای پایه دوم دبیرستان برای سال تحصیلی 91 تا 95 قرار داده شده است. کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم به عنوان منابع اصلی کنکور سراسری از اهمیت بالایی در مطالعه برخوردار هستند.

 • دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه سوم دبیرستان

  لینک دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم - پایه سوم دبیرستان از سال 90 تا 96 برای داوطلبان کنکور انسانی نظام قدیم که قصد شرکت در آزمون سراسری دارند و به کتاب ها دسترسی ندارند قرار داده شده است. دانلود کتاب های درسی کنکور انسانی نظام قدیم پایه سوم دبیرستان رایگان است و کاملا مطابق با کتاب های درسی اصلی است.

 • نرم افزار انتخاب رشته انسانی 99 + امکانات نرم افزار انتخاب رشته انسانی 99

  نرم افزار انتخاب رشته انسانی 3گام، با استفاده از یک تیم مشاوره بسیار حرفه ای طراحی شده است. شانس قبولی با توجه به رتبه شما در سهمیه و رتبه کشوری به اضافه اولویت بندی اختصاصی هر 150 انتخاب شما، نرم افزار انتخاب رشته انسانی 3گام را از همه نرم افزارهای هم نوع خود متمایز می کند.

اطلاعیه های ویژه

 • اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 - زمان جواب انتخاب رشته کنکور

  اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 - زمان جواب انتخاب رشته کنکور

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 توسط سازمان سنجش اعلام شد. نتایج اعلام شده همان جواب انتخاب رشته شما در مرحله قبلی است. در این مرحله از اعلام نتایج کنکور، قبولی و یا عدم قبولی شما در دانشگاه مشخص می شود و در صورت قبولی، دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اید هم مشخص می شود.

 • زمان اعلام نتایج کنکور 99 - دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 99

  زمان اعلام نتایج کنکور 99 - دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 99

  اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99 برای همه داوطلبان کنکور سراسری اهمیت بالایی دارد؛ چراکه داوطلبان بعد یک سال آمادگی و شرکت در کنکور سراسری 99 می خواهند از نتایج اولیه کنکور سراسری 99 مطلع شوند. برای دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

 • انتخاب رشته کنکور 99 - فن آخر انتخاب رشته

  انتخاب رشته کنکور 99 - فن آخر انتخاب رشته

  در انتخاب رشته کنکور 99 ضمن ارائه نکاتی برای انتخاب رشته و اولویت بندی بهتر انتخاب ها، مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش را به صورت تصویری برای شما قرار داده ایم. انتخاب رشته کنکور 99، کامل ترین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد. در این راهنما هرجا به مطلب کامل تری در مورد نکات ریز انتخاب رشته نیا بوده به آن لینک داده ایم.

 • تخفیف ویژه شب یلدا موسسه 3گام تا سقف 45 درصد

  تخفیف ویژه شب یلدا موسسه 3گام تا سقف 45 درصد

  تخفیف ویژه شب یلدا ویژه آزمون های کارشناسی ارشد، کنکور سراسری، آزمون دکترا، آزمون آیلتس، آزمون وکالت و آزمون های استخدامی