علوم و مهندسی صنایع غذایی

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم و صنایع غذایی

  مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم وصنایع غذایی 3گام متین محمدی نژاد می باشند.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد صنایع غذایی سال 1400

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته صنایع غذایی موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته صنایع غذایی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • بهترین منابع ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی

  بهترین منابع ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی 1402 به صورت منابع سطح بندی شده آورده شده است. معرفی منابع دانشگاهی و کنکوری مورد تأیید مشاوران 3گام در کارشناسی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. این منابع به صورت پک های مطالعاتی پیشنهادی پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی به داوطلبان ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی ارائه می شود.

 • معرفی گرایش های کارشناسی ارشد صنایع غذایی

  معرفی گرایش های کارشناسی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی را مشاهده می کنید. معرفی گرایش ها شامل: بازار کار، چارت دورس ارشد و موارد دیگر می باشد.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی 1400

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های داوطلبان ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی سال 97 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی در سال 1400 به داوطلبان ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد صنایع غذایی 1400

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان صنایع غذایی در کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد صنایع غذایی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد صنایع غذایی سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی 1401

  سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی سال 1401 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی 1401، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع غذایی سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد مهندسی صنایع غذایی سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی صنایع غذایی 1401 کمک می کند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت