گزیده ای از اتاق فکر علوم تغذیه

ورود به اتاق فکر
 • منبع بیوشیمی

  من اگه فقط گنجینه سوالات جعفر نژاد رو برای بیوشیمی بخونم بسه یا باید حتما رفرنسهایی مثل لنینجر و دولین رو هم بخونم؟

 • فراموشی مطالب

  من چطوری دوره کنم که این همه مطلب حفظی تو ذهنم بمونه؟ هر چی می خونم فایده نداره دوباره برمی گردم می بینم همه چی یادم رفته!

 • ناامید شدم

  من دو ساله که دارم تو آزمون شرکت می کنم اما با این که خیلی هم خوب می خونم نتیجه نمی گیرم. امسال سال سومه که دارم می خونم و واقعا دیگه انگیزه ای ندارم. همش می گم بی فایده است و تو نمی تونی موفق بشی. چی کار کنم. استرس زیادی دارم و هی پرش ذهنی دارم.

 • تغییر رشته

  سلام و خسته نباشید.
  من رشته هوشبری خوندم و تا اونجا که م یدونم شانس رشته من نسبت به بقیه رشته های دیگه واسه قبولی کمتره. اصلا کار منطقی هست که من زمان بذارم و بخونم؟

 • برنامه 3گام

  سلام. من تو سیستم برنامه یرزی 3گام عضو شدم. تا چه حد میتونم به این برنامه اعتماد داشته باشم؟

منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه 99

تعداد بازدید 3361 دفعه

منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه 99 را در این مطلب معرفی کرده ایم. منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت لزوما بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه نیستند و حتی ممکن است به تنهایی کافی نباشند.

منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه 99

منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه 99 را در جدول زیر مشاهده می کنید. توجه داشته باشید که این منابع معرفی شده مرجع اصلی طراحی تست های آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه هستند اما ممکن است با توجه به زمان و هدف شما خواندن همه یا حتی بخشی از این منابع نه تنها مفید نباشد بلکه شما را از هدف شما برای قبولی در آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه دور کند پس حتما برای انتخاب بهترین منابع برای آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه سعی کنید با یک فرد آگاه در این زمینه مشورت کنید تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه کنید. اما با این حال اطلاع از منابع اصلی آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه 99 که توسط وزارت بهداشت معرفی شده خالی از لطف نخواهد بود و به شما کمک می کند ضمن پیدا کردن شناخت با منابع طرح تست ارشد علوم تغذیه ، بتوانید متناسب با آن بهترین منابع مطالعاتی برای کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه را با توجه به زمان و هدف خود از بین کتاب های موجود در بازار کنکور ارشد علوم تغذیه انتخاب کنید.اگر هنوز از خودتون می پرسید که برای ارشد علوم تغذیه  چی بخونم، برای دریافت بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه مطابق با زمان و هدف خود می توانید از طریق لینک زیر به صورت رایگان ثبت نام کنید.

دریافت مشاوره رایگان 

جدول منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه 99

دروس ارشد علوم تغذیه منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه مولفین و مترجمین
تغذیه اساسی و کاربردی shils olson, shike and ross 10th 2014 modern nutrition in health and disease
Krasuse's Food and nutrition care process L. Kathleen mahan Sylvia Escott stump, Junicel-Raymond 14th -2017
مباحث مربوط به تغذیه پایه و اساسی (پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین و املاح معدنی) علاوه بر دو منبع فوق از کتاب کراوس 2012 نیز خواهد آمد.
بیوشیمی عمومی Principles of biochemistry Lehninger
Textbook of biochemistry Devlin
استفاده از کتب فارسی تالیفی که سرفصل آنها متناسب با رفرانسهای فوق باشد بلامانع است 
فیزیولوژی فیزیولوژی پزشکی گایتون

 

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد