برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

گزیده ای از اتاق فکر مجموعه مهندسی صنایع

ورود به اتاق فکر
 • مکانیک صنایع شیمی

  سلام من کارشناسی فیزیک هسته ای دارم .میخواهم برای ارشد رشته ام رو عوض کنم . برای انتخاب از بین رشته های مکانیک ، صنایع ، شیمی و مواد کدوم مناسبترند؟ کدوم با درسای کارشناسی ما مطابق ترند؟

 • ارشد صنایع

  سلام رشته من برق قدرت.مى تونم براسال96صناىع بخونم.اىاموفق مىشم.

 • انتخاب گرایش ارشد

  سلام من کارشناسی ارشد مهندسی اقتصاد کشاورزی خووندم .میخوام ارشد(صنایع) شرکت کنم.چه گرایشهایی رو با توجه به رشته ای که خووندم میتونم بهتر قبول شم.من با توجه به اطلاعات سه گرایش سیستم های کلان و مدیرت و بهره برداری و آینده پژوهی ، اینها رو نزدیک به رشته خودم دیدم.در مورد گرایش های دیگه نمی دونم که می تونم نتیجه مطلوب رو بدست بیارم یا روی همین سه گرایش وقت بزارم.ممنون

 • انتخاب

  سلام
  ببخشید من لیسانس صنایعم
  به نظرتون بر ارشد بهتره صنایع بهتره یاحسابداری؟؟کدوم قبولیش بالاتره؟؟

 • ارشد

  با سلام
  من 27 خرداد از طریق همین سایت انتخاب رشته آزمایشی انجام دادم در ارشد مهندسی صنایع با رتبه1934 که در پراحتمال ترینا رشته مهندسی صنایع گرایش آینده پژوهشی دانشگاه امیرکبیر رو نشون داد خواستم بدونم چقدر صحت داره تروخدا زود جواب بدین منتظرم. ممنون

گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مهندسي صنايع

تعداد بازدید 102952 دفعه

در سال گذشته رشته مهندسی صنایع با مهندسی سیستم و بهره وری تلفیق شده و در یک آزمون برگزار می شوند. در واقع مهندسی سیستم و بهره وری اکنون یکی از گرایشهای مهندسی صنایع محسوب می شود. گرایشهای مجموعه مهندسی صنایع، برنامه درسی و دانشگاههای پذیرنده هرکدام در مقطع کارشناسی ارشد را می توانید در توضیحات هر گرایش بیابید.

گرایشهای کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع
گرایشهای کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

 

 

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

معرفی گرایش مدیریت سیستم و بهره وری (این گرایش در دفترچه ثبت نام 95 حذف شده است)

گرایش مدیریت سیستم و بهره ‌وری در کارشناسی ارشد مهندسی صنایع را می‌ توان چکیده دوره کارشناسی مهندسی صنایع دانست که به فارغ‌ التحصیلان سایر رشته های فنی و مهندسی، اختصاص یافته است ...

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش آینده پژوهی

آینده پژوهی رشته ای میان رشته‌ای و تلفیقی از علوم مهندسی و مدیریت است. هدف از این رشته تربیت متخصصانی است که دارای قدرت تخیل، پیش بینی و تصمیم گیری صحیح و به موقع در عرصه های خرد و کلان مخصوصاً در عرصه علم و فناوری باشند.

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش بهینه سازی سیستم ها

می توان گفت مهمترین، و پیچیده ترین امتحان ورودی کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع، متعلق به گرایش بهینه سازی سیستم ها می باشد. دروسی که در این گرایش از دانشجویان امتحان گرفته می شود نسبت به گرایش های دیگر برای دانشجویان صنایع تخصصی تر بوده و لذا دانشجویان صنایع از این جهت از دانشجویان رشته های دیگر جلوتر هستند.

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش سیتم های سلامت

مهندسی سیستم ها کمک میکند تا سیستمهای موجود سلامت شناسایی، بررسی و آنالیز شوند؛ سپس با ارائه راه حلهایی، سیستم کاراتر عمل کند و بهره وری سیستم افزایش یابد. این امر باعث میشود بیمارستانها بیمارمحور، پاسخگو و انعطاف پذیرتر باشند.

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد

 

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش سیستم های مالی

مهندسی سیستمهای مالی عبارتست از طراحی، توسعه و نوآوری در ابزار و سیستمهای مالی و ارائه راه حلهای خلاقانه برای حل مشکلات مالی و کاهش ریسک در جهت افزایش ارزش شرکتها.

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش لجستیک و زنجیره تأمین

زنجیره تأمین شامل تمامی فعالیت‌های مرتبط با جریان و مبادله کالاها و خدمات، از مرحله ماده خام تا مرحله محصول نهایی است. مدیریت زنجیره تأمین (SCM) ایجاد هماهنگی در تولید، موجودی، مکان یابی و حمل و نقل بین شرکت کنندگان در یک زنجیره تأمین است که براي دستیابی به بهترین ترکیب پاسخ گویی و کارایی برای موفقیت در بازار صورت می گیرد.

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش مدل سازی سیستم های کلان

مدل سازی سیستم های کلان به تعلیم و تحقیق در زمینه برنامه ‌ریزی و طرح سیستم‌ های مختلف موردنیاز جامعه می‌پردازد. این سیستم ها عموماً در ابعاد مختلف منطقه، یا کشور مطرح می‌شوند. سیستم های حمل و نقل، آب رسانی و فاضلاب، ارتباطات، انتقال و توزیع کالاها، تأمین و توزیع انرژی، خدمات آموزشی یا بهداشتی از اینگونه‌اند.

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش مدیریت پروژه

مطالب مربوط به این گرایش از مهندسی صنایع تنها مربوط به دوره کارشناسی ارشد مدیریت پروژه گرایش مهندسی نفت و گاز که در دانشگاه تهران پذیرش می شود، می باشد. لذا بقیه دانشگاه ها فقط تحت عنوان مدیریت پروژه در این گرایش پذیرش دارند.

ادامه مطلب ...

معرفی گرایش مدیریت نوآوری و فناوری

گرایش مدیریت نوآوری و فناوری در کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، شامل مجموعه فعالیت هایی است که منجر به تجاری سازی محصولات با بهره‌مندی از جدیدترین فناوری‌ها و نوآوری‌ها در سطح بنگاه می شود. در این گرایش به دانشجویان یک فهم عمیق و جامع از تفاوت‌های مابین مدیریت نوآوری و فناوری با روشهای سنتی معمولی ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب ...

 

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  ریحانه کمالی‏ - ۲۵م فروردین ماه۹۷ نظر داد

  سلام. من کارشناسی مهندسی شیمی دارم. میخوام ارشد صنایع بدم. به نظرتون خیلی سخته قبول شدنش؟

 • تصویر فرد

  مصطفی چاوشی‏ - ۳م اسفند ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کارشناسی ایمنی صنعتی خوندم به نظر شما ارشد صنایع بخونم یا مدیریت

 • تصویر فرد

  Samira‏ - ۲۳م بهمن ماه۹۶ نظر داد

  سلام من رشته کارشناسیم مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی و بهداشت محیط کار هست میخواستم بپرسم که برای ارشد کدوم گرایش خوبه و بازار کار خوبی داره ؟

 • تصویر فرد

  مهدی نظرزاده الوار‏ - ۱۰م بهمن ماه۹۶ نظر داد

  باسلام خسته نباشید،بنده لیسانس مهندسی صنایع شیمیایی هستم. کارمند شرکت نفت هستم ازبین رشته های مدیریت صنعتی ومهندسی صنایع کدام بهتر است وکدام گرایش بهتر است بروم

 • تصویر فرد

  کاظم‏ - ۵م دی ماه۹۶ نظر داد

  سلام. من کارشناسی صنایع از دانشگاه پیام نور کرمان- سیرجان دارم گرایش صنایع صنایع میخاستم ببینم آیا امکان داره من دانشگاهی ثبت نام کنم و با گذراندن واحدهای مربوط گرایش ایمنی مدرک صنایع گرایش ایمنی بگیرم.
  و همچنین آیا ارشد صنایع گرایش ایمنی داره?
  وایا با شرکت در آزمون ارشد صنایع میشه رشته HSE رو انتخاب کرد?

 • تصویر فرد

  ریحانه ‏ - ۲۴م آذر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کارشناسیم رو صنایع غذایی خوندم میتونم ارشد رو تغذیه بخونم؟

 • تصویر فرد

  Mahsa‏ - ۲۰م آذر ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید من فارق تحصیل کارشناسی رشته صنایع چوبی هستم میخوام به مهندسی صنایع تغییررشته بدم ایا امکان هست یانه ـ اگرهست چه گرایشی میتونم شرکت کنم ؟

 • تصویر فرد

  abolfazl‏ - ۲۰م آذر ماه۹۶ نظر داد

  با عرض سلام ، بنده کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی صنعتی دارم ، ولی برای کارشناسی ارشد هیچ علاقه ای به ادامه تحصیل در این رشته را ندارم چون اکثر شرکت ها و کارخانه جات و ارگان ها ، تا وقتی رشته هایی مثل مکانیک و صنایع وجود دارند ، مهندس متالورژی جذب نمی کنند و در نتیجه این رشته بازار کار فوق العاده ضعیفی دارد ، می خواهم برای کارشناسی ارشد رشته دیگری رو ادامه بدم ، به نظر شما کارشناسی کدام رشته شباهت بیشتری به رشته کارشناسی متالورژی دارد و در عین حال ارزش بیشتری برای تغییر رشته دارد ؟ و همچنین بازارکار بهتری دارد ؟ با تشکر

 • تصویر فرد

  اسماء‏ - ۱۸م آذر ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید من کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه خوندم میخوام بدونم برای ارشد چه رشته ای غیر از صنایع مناسب تر است؟ و در رشته صنایع کدوم شاخه بهتر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  از طرفی میخوام بازار کار خوبی هم داشته باشه!!!

 • تصویر فرد

  فاطمه خرم روز‏ - ۱۸م آذر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من كارشناسي صنايع خوندم الان براي ارشد نميدونم لجستيك انتخاب كنم يا بهينه سازي يا بهره وري ميشه راهنمايي كنيد

 • تصویر فرد

  sharar‏ - ۲۵م آبان ماه۹۶ نظر داد

  سلام،ببخشید برای کارشناسی ارشد میگن گرایش صنایع در صنایع دیگه حذف شده و به جاش بهینه سازی سیستم ها اومده آیا درسته؟

 • تصویر فرد

  نسترن‏ - ۲۱م آبان ماه۹۶ نظر داد

  سلام من لیسانس مهندسی مواد هستم، میخواد ارشد مهندسی صنایع بخونم برای بازار کار بهتر کدوم گرایش خوبه؟ آیا کار درستی میکنم؟ علاقه زیادی به استخدام بانک ها و ... دارم.

 • تصویر فرد

  محمد‏ - ۱۳م آبان ماه۹۶ نظر داد

  سلام من لیسانس مدیریت دولتی خوندم اما به خاطر شغلم الان می خوام مهندسی صنایع با گرایش مدیریت مهندسی بخونم نظرجنابعالی چیه؟ ممنون

 • تصویر فرد

  امیرعلی‏ - ۱۶م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام کارشناسی مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری خوندم برای ارشد فناوری اطلاعات بخونم یا امنیت یا صنایع؟

 • تصویر فرد

  نیلوفر‏ - ۱۴م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کارشناسی معماری دارم و برای ارشد بدلیل بازار کار و زیادی کار معماری میخواستم تغییر رشته بدم میخواستم ببینم صنایع درسهاش جز ریاضی و آمار بقیه نیاز به کلاس دارند؟ ,و برای گرایش ارشد به شدت سر درگم هستم

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - ۱۳م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید من لیسانسم عمران بودهو الان تصمیم دارم ارشد صنایع بخونم به نظرتون میتونم؟اگ نه یعنی توهمون رشته خودم ادامه بدم؟ با توجه به اینکه من حضور ذهنی از درسای صنایع ندارم ,آیا بازار کار خوبی داره؟

 • تصویر فرد

  پریا ‏ - ۱۰م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کارشناسی رشته طراحی صنعتی خوندم برای ارشد بین مدیریت و صنایع موندم... به نظر شما کروم یکی از این رشته ها و گرایشهاشون برای من مناسب تره؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد عابدیان‏ - ۲م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام فمن مهندسی کشاورزی گرایش اقتصاد خوندم می خواستم ببینم واسه ارشد صنایع میتونم شرکت کنم و ایا به نظر شما چه گرایشی رو شرکت کنم و ایا کار درستی ارم میکنم یا نه،ممنون میشم

 • تصویر فرد

  حسینی‏ - ۲م مهر ماه۹۶ نظر داد

  لیسانس مهندسی صنایع دارم و در صنت نفت و گاز مشغول هستم برای کارشناسی ارشد کدوم گرایش رو پیشنهاد می کنید که تو کارم بیشتر کمک کنه؟؟

 • تصویر فرد

  سارا‏ - ۳۱م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  سلام و خسته نباشید
  لیسانس رشته مدیریت صنعتی دارم میخواستم بدونم برای ارشد رشته مدیریت مالی یا مهندسی صنایع یا همون رشته خودم مدیریت صنعتی کدومشون بازار کار بهتری داره ممنون میشم راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  پوريا ‏ - ۱۶م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان خوب

