گزیده ای از اتاق فکر مجموعه زبانشناسی

ورود به اتاق فکر

مجموعه زبانشناسی

 • معرفی کارشناسی ارشد رشته زبان شناسی

  در این مطلب به معرفی کامل مقطع کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی با کد دفترچه ارشد 1110 می پردازیم. در واقع بعد از معرفی رشته زبان شناسی به معرفی گرایش های ارشد زبان شناسی در ایران، آینده شغلی رشته زبان شناسی و ظرفیت دانشگاه های پذیرنده رشته زبان شناسی می پردازیم.

 • مهم ترین منابع