گزیده ای از اتاق فکر مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

ورود به اتاق فکر
 • چطوری برنامه ریزی کنم؟

  سلام. من تغییر رشته ای هستم. نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چطوری بخونم. اصلا نمیدونم از الان شروع کنم می رسم یا نه. میشه لطفا کمکم کنید؟

 • طراحی یا برنامه ریزی؟

  سلام. من کارمند استانداری هستم و الان می خوام واسه ارشد شرکت کنم. از یه طرف به طراحی علاقه دارم، از یه طرف به نظرم اسکیس طراحی خیلی سخته. به نظر شما، با شرایط من کدوم گرایش مناسبتره؟ قبولی تو کدوم راحتتره؟

 • آمار

  سلام. خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون. تمام اطلاعاتی که شما تو سایت گذاشتین رو مؤسسات دیگه باید اول پول بگیرن تا بهمون بگن. مرسیییییییییییییی
  سؤال من اینه که کدوم بخشای آمار رو می تونم بیخیال بشم؟ آخه من کلاً ریاضیاتم ضعیفه. میخوام یکسری از فصلهاش رو نخونم.
  بازم ممنون از توجهتون.

 • پک مطالعاتی

  با سلام
  نظرتون راجع به پک مدرسان شریف چیه؟ چقدر جامعه؟

 • تغییر رشته از نقشه برداری

  با سلام و تشکر فراوان بابت سایت بسیار کامل و پرمحتواتون
  می خواستم بدونم نظرتون راجع به تغییر رشته از عمران- نقشه برداری به برنامه ریزی شهری چیه؟ چقدر احتمال قبولی داره؟ بازار کار کدوم بهتره؟

مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان برنامه ریزی شهری و منطقه ای در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 97 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 97 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای در سال های گذشته

 • معرفی رشته شهرسازی و کارشناسی ارشد برنامه ريزی شهری

  رشته شهرسازی به منظور ایجاد حلقه واصل رشته های عمران، معماری، اقتصاد، جامعه شناسی و تمام علوم مرتبط به مسائل شهری ایجاد گردید و در واقع پرکننده فضای خالی سیاستگزاری و هماهنگی علوم فنی و انسانی در پروژه های شهری می­باشد.

 • گرایش های کارشناسی ارشد برنامه ريزی شهری

  کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری، شامل سه گرایش برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای و مدیریت شهری می باشد که توضیحات هر گرایش در این مطلب گنجانده شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد برنامه ريزی شهری

  آزمون کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری تنها يك دفترچه دارد و مدت پاسخگويي به سؤالات آن در کنکور 94، 130 دقيقه بوده است. در سال گذشته آزمون کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در صبح پنجشنبه 93/11/16 برگزار گردید. 

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد برنامه ریزی شهری 97

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری از سال 93 تا 97. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در سال 97 به داوطلبان ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد برنامه ریزی شهری 97 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد برنامه ريزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری

   در این بخش برای هریک از دروس منابع دانشگاهی به ترتیب اولویت معرفی می‏شوند.

 • دروس كارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری

  در این مطلب به طور خلاصه روش خواندن دروس آزمون کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری شرح داده شده است. چرا که خواندن هر کدام از دروس در هر آزمون ممکن است کاملاً با یک آزمون دیگر و یا رشته دیگر متفاوت باشد.

 • مقایسه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری با رشته های مرتبط

  انتخاب بین رشته های جغرافیا و برنامه ریزی شهری با مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری و یا مدیریت شهری از گرایشهای رشته مدیریت و گرایش مدیریت شهری از مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری همواره از سؤالات اصلی داوطلبانی است که از رشته دیگری قصد تغییر رشته به این رشته را دارند. در این مطلب توضیحاتی در این خصوص خواهید خواند.

 • برنامه و روش 3گام در كارشناسی ارشد برنامه ريزی شهری

  همینطور که میدونید مؤسسات زیادی هستند که برای کنکور کارشناسی ارشد خدماتی رو ارائه میدن، اما معمولاً همه خدمات یک مؤسسه از کیفیت یکسان و مناسبی برخوردار نیستند. مثلاً یک مؤسسه ممکنه تو یه درس قوی باشه و بقیه دروسش خوب ارائه نشه. یا اینکه آزمونهای یک مؤسسه بهتر از بقیه باشه و جامعه آماری بیشتری رو پوشش بده. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا بهترینها رو برای شما یکجا جمع کنیم و بهتون ارائه بدیم.

 • پیشنهاد بسته طلایی کارشناسی ارشد شهرسازی گرایش برنامه ریزی

  این بسته آموزشی شما را از مطالعه گسترده منابع بی نیاز می کند و این فرصت را فراهم می کند که در آخرین روزها روی مهمترین مطالب تسلط پیدا کنید.

اطلاعیه های ویژه

 • آزمون آیلتس

  آزمون آیلتس

  در این مطلب، به بررسی آزمون آیلتس پرداخته ایم تا به شما کمک کنیم بهترین مشاوره و برنامه ریزی را برای آزمون آیلتس داشته باشد.

 • کانال های تلگرام 3گام

  کانال های تلگرام 3گام

  کانال های تلگرام 3گام

 • تخمین رتبه کارشناسی ارشد 98

  تخمین رتبه کارشناسی ارشد 98

  تخمین رتبه ارشد 98 موسسه 3گام، از طریق ربات تلگرامی ArshadtakhminBot@ و با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 98 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 97 و ماقبل استفاده می کند.

 • 3گام برنده نخستین جایزه و مدال نوبل یونیورسال کارآفرینی در حوزه خلاقیت و کیفیت آموزشی شد

  3گام برنده نخستین جایزه و مدال نوبل یونیورسال کارآفرینی در حوزه خلاقیت و کیفیت آموزشی شد

  3گام، با اتکا بر تکنولوژی نوین و ابداعی خود در حوزه برنامه ریزی تحصیلی، در طول 6 سال فعالیت خود توانست رضایت بسیاری از دانش آموزان، دانشجویان و داوطلبان کنکور را فراهم آورد و سبک جدیدی از برنامه ریزی را در کشور ارائه دهد که نمونه آن در هیچ کجای جهان وجود ندارد. جایزه و مدال نوبل یونیورسال در حوزه خلاقیت و کیفیت آموزشی به موسسه 3گام رسید.