  من رشته مهندسي صنايع گرايش توليد صنعتي خوندم آيا ميتونم در مقطع فوق ليسانس رشته عمران بخونم ؟؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۱۹م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  سلام بله میتونید
  در مقطع ارشد شما مجاز هستید هر رشته ای که تمایل دارید انتخاب و در آزمون ان شرکت نمایید

 • تصویر فرد

  arash‏ - ۲۷م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من تو رشته ی مهندسی صنایع تحصیل میکنم میخواستم با توجه به علاقه هام تو زمینه حسابداری...برنامه نویسی و طراحی والکترونیک برای فوق لیسانس کدوم گرایش ها از مهندسی صنایع یا رشته های دیگه ی مهندسی به علاقه ام نزدیکه؟

 • تصویر فرد

  فاطمه نوتاش‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کارشناسی مهندسی شیمی خوندم. میخواستم فوق صنایع گرایش مدیریت پروژه بخونم. میخواستم ببینم شانس موفقیت دارم ؟

 • تصویر فرد

  Hamed‏ - ۲۳م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کارشناسی مهندسی صنایع هستم میخواستم بدونم ارشد میتونم ایمنی صنعتی بخونم؟

 • تصویر فرد

  ایمان ‏ - ۱۹م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام فارغ تحصیل ارشد زمین شناسی مهندسی هستم صنایع ارشد کدوم رشته ش بهتره دوباره میخوام ارشد امتحان بدم

 • تصویر فرد

  ایمان مقدسی‏ - ۱۸م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام.. من فوق لیسانس زمین شناسی مهندسی ام.. میخوام امسال ارشد شرکت کنم تو این رشته ها موندم کمکم کنید.. مهندسی مکانیک ،مهندسی صنایع ،شیمی... . خودم صنایع رو دوس دارم کدوم گرایشش بهتره

 • تصویر فرد

  مریم‏ - ۱۸م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  من امسال سال آخر رشته ریاضیات و کاربردات دانشگاه خلیج فارس هستم تو این رشته بسیار خسته شدم و سخته برام و میخوام برای ارشد کنکور صنایع بدم
  نظرتون چیه؟؟ بنظرتون چه شاخه ای برم
  آینده شغلی برام خیلی مهمه
  آیا اگه برم آزاد بازم آینده شغلیم در صنایع بهتر از ریاضی هس؟؟

 • تصویر فرد

  چراغی‏ - ۱۳م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من دانشجوی سال اخرکارشناسی مهندسی صنایع هستم میخوام برای ارشدشرکت کنم اطلاعاتی ندارم درباره انتخاب رشته ارشد وشرایط ودانشگاه میخواستم کمکم کنید ممنون

 • تصویر فرد

  شیما‏ - ۱م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من رشته کارشناسیم ریاضیات و کاربردها بود و الان میخوام‌برای ارشد رشته صنایع رو کنکور بدم ولی دقیقا نمیدونم توی کدوم گرایش موفق ترم و از پسش برمیام

 • تصویر فرد

  فرزانه‏ - ۱۲م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  من لیسانس نرم افزار دارم برای ارشدم میخوام رشتمو تغییر بدم ولی نمیدونم چی بخونم
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  صنایع یا مدیریت؟؟؟

 • تصویر فرد

  farzad sadeghi‏ - ۴م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید من الان ترم 6 رشته ریاضیات و کاربردها هستم و خیلی به مهندسی صنایع علاقه دارم بنظرتون ارشد چی بخونم بهتره

 • تصویر فرد

  وحید‏ - ۳م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من لیسانس کامپیوتر دارم متاسفانه بازار کار خوبی نداره قصد ادامه تحصیل دارم بنظرتون چه رشته ای بخونم بازار کارش خوب باشه . صنایع یا مدیریت ؟ لطفا راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  کامران‏ - ۲م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من صنایع گرایش ایمنی خوندم الان ارشد صنایع گرایش ایمنی اسم نوشتم و مجاز شدم ولی الان توی دفترچه راهنما اصلا گرایش ایمنی وجود نداره در صورت امکان راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۳م تیر ماه۹۶ نظر داد

  دوست عزیز باید منتظر اصلاحیه دانشگاه
  ازاد باشید و یا با دانشگاه در تماس باشید

 • تصویر فرد

  احسان‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کارشناسی مهندسی صنایع خوندم و میخوام برای ارشد مهندسی خودرو بخونم به نظرتون کار منطقی ای هست ؟ از اول هم علاقه مند به رشته های مکانیک داشتم ولی مشاوره اشتباه گرفتم و رفتم صنایع حالا میخوام تحصیلات تکمیلی رو خودرو بخونم ممنون میشم راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. تصمیم خوبیه با توجه به لیسانس خوبی که دارید.

 • تصویر فرد

  davood‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  برای ارشد صنایع کدام گرایش از همه بهتره و بازار کار خوبی داره؟ممنون میشم نظرتونو بگید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بهینه سازی سیستم

 • تصویر فرد

  محمدآقا‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام بیزحمت هرچی درمورد رشته صنایع و معادن میدونین بگین و بگین چه رتبه ای میخاد

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. در این رابطه اطلاعات زیادی نداریم. چون جزء گرایشهای صنایع نیست.

 • تصویر فرد

  علیرضا‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  من دانشجوی سال آخر ریاضی خواجه نصیر هشتم كنكور هم رشته صنایع قبول شدم باتوجه ب ظرفیت اعلام شده دانشگاه ها فك میكنم تهران حداقل شبانه قبول شم.میخاستم ببینم من چ گرایش هایی رو زیتونم انتخاب كنم؟اصن كدوم ب رشتم نزدیك تره؟بازار كار كدوم بهتره؟و اینكه من استعداد درخشان رشته خودم هستم و دانشگاه خودمون مهندسی مالی رو بهمون پیشنهاد داده

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. همه گرایشهایی که مجاز شدید رو می تونید انتخاب کنید. اما بچه های ریاضی بیشتر می رن سراغ گرایشهای سیستمی

 • تصویر فرد

  عمران حیدری‏ - ۴م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام.من ترم چهار مهندسی معدن هستم میخوام تغییر رشته بدم برم مهندسی صنایع ایا امکانش هست؟

 • تصویر فرد

  داود غلامی ‏ - ۲۴م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام میخواستم بپرسم تعداد داوطلبین کنکور ارشد در رشته صنایع چقدره؟ و چقدرشون قبول میشوند؟

 • تصویر فرد

  Ghazaleakbari‏ - ۱۸م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید
  من ترم ۳رشته ی ریاضیات وکاربردهاهستم
  میخام تغییررشته بدم
  ایامهندسی صنایع خوبه یارشته ی خودم؟

 • تصویر فرد

  رویا‏ - ۴م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  من مهندسی پزشکی گرایش زیست مواد خوندم بنظرتون ارشد صنایع شرکت کنم یا همون مهندسی پزشکی?ازلحاظ بازار کار منظورمه.کدوم گرایش شرکت کنم?

