برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

گزیده ای از اتاق فکر مجموعه مهندسی عمران

ورود به اتاق فکر
 • مدیریت ساخت

  سلام
  رشته مدیریت ساخت چطوره؟؟

 • منابع مدیریت ساخت

  منابع دروس مدیریت ساخت برای ازمون ارشد چیه؟

 • تخمین رتبه

  سلام..ببخشید میشه تخمین بزنید رتبمو
  زبان ۱۰، ریاضی ۵۳ ، جامدات ۵ ، خاک ۱۰،
  سیالات ۲۸ ، طراحی ۲ ,,,,,, اینا درصدام بودن
  معدلمم ۱۳.۳۴

 • تخمین رتبه

  سلام با درصدهای زبان :25.56 و خاک 30 و سیالات 18.33و طراحی 13.32 و معدل 15.56 رتبه م حدودن چند می شه؟

 • برنامه ریزی

  سلام و خسته نباشيد
  من تو تابستان میخوام 6درس اصلی رو بخونم و تست هاشو بزنم دروس جامدات مکانیک خاک و سیالات به نظرتون این کار رو بکنم یا 25 درصد اول بعد 25 درصد دوم و بقیه رو بخونم
  لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی عمران موسسه 3گام

تعداد بازدید 633 دفعه

آقای مهندس بنیامین مهری، کارشناسی ارشد مدیریت ساخت دانشگاه علوم و صنعت با بیش از 5 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی عمران موسسه 3گام کیست؟

 

آقای مهندس بنیامین مهری، کارشناسی ارشد مدیریت ساخت دانشگاه علوم و صنعت با بیش از 5 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور

 

در موسسه 3گام، همه رشته ها، مشاور تخصصی خود را دارند که علاوه بر کسب رتبه برتر دز آزمون کارشناسی ارشد، تجربه سالها مشاوره را نیز دارند. زیرا یک مشاور خوب، صرفا نباید کسی باشد که رتبه یک شده باشد و باید مهارت دادن مشاوره، قدرت شناخت داوطلب و انجام برنامه ریزی ویژه او را داشته باشد. فن بیان بسیار قوی و ایجاد انگیزه و ارائه روشهای خاص برای درک مطالب، مهم ترین توانمندیهایی است که در کنار کسب رتبه برتر در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران برا یموسسه 3گام حائز اهمیت است.

در زیر خلاصه ای از سوابق تحصیلی و مشاوره آقای مهندس بنیامینمهری را می توانید مطالعه کنید.

بنامین مهری، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه خوارزمی در رشته مهندسی عمران گذرانده است. به گفته خودش، در دوره لیسانس، بیشترین تمرکزش بر روی دروس تخصصی رشته عمران بوده است و دروس عمومی باعث شده است تا معدلش افت کند ولی در تمامی دروس تخحصصی به خاطر علاقه زیاد و توان قوی در درک ریاضی و فیزیک، با نمرات بالا فارغ التحصیلی شده است.

با رسیدن سال چهارم، تصمیم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد م یگیرد و از تابستان سال 95 اقدام به مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد می کند. بزرگترین ویژگی وی در مطالعات تابستانی خود برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران، برنامه سبک وی بوده است که همزمان با این برنامه، برنامه های جانبی خود را نیز ادامه می داده است. با شروع سال تحصیلی و با توجه به داشتم واحدهای دانشگاهی، برنامه خود را به دو بخش دروس دانشگاهی و مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد عمران تقسیم بندی می کند و هر جا نیاز بوده است، از حجم خواندن کنکور کاسته و برای دروس ترم دانشگاهی خود زمان گذاشته است. بزرگترین مزیت وی این بوده است که بعضی از دروس مهندسی عمران را با دقت بالا و بسیار مفهومی در زمان لیسانس خود مطالعه کرده است و مشکل چندانی برای تست زدن در آنها نداشته است. برای آزموندن خود از آزمونهای آزمایشی سری عمران استفاده کرده است که رتبه های او در آزمونهای مختلف در بازه های 9 تا 34 بوده است. هدف وی از شرکت در آزمونهای آزمایشی این بوده است تا متوجه شود در کدام درس و فصول ضعف دارد و با برنامه ریزی دقیق سعی در تقویت انها داشته است. همین امر باعث شده است تا در تحلیل آزمونهای آزمایشی و افزار تراز و بهینه شدن رتبه، یک استاد به تمام معنا شود.

در نهایت با موفقیت آزمون کارشناسی ارشد خود را پشت سر گذاشته و در گرایش مورد علاقه خود یعنی مدیریت ساخت پذیرفته شده است. ایشان با کسب رتبه 120 در کنکور کارشناسی ارشد عمران، آزمون را با موفقیت گذرانده است. آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه عمران خود انتخاب کند، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان می باشد.

سالها تجربه مشاوره در دبیرستانهای تراز اول تهران، برای دانش آموزان کنکور ریاضی و مشاور گروه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی که بیش از دهها داوطلب را در این زمینه در این دانشگاه هدایت می کند، باعث شده است تا در تشخیص شخصیت داوطلبان مهارت خاصی پیدا کند.

یکی از تجارب شیرین او در مشاوره، داوطلبی بوده است که لیسانس عمران- نقشه برداری داشت ولی با راهنماییهای او توانست رتبه 31 ارشد عمران را به دست بیاورد.

تجربه، موفقیت و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روشهای مطالعه خود را به وی بسپارد.

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد