برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

گزیده ای از اتاق فکر مجموعه روانشناسی

ورود به اتاق فکر
 • خانواده درمانی

  خانواده درماني با مشاوره گرايش مشاور خانواده فرق داره؟

 • روانشناسی بالینی

  بنده ترم چهار روانشناسی عمومی هستم اما از همین حالا می خوام برای ارشد روانشناسی بالینی مطالعه کنم.
  با توجه به اینکه بنده نمی تونم در سال آخر برای آزمون آماده شم و فرصت زیادیم برای مطالعه ندارم، چطور می تونم از برنامه ی شما استفاده کنم؟
  آیا برای افرادی مثل بنده برنامه ای دارید یا فقط برنامتون برای افراد سال آخر هستش؟!
  با سپاس

 • منابع

  من الان کاملا سردرگم شدم با این وقت کم میخوام دانشگاه سراسری قبول بشم بنظر شما خوندن پکیج مدرسان شریف چطوره ؟

 • نحوه مطالعه

  رشته من حسابداريه و دو ترم ديگه درسم تموم ميشه
  حدود 10 سالم هست كه شاغلم و تو كارم بسيار توانمند..منتها با توجه به شخصيتم و آزموني كه به تازگي دادم به نام سنخ نماي مايرز-بريگز متوجه شدم ميتونم تو رشته روانشناسي خيلي موفق تر باشم و تصميم گرفتم براي ارشد و دكتري روانشناسي بخونم..منتها نميدونم از كجا و به چه صورت شروع كنم..اين نكته رو هم عرض كنم كه بنده هيچ كتابي از اين رشته رو ندارم و نميدونم چه چيزهايي رو بايد بخونم
  متشكرم

 • منابع

  سلام من تازه میخوام برای ارشد ازاد روانشناسی بالینی بخونم و میخوام مباحث مهمتر هر درس و بخونم کتابای مدرسان و برای سراسری خوندم دارم یا انالیز سوالات کنکور ازاد اگر شما دارید ممنون میشم یا راهنماییم کنید از کجا تهیه کنم خیلی ضروریه چون همه مباحث رو نمیرسم بخونم میخوام مباحثی که اهمیت داره بخونم

مجموعه روانشناسی

 • تفاوت کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم با وزارت بهداشت

  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی با اطلاع از تفاوت های دو کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم و وزارت بهداشت راحت تر می توانند مسیر خود را مشخص کنند و به مطالعه بپردازند.

 • راهنمای انتخاب رشته ارشد روانشناسی 97

  با توجه به اینکه ترکیبی از عوامل بر انتخاب رشته ارشد روانشناسی تاثیرگذار است، داوطلبان ارشد 97 در صورتی که اطلاعات جامعی در مورد رشته ها، کیفیت آموزشی و رفاهی دانشگاه های مختلف و عوامل موثر بر انتخاب رشته ارشد روانشناسی داشته باشند، می توانند بر اساس علایق و استعدادهایشان، انتخاب رشته خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان روانشناسی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 97 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 97

  کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، یکی از پر طرفدارترین کنکورها و در عین حال سخت ترین ها کنکورهای کارشناسی ارشد به دلیل پذیرش پایین، تعدد منابع و مرورهای پی در پی و زیاد و مطالب حجیم می باشد. در اینجا تلاش داریم تا فرآیند برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی را مورد بررسی قرار دهیم و یک راهنمای جامع برای برنامه ریزی با توجه به شرایط افراد مختلف ارائه دهیم.

 • معرفی کارشناسی ارشد روانشناسی

  تا 80 سال پيش روانشناسي را مطالعه روح و روان و روانشناس را فردي مي‌دانستند كه رويداد‌هاي دروني،‌ ذهني و مغزي را مثل تصورات، خاطرات،‌ افكار و احساسات مطالعه مي‌كند.با توجه به این تعریف، روانشناسي شاخه‌اي از ذهني‌ترين دانش انسان؛ يعني فلسفه بوده است.

 • مصاحبه با رتبه 3 آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 96

  خانم فریبا اشرفی نیا موفق شدند در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی و در گرایش روانشناسی تربیتی، رتبه 3 رو کسب کنند.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی

  در این نوشتار، گرایشهای مختلف رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاههای پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر گرایش معرفی شده اند.

 • بودجه بندی سوالات و تحلیل آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96

  در زیر به نکات و تفاوتهای برجسته آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96 نسبت به سالهای گذشته پرداخته شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد روانشناسی1

  آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی1 تنها یک دفترچه دارد و مدت پاسخگویی به سوالات آن در کنکور 94، 150 دقیقه بوده است. در سال 1394 آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی در 16 بهمن روز پنجشنبه نوبت عصر برگزار گردید.

 • تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره

  داوطلبان برای تحصیل در یکی از دو رشته روانشناسی و مشاوره، باید در مرحله اول میزان علاقه و تطابق روحیات خود با رشته انتخابی را مدنظر داشته باشند.

 • ظرفيت دانشگاه های كارشناسی ارشد روانشناسی

  دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد روانشناسی

 • تحلیل و بودجه بندی سوالات کارشناسی ارشد روانشناسی

  بودجه بندی آزمون کارشناسی ارشد 95 روانشناسی براساس تحلیل مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد روانشناسی 96

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد روانشناسی از سال 93 تا 96. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال 96 به داوطلبان ارشد روانشناسی سال 97 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند.

 • بهترین منابع کارشناسی ارشد روانشناسی

  با توجه به حجم منابع کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی 1، مشاوران تخصصی و رتبه برتر گروه روانشناسی 3گام، بهترین منابع موجود با شرایط داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی را در این مطلب معرفی می نمایند.

 • دروس كارشناسي ارشد روانشناسی

  در 3گام دپارتمان تخصصی روانشناسی سعی دارد با توجه به سطح علمی داوطلب و زمان آزاد برای مطالعه، نحوه مناسبی برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد در اختیارتان قرار دهد. در ادامه توضیح مختصری از دروس آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی1 بیان میکنیم.

 • برنامه و روش 3گام در كارشناسي ارشد روانشناسي1

  خدمات دپارتمان روانشناسی 3 گام بسته به شرایط شما قابل تغییر است، می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی با مشاور تخصصی خود در تماس باشید. البته بدون هیچ هزینه ای فقط کافی است شماره خود را با عضویت در سایت در اختیارمان قرار دهید تا اولین مشاوره رایگان را دریافت نمایید.

 • مشاور شما در 3گام کیست؟

  معرفی مشاور 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی1

 • شیوه مرور و برنامه ریزی دوره برای کارشناسی ارشد روانشناسی

  مهمترین فاکتور موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی، داشتن مرورهای منسجم و شیوه خاص مرور درسها در دروس مختلف است. در اینجا شیوه مرور و برنامه مرور را برای دروس ارشد رون=انشناسی بیالین، روانشناسی عمومی، روانشناسی تربیتی و سایر گرایشها توضیح داده دشه است.

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد روانشناسی سال 97 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد روانشناسی سال 97 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد روانشناسی در سال های گذشته

اطلاعیه های ویژه