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۶م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. هر دو بازار رو به رشدی دارند. اگر می خواید صنایع بخونید برید بهینه سازی سیستم ها

 • تصویر فرد

  kimia‏ - ۳۰م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  من کارشناسی ناپیوسته رشته ی حسابداری خوندم می خواستم بدونم می تونم برای ارشد رشته ای غیر از رشته ی الانم بخونم؟؟؟اخه شنیدم اگه کارشناسیمون ناپیوسته باشه نمیشه؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله می تونید.

 • تصویر فرد

  رفیعی ‏ - ۲۸م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  من لیسانس حسابداری دارم می خواستم ببینم که به غیر از سیستم های مالی . کدوم گرایش مهندسی صنایع به رشته ی من مرتبطه و در زمینه ی کار می تونه به من کمک کنه ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. مرتبط ترینشون همونه.

 • تصویر فرد

  ghazal‏ - ۱۳م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلا م بهترین گرایش مهندسی صنایع کدام است؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۵م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. مدیریت پروژه و بهینه سازی

 • تصویر فرد

  احمدی‏ - ۲۲م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  با سلام.
  1) به نظر شما کدام گرایش ارشد صنایع برای خانم ها از جهت بازار کار مناسب تر می باشد؟
  2) آیا صنایع مورد پذیرش دانشگاه های خارجی قرار می گیرد، در این صورت از نظر شما کدام گرایش بهتر است؟
  تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. گرایشهای سیستم و بهره وری براتون بهتره. بله پذیرش خیلی خوبی دارند دانشگاههای خارج از ایران برای ارشد صنایع، به شرطی که ارشد رو در دانشگاههای معتبر بخونید.

 • تصویر فرد

  علي رمضاني‏ - ۵م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  عذر ميخوام رشته مهندسي مالي چرا هيچ جا شناخته شده نيست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  چون بیشتر کسانی که میخوان کار مالی بکنند یا حسابدار می شن یا مدیر مالی.

 • تصویر فرد

  مایده نیازی ‏ - ۱۱م بهمن ماه۹۵ نظر داد

  سلام .من رشته کارشناسیم مهندسی صنایع غذایی است آیا میتونم برم تغذیه بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله می تونید.

 • تصویر فرد

  س‏ - ۱۴م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام میخواستم ببینم با لیسانس مهندسی صنایع می تونم برم رشته هایی مثل بهداشت و پرستاری رو ارشد امتحان بدم؟
  ممنون از رهنماییتون.

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. خیر

 • تصویر فرد

  سارا مطوري‏ - ۱۲م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشيد
  من كارشناسي مهندسي صنايع خوندم
  خيلي دوست داشتم ارشد هم مهندسي صنايع بخونم
  ولي ب دليل محدوديت داشتن دانشگاه ها
  و اينكه خوزستان نداره اين رشته رو
  تصميم گرفتم مديريت بخونم و هدفم دانشگاه چمرانه
  ولي خيلي دپرسم ك نتونستم برم صنايع
  چون هميشه عاشق تدريس و استاد شدن بودم
  ب نظرتون كار درستي كردم مديريت ثبت نام كردم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله کار درستی کردید.

 • تصویر فرد

  اصلانی‏ - ۱۱م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام.وقت به خیر.
  سوالی که داشتم اینکه مطالب سایت شما در حال بروز میباشد مخصوصا اطلاعات دانشگاها برای هر گرایش؟(دانشگاهاهای جدیدی اضافه شده یانه)

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. اطلاعات بر مبنای دفترچه های است که سازمان سنجش بیرون می ده و اگر اضافه بشه ما هم به سایت اضافه می کنیم.

 • تصویر فرد

  mostafapv‏ - ۱۰م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  برای کسایی که رشته کارشناسیشون صنایع نبوده (خودم معدن خوندم)، با توجه به تغییرات جدید کدوم گرایش از نظر امکان قبول شدن و آینده شغلی بهتره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر مطرح کنید. با تشکر

 • تصویر فرد

  سما‏ - ۵م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  بنده رشته مهندسی مدیریت اجرایی ودر کارشناسی گرفتم و الان میخوام ارشد بخونم اما بین صنایع و مدیریت دولتی.مالی.مدیریت صنعتی موندم
  و اینکه ایا همه رشته ها تو ارشد دفاعیه دارن؟
  ممنونم از پاسخگوییتون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. مدیریت صنعیت خوبه براتون. بله همه شون دفاعیه دارند.

 • تصویر فرد

  بهرام‏ - ۲م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام من رشته ام برق بوده و ۳ ترم خوندمش اما علاقه ای به ریاضیات و فیزیک پیچیده ندارم و نمیتونم بخونمش رتبه ام هم تو کنکور۹۴ یازده هزار کشوری بوده و الان هم به حسابداری تغییر رشته دادم و میخوام برا ارشد یکی از گرایش های مهندسی صنایع رو بخونم
  و برنامم اینه که تابستونها درسهای کنکور ارشد رو بخونم در کنار حسابداری
  به نظرتون اینکار شدنیه چون خیلی مهمه که مهندسی بخونم
  لطفا راهنمایی بکنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله شدنیه..

 • تصویر فرد

  موسی غیاثی‏ - ۲م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام من 25سالمه کارشناسی برق دارم و سربازی هم تازه تموم شدم. الآن میدونم که ب برق علاقه ندارم کاش از اولش رشته های مدیریتی و صنایع خونده بودم.دروس زبان و ریاضی سطح متوسطی دارم .هدف قبولی ارشد دانشگاه های تهران هست. اگرچه بازار کار برام مهم هست ولی در آینده قصد دکترا خوندن هم دارم ..برای ارشد به نظرتون برم mba یا صنایع؟ یا هردو امتحان بدم ..اگر صنایع هست : کدوم گرایش ها ب ترتیب پیشنهاد میدید که قبول میشم و بهتره و.... . سوال آخر اینکه گرایش مدیریت سیستم و بهره وری بود که صنایعی ها مجاز نبودند انتخاب کنند الان هستش ؟ و رشته خوبیه برای من. ؟ ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. MBA براتون سخته قبولیش ولی صنایع به نسبت راحت تره. گرایش بهینه سازی سیستم گرایش خوبیه براتون.

 • تصویر فرد

  علی‏ - ۲۰م آذر ماه۹۵ نظر داد

  باسلام بنده کارشناسی مکانیک خودرو خوندم به نظرتون درارشدصنایع بخوام بخونم چ گرایشی روبخونم که کاملامرتبط باصنعت خودروسازی باشد

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون ور در اتاق فکر گروه صنایع مطرح کنید. با تشکر

 • تصویر فرد

  محمد‏ - ۱۰م آذر ماه۹۵ نظر داد

  با سلام
  كدام گرايش ارشد صنايع براي كارافريني و توسعه كسب و كار مناسب تره ؟؟
  ممنون ميشم همينجا جوابمو بدين

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. آینده پژوهی

 • تصویر فرد

  محمد رضایی‏ - ۱۰م آذر ماه۹۵ نظر داد

  با سلام
  من کارشناسی رو رشته آمار خوندم و قصد دارم که برا ارشد صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم رو بخونم..میخاستم ببینم ایا موفق میشم؟ بنظر شما کدوم گرایش رو برم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله احتما موفقیتتون بالاست.

 • تصویر فرد

  حامد ‏ - ۱۵م آبان ماه۹۵ نظر داد

  با سلام من مهندسی مکانیک خوندم برای ارشد نمیدونم چه رشته ای برم از یه طرف با توجه به اینکه به شدت سیاسی هستم نمیتونم مکانیک بخونم از یه طرف میترسم علوم سیاسی دانشگاه خوب قبول نشم با توجه به اینکه رشتش از پایه نخوندم صنایع چجوره ؟ یا اگه رشته دیگ پیشنهاد بدین ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۹م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. مدیریت هم خوبه براتون

 • تصویر فرد

  محمد‏ - ۶م آبان ماه۹۵ نظر داد

  من کارشناسی برق ترم 5 هستم.با اینکه معدلم خوبه و دانشگاهمم سراسریه اما الان که تعدد دروس امتحانی ارشد برقو دیدم متوجه شدم واقعا سخته قبولی!به نظرتون برم mba یا صنایع؟زبانم قویه و بازار کار مهمه برام.اصلا میتونم تو هر دوتاش شرکت کنم؟!

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۱م آبان ماه۹۵ نظر داد

  برید صنایع.

 • تصویر فرد

  محمدرحیمی‏ - ۲م آبان ماه۹۵ نظر داد

  سلام من ترم اول مهندسی شیمی هستم میخواستم بدونم من که میخوام شغل آزاد(احداث کار خونه) رو ادامه بدم رشته خودم بهتره یا مهندسی صنایع.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م آبان ماه۹۵ نظر داد

  صنایع بهتره.

 • تصویر فرد

  سحر‏ - ۲۷م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام من رشته ریاضی کاربردی هستم برا کارشناسی ارشد اگه برم رشته مهندسی صنایع گرایش سیستم های مالی نظرتون چیه.ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. گرایش خوبیه.

 • تصویر فرد

  sara‏ - ۲۴م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام ایا گرایش مدیریت پروژه در کنکور 96 با همین اسم هست یا اسمش تغییر کرده؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. تا دفترچه نیاد مشخص نمیشه.

 • تصویر فرد

  سارا‏ - ۲۲م مهر ماه۹۵ نظر داد

  خیلی ممنونم از راهنماییتون بازار کار مدیریت پروژه برای خانم ها مناسبه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مهر ماه۹۵ نظر داد

  بله

 • تصویر فرد

  Zahra‏ - ۲۱م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من ترم اول رشته مهندسی صنایع هستم و کار در اینده برام خیلی مهم هستش لطفا درباره بازار کار ودرصد شاغلین این رشته راهنماییم کنید.
  لطفا بجای امیدواری های الکی حقیقت را بیان کنید.
  ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۲م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. برید و سوالتون رو تو اتاق فکر مطرح کنید تا بچه های صنایع با گرایشهای مختلف بهتون جواب بدن.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  سارا‏ - ۱۹م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام من کارشناسی صنایع - صنایع دارم. علاقه ی زیادی به کنترل پروژه دارم و با کلاس هایی که رفتم تخصصم شده و کاملا روش تسلط دارم.الان برای ارشد موندم به سمت گرایش های مدیریت برم یا همین صنایع بمونم.میشه کمکم کنید ؟ هر کدوم که توصیه میکنید لطفا گرایش پیشنهادیتون رو هم بگید ممنونم.(توانایی حفظ کردنم فوق العاده ست و از ریاضی خوندن برای کنکور میترسم)

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۲م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. مدیریت پروژه خیلی عالیه براتون با این شرایط.

 • تصویر فرد

  علی ‏ - ۲م مهر ماه۹۵ نظر داد

  با سلام. من کارشناسی حسابداری دارم . می خوام برا ارشد مهندسی صنایع بخونم. به نظر شما کدام گرایش صنایع برای من مناسب هست. و آیا درسته که قبول شدن ارشد صنایع سخت تر از حسابداریه. ممنون.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتونو تو اتاق فکر گروه صنایع مطرح کنید. با تشکر

 • تصویر فرد

  amir‏ - ۳۰م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  ایا از مهندسی صنایع در کارشناسی ارشد میتوان به مهندسی هوا و فضا تغییر گرایش داد

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله

 • تصویر فرد

  محدثه‏ - ۲۲م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  ممکنه بهترین منایع صنایع را ذکر کنید
  با تشکر

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۲۳م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام از لینک زیر میتونید بهترین منابع اطلاع پیدا کنید
  http://3gaam.com/field/content/47

 • تصویر فرد

  vahid‏ - ۲۱م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  و یه سوال دیگه اینکه
  گرایش مهندسی مالی چطوره ؟ (از لحاظ بازار کار و جذابیتش)
  دقیقا کارش چیه
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتونو تو اتاق فکر گروه صنایع مطرح کنید. ممنون

 • تصویر فرد

  vahid‏ - ۲۱م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من کارشناسی صنایع گرفتم و علاقه زیادی به حوزه مدیریت پروژه دارم و از طرفی گرایش مدیریت پروژه هم حوزه نفت و گازه و هم دو سه تا دانشگاه های تهران میگیرند.
  به نظر شما بعد از این گرایش کدام یک از گرایش های صنایع به درد این حوزه کاری میخورن؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بهینه سازی و بهره وری سیستمها هم گرایش پر طرفدار و پر بازاریه.

 • تصویر فرد

  سما‏ - ۲۱م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام من ليسانس برق خوندم
  ب نظر شما ارشد صنايع بهتره يا مديريت
  ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۱م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. صنایع براتون بهتره.

 • تصویر فرد

  غ‏ - ۱۵م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام من مهندسی صنایع گرایش سیستم اقتصاد اجتماعی قبول شدم از نظر شغل اینده و کاری چطوره میشه راهنماییم کنید میشه بهترین گرایش هارو ب ترتیب بمن بگید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۷م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر مطرح کنید.
  ممنون

 • تصویر فرد

  مژگان‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام من لیسانس صنایع هستم.کنکور 95 سیستم مالی علوم و فنون بابل قبول شدم که انتخاب اولم بود.اما الان دودل شدم که خوب هست یا نه؟ میشه راهنمایی کنید.مدیریت پروژه هم دوست دارم بین این 2تا موندم.امکان تغییر گرایش هست؟ بازار کار کدوم برا خانما بهتره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۵م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. اصولا مدیریت پروژه گرایش بهتریه ولی بعید هست که بتونید تغییر گرایش بدید. در کل اون گرایشی هم که قبول شدید گرایش خیلی خوبیه. در کل بهتره نظر مشاوران و اساتید و دوستان دیگه رو با مطرح کردن سوالتون تو اتاق فکر جویا بشید.

 • تصویر فرد

  قاسم خدابخشي ‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من رشته كارشناسي مديريت صنعتي پيام نور خوندم و الان ارشد صنايع بهره وري پيام نورقبول شدم ولي نمي دونم چگونه انتخاب واحد كنم بعضيها ميگن نيازي نيست دروس جبراني رو برداري و بعضيها ميگن بايد برداري ميشه كمكم كنيد كه ترم اول چطوري (جبراني /اختياري و يا اجباري) انتخاب كنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. اصولا چارتهای درسی برای ترم اول، ثابت و مشخصه و خودشون مشخص می کنند چی بردارید و چی برندارید. از ترم دوم هست که انتخاب واحد شکل واقعی به خودش می گیره.

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - ۱م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام من دانشجو ارشد کامپیوتر (نرم افزار) امکانش هست کنکور صنایع شرکت کنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله امکانش هست.

 • تصویر فرد

  Sajad‏ - ۲۱م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  امکانش هست که کارشناسی صنایع رو گرفت ولی ارشد رو یکی از گرایش های کامپیوتر (نرم افزار) مثلا هوش مصنوعی خوند؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله هست

 • تصویر فرد

  جواد‏ - ۱۰م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  اینجانب کارشناسی مهندسی ساخت و تولید دارم و کارمند اداره صنعت، معدن و تجارت هستم.سوالی دارم در خصوص ارتقای تحصیلی که در عین ارتقا مرتبط با شغلمم باشه که بین انتخاب رشته خودم، صنایع و مدیریت گیر کرده ام. در این خصوص با اداره کارگزینی هم مشورت کردم ولی آنها هم اطلاعات تخصصی و جامعی ارائه ندادند.
  لذا با توجه به تجربیات ارزنده شما خواهشمندم راهنمایی بفرمایید کدام یک از رشته های مذکور را انتخاب کنم.
  لازم به ذکر است قصدم ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد می باشد.همچنین استدعا دارد در راهنماییتان مواردی چون سختی و راحتی رشته ( با دتوجه به اینکه متاهل و شاغل می باشم) و هزینه های تحصیل را نیز مد نظر بگیرید.با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتونو تو اتاق فکر گروههای مدیریت و صنایع مطرح بفرمایید.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  نوید.م‏ - ۹م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام .بنده کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار هستم. میخواستم ببینم میتونم ارشد . مدیریت امور شهری بخونم . یا نه

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله می تونید.

 • تصویر فرد

  مهنانی‏ - ۱۹م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشید .کدوم گرایش صنایع برای دکترا شانس بورسیه گرفتن بیشتر داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر مطرح بفرمایید.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  سجاد‏ - ۱۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  مهندسی مکانی میخونم
  میخام برای ارشد صنایع گرایش سیستم های اقتصادی و اجتماعی رو امتحان بدم چون دردس تخصصی کمتر داره و ظرفیت دانشگاه هاشم به نسب بالاست
  میخاستم ببینم بازار کار این گرایش نسبت به گرایش های دیگر چطوره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر گروه صنایع مطرح بفرمایید. با تشکر

 • تصویر فرد

  امیر حسین.س‏ - ۱۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام من ترم پنج مهندسی مکانیک سیالات هستم،
  میخام برا ارشد مهندسی صنایع یا رشته ی مدیریت بخونم اولن شما کودوم رو پیشنهاد میکنید و کودوم گرایش اون رشته ای که پیشنهاد میکنید شانس بالاتر قبولی دانشگاه های بزرگ رو داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. اصولا براتون صنایع به نسبت بهتر و راحت تر خواهد بود. البته به حفظیات شما بستگی داره قبولی تو مدیریت. بهتره سوالتون رو تو اتاق فکر گروه صنایع و مدیریت و مکانیک هم مطرح کنید تا همه دوستان و مشاوران متخصص اون رشته ها بهتر راهنماییتون کنند.

 • تصویر فرد

  فروغ پورانصاری‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام
  علاقه اصلی و تخصص من مهندسی قابلیت اطمینان هستش. کسی می دونه کدوم کد ضریب گروه 1259 (مهندسی صنایع) بیشتر برام امکان حفظ و ادامه ارتباط با این مبحث رو فراهم میکنه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  لطفا سوالتون رو در اتاق فکر گروه صنایع مطرح بفرمایید تا اساتید و دوستان در صورت اطلاع راهنمایی کاملی براتون داشته باشند.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  فرانک‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشین
  ببخشید من کارشناسی مهندسی نرم افزار هستم میخوام برای ارشد بخونم چون کامپیوتر واقعا سخته قبولیش میخوام رشته دیگه ای شرکت کنم...!!! قبولی ارشد صنایع خیلی سخته؟؟ مدیریت چطور؟؟ رشته ای که قبولیش خیلی سخت نباشه رو میخوام شرکت کنم :) اگه میشه کمکم کنین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. باز به نسبت صنایع برای شما راحت تره. چون تو مدیریت حجم دروس حفظی خیلی زیاده.

 • تصویر فرد

  مریم‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام من امسال کنکور ارشد صنایع شرکت کردم.برای انتخاب رشته به نظر شما لجستیک تهران بهتره یا بهینه سازیه امیرکبیر؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  رضا‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ضمن تشکر بازارکار کدام گرایش مهندس صنایع بیشتراست .آیاگرایش بورسیه ای هم دارد.ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  مدیریت پروژه. منظورتون از بورسیه برای کجاست؟

 • تصویر فرد

  سلام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. الان نتایج اولیه ارشد95 رو زدن. مجاز شدم برای کد ضریب 2 رشته مهندسی صنایع با رتبه 1800. امیدی هست برای قبولی؟ کدوم دانشگاه ها با این رتبه...

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  مهدی‏ - ۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من کارشناسی ساخت و تولید دارم
  گرایش صنایع-صنایع همون بهینه سازی سیستم هستش

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله تا حدودی.

 • تصویر فرد

  فاطمه ‏ - ۲۲م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشید، من کارشناسی مهندسی مواد دارم،میخوام ارشد صنایع بدم،آیا می تونم؟آیا گرایش صنایع -صنایع رو میتونم انتخاب کنم ب صورت. دولتی روزانه؟ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۲م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  بله می تونید.

 • تصویر فرد

  mohammad‏ - ۲۱م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  با سلام من دانشجو رشته صنایع هستم خواستم ی راهنمایی از شما بگیرم برای اینده شغلیم که رشته صنایع کدوم گرایشش میتونه بازار کار بهتریو داشته باشه برای ما دانشجو ها لطفا از تجربیاتتون در اختیار ما بزارید ممنونتون میشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۱م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  مدیریت پروژه گرایش خوبیه.
  برای در اختیار داشتن تجربیات مشاوران و سایر دوستان لطفاً سوالتون رو در اتاق فکر گروه صنایع مطرح بفرمایید.

 • تصویر فرد

  م.م‏ - ۱۴م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  ممنونم بابت پاسختون.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  م.م‏ - ۱۳م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید من یک ماه دیگه در مقطع اقتصاد نظری فارغ التحصیل میشم و تمایل دارم برای ارشد ۹۶ گرایش مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی رو شرکت کنم، ولی کمی دو دل هستم که اگر تا اردیبهشت سال آینده خوب وقت بزارم میتونم نتیجه ی خوبی بگیرم ؟و اینکه بازار کار این گرایش چطوره؟ تا اونجا که تحقیق کردم بعضی از بچه ها که این رشته رو میخونن میگن بچه هایی که لیسانس اقتصاد بودن کمی در این مقطع جلوتر هستن، ولی به نظر شما اگر من از اول تابستون امسال شروع کنم به خوندن و کلاس هایی رو که کمی مشکل دارم هم ثبت نام کنم جای موفقیتی دارم؟یا بهتره همون ارشد اقتصادم رو ادامه بدم؟ (در ضمن من دیپلم انسانی نبودم که خیلی دور از درسای ریاضی و آمار باشم )
  ممنون میشم اگه کمکم کنید. باتشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۴م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  با توجه به شرایطی که گفتید انتخاب خوبی دارید. ضمنا برای این که بتونید در این آزمون موفق بشید کار چندان بعیدی ندارید که بخواید دو دل بشید. فقط کافیه که کا ربر روی نقاط ضعفتون و درسهایی که هیچ ایده ای ازشون ندارید رو با مطالعه خودخوان شروع کنید و در صورت نیاز برای رفتن به کلاس اقدام کنید.
  احتمال قبولیتون بالاست.

 • تصویر فرد

  مهدی‏ - ۱م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  ببخشید باز میپرسم.من که رشتم برقه میتونم تو هر گرایشی از صنایع شرکت کنم؟بهترین و پرکارترین رشتش چیه تو بازار کار؟ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله می تونید. مدیریت پروژه رشته پر طرفدار و البته کم ظرفیتیه.

 • تصویر فرد

  جهان ‏ - ۱م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  با سلام ، من دانشجوی ترم 7 صنایع هستم ، برای کنکور 96 میخوام از تابستون شروع کنم به خوندن ولی یه مشکل خیلی بزرگ دارم نمیدونم چه گرایشی بخونم . علاقمندی به صنعت و کار در کارخونه و این مدل کارها دارم . میشه راهنماییم کنید . گرایشهایی که تو این زمینه کاربرد بشتری دارن معرفی کنین .

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  گرایشهای مدیریت سیستم و بهره وری، کنترل پروژه و لجستیک و زنجیره تامین بهتون پیشنهاد میشه.
  البته با مطرح کردن سوالتون تو اتاق فکر اطلاعات بیشتری رو می تونید بفهمید.

 • تصویر فرد

  مهدی ‏ - ۳۱م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام ببخشید گرایش صنایع صنایع که میگند چیه؟ایا منکه کارشناسی برق دارم میتونم شرکت کنم؟ بعضی ها میگند نه

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  بله می تونید شرکت کنید. گرایش عمومی صنایع رو می گن صنایع-صنایع

 • تصویر فرد

  پریسا یارمحمدی‏ - ۳۰م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  ببخشید من دانشجوی رشته ریاضیات و کاربرد ها دانشگاه علم و صنعت هستم
  برای ارشد بین رشته خودم و mba موندم و نمیدونم ریاضی مالی بخونم یا mba یا رشته صنایع.
  ممنون میشم راهنماییم کنین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۱م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  اگر زبانتون ضعیفه رشته MBA واسه تون قبولیش سخت میشه به شرطی که ریاضی و جی مت رو خیلی بالا بزنید.
  صنایع به نسبت برای شما راحت تر خواهد بود.
  از نظر بازار کار هم صنایع و هم MBA وضعیت خوبی دارند.

 • تصویر فرد

  Hamed‏ - ۹م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  ببخشید گرایش صنایع صنایه دوره ارشد که تا امسال وجود داشت به کدام گرایش جدید صنایه ارشد نزدیکتر است ؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بهینه سازی سیستم

 • تصویر فرد

  سلیمان ‏ - ۵م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام من کارشناسی مهندسی ساخت و تولید هستم در کارشناسی ارشد کدام گرایش صنایع مناس تر میباشد ممنون.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۸م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  مدیریت پروژه

 • تصویر فرد

  negar‏ - ۲م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام دانشجوي ترم 4علوم مهندسي خوشه بهينه سازي هستم... خواستم بدونم بازاركاري و آينده شغلي اين رشته خوب هست؟ وتومقطع كارشناسي ارشدميتونم مهندسي صنايع بهينه سازي سيستم هارو شركت كنم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۸م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  بازار کار در رشته صنایع بیشتر برای گرایشهای صنایع بهتره. گرایشهای سیستم به نسبت یازار کار ضعیف تری دارند ولیکن به نسبت سایر رشته ها اونها هم بازار کار خوبی دارند. بله می تونید تو ارشد این گرایش رو بخونید.

 • تصویر فرد

  فرهاد‏ - ۲۰م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  سلام . خسته نباشید . من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مدلسازی سیستم های کلان هستم. میخواستم تغییر گرایش بدم و به گرایش مدیریت پروژه برم . باید چیکار کنم ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۲م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  در این رابطه باید خود دانشگاهتون تصمیم بگیره. اگه این گرایش رو تو همون دانشگاهتون دارید که براتون کمیسیون می گیرن و بستگی داره که موافقت بکنند یا نه. اگر هم که دانشگاهتون این گرایش رو نداره کارتون خیلی سخت میشه چون اکثرا دانشگاههای دیگه کمتر اجازه تغییر گرایش رو به دانشجوی یه دانشگاه دیگه می دن.

 • تصویر فرد

  احسان‏ - ۱۲م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  سلام من کارشناسی مهندسی مدیریت اجرایی دارم برای کارشناسی ارشد میتونم رشته مهندسی شیمی رو انتخاب کنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۳م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  بله می تونید. در مقطع ارشد هیچ محدودیتی در تغییر رشته وجود نداره.

 • تصویر فرد

  رمیسا‏ - ۱۲م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  سلام
  من ترم 6 مهندسی صنایع هستم و میخوام برای سال اینده درس خواندن برای کنکور ارشد را اغاز کنم ،
  رشته اینده پژوهی رو بیشتر میپسندم اما اکثرا دربارش اطلاعاتی ندارندو حتی بیشتر استادامونم اسمشو نشنیدن.
  و به دلیل محدودیت دانشگاه هایی که این رشته رو دارا هستند ریسک قبول شدن هم بالاست.
  آیا اینده کاری من با این رشته قابل تامین هست؟
  چطور میتونم در کنکورش موفق شوم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۳م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  این گرایش بیشتر در مقطع دکترا شناخته شده است تا مقطع ارشد. این گرایش رو باید به امید گرفتن دکتراش ادامه بدید. ضمنا چون شناور هست تو دکترا همه می تونند توش شرکت کنند.
  درباره بازار کارش هم اطلاعات دقیق نداریم.

 • تصویر فرد

  پریا‏ - ۱۴م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام من کارشناسی صنایع دارم اما نمیدونم برای کارشناسی ارشد از بین دو زیر شاخه ی مدیریت سیستم و بهره وری و مهندسی صنایع کدوم رو انتخاب کنم برای ادامه ی تحصیل؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. سیستم و بهره وری

 • تصویر فرد

  ابوالفضل‏ - ۱۲م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام رشته من برق قدرت.مى تونم براسال96صناىع بخونم.اىاموفق مىشم.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۲م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  بله می تونید. به شرطی که اگر قبلا چیزی نخوندید حداقل روزی 10 ساعت زمان بذارید و تحقیق در عملیات رو یک نفر باهاتون کار کنه تا سریع راه بیفتید.

 • تصویر فرد

  محمد‏ - ۱۰م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام من مهندسی مکانیک خوندم به نظر شما همین رشته رو در ارشد ادامه بدم یا اینکه برم سراغ صنایع برای من بازار کار خیلی مهمه

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۱م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام. به نسبت صنایع براتون بهتره هم از لحاظ تعدد دورس و هم از نظر بازار کار.

 • تصویر فرد

  امير‏ - ۹م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  با عرض سلام
  من ليسانس مهندس صنايع هستم مي خواستم بدونم برا فوق چه گرايشي بخونم كه نزديك به بازرگاني و بازار يابي باشه ولي حتماً هم از رشته هاي مهندسي صنايع باشه ؟
  ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام. لجستیک و زنجیره تامین. به خاطر نوع مباحث به موراد بازرگانی بین المللی و داخلی نزدیکه.

 • تصویر فرد

  الهام مقیمی ‏ - ۵م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام .من برای ارشد گرایش مدیریت سیتم و بهره وری رو انتخاب کردم ..یعنی چی حذف شده ؟یعنی نمیشه انتخابش کرد؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بهینه سازی رو انتخاب کنید.

 • تصویر فرد

  میلاد‏ - ۲م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام من کارشناسی مهندسی صنایع خوندم می خوام برای ارشد رشته ام رو عوض کنم کدوم رشته ها رو میتونم بخونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  به شما رشته های مدیریت رو پیشنهاد می کنیم.

 • تصویر فرد

  مصطقی آسمانی‏ - ۲۹م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام من کارشناسی فیزیک هسته ای دارم .میخواهم برای ارشد رشته ام رو عوض کنم . برای انتخاب از بین رشته های مکانیک ، صنایع ، شیمی و مواد کدوم مناسبترند؟ کدوم با درسای کارشناسی ما مطابق ترند؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۹م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  مکانیک

 • تصویر فرد

  ‏ - ۲۱م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام ووقت به خیر.آیابچه های صنایع می تونن گرایش آینده پژوهی رادرارشدانتخاب کنند؟
  اگرارشدبرم صنایع می تونم تواین حوزه واردشوم وکارکنم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۱م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  بله.

 • تصویر فرد

  مصطفی آسمانی‏ - ۲۰م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام من کارشناسی فیزیک هسته ای دارم . میخواهم برای ارشد رشته ام رو عوض کنم (بازار کار نداره) میخواستم بهترین انتخاب رو به من معرفی کنید . با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  بهترین انتخاب خیلی ابعاد وسیعی داره. یک مقدار درباره علایقتون و درسایی که دوست دارید باید بگید به ما تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.

 • تصویر فرد

  Zeinab‏ - ۱۲م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام,دانشجوی ترم سه علوم مهندسی گرایش ریاضی محاسباتی هستم,در انتخاب خوشه بین الکترونیک و بهینه سازی کدوم بازار کار بهتری داره؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۳م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  با توجه به تخصصی بودن و ابعاد وسیع جوابتون پیشنهاد میشه در سایت عضو شده و از آقای مهندس نسیم سبحان که مشاور تخصصیتونه این سوال رو به طور جامع تر بپرسید.

 • تصویر فرد

  S‏ - ۸م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام من کارشناسی مدیریت صنعتی خوندم الان برای ارشد نمیدونم همینو ادامه بدم یا صنایع بخونم اگه مدیریت خوبه کدوم گرایشش بازار کار بهتری داره

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۹م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  با توجه به رشته لیسلنستون و سختی قبولی در صنایع پیشنهادم اینه که تو همون مدیریت باقی بمونید. گرایشهایی مثل بازرگانی و مدیریت مالی از بازار بهتری برخوردارند و گرایش مدیریت صنعتی هم خوبه.

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - ۱۷م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام خسته نباشید
  من رشته ام مهندسی صنایع است میخوام واسه ارشد رشته مو عوض کنم میخواستم ببینم من چه رشته هایی میتونم شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۷م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام. هر رشته ای که بخواید می تونید شرکت کنید ولی چیزی که با توجه به لیسانستون به درتون می خوره و به کارتون میاد ارشد مجموعه مدیریت هست. البته با ثبت نام در سیستم می تونید یک جلسه مشاوره رایگان انتخاب و یا تغییر رشته داشته باشید.

 • تصویر فرد

  سما‏ - ۱۷م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام من کارشناسى امار دارم مى خواستم ببينم ايا مى تونم براى ارشد رشته مهندسى صنايع بخونم؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۷م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  بله می تونید. در کارشناسی ارشد هیچ محدودیتی در این زمینه وجود نداره.

 • تصویر فرد

  مساح‏ - ۱۲م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام من تصمیم داشتم ارشد صنایع شرکت کنم ومنابعش رو تهیه کردم ولی حالا نظرم عوض شده.میخوام کتابارو بفروشم.تمام کتاب ها جزء بهترین منابع هستن ک با تحقیق و پرس و جو از رتبه های یک رقمی تهیه کردم کتابا کاملا نوهستن وچاپ 94 اگ کسی مایل بود با این شماره تماس بگیره در ضمن من اصفهان هستم 09368542426 مساح

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۲م آذر ماه۹۴ نظر داد

  کاربران گرامی توجه داشته باشند در این گونه موارد ۳گام هیچ گونه مسئولیتی به عهده ندارد و پیشنهاد می کنیم جهت جلوگیری از هر اتفاقی تا پیش از اینکه کتاب ها را حضوری بررسی نفرموده اید اقدام به پرداخت پول نفرمایید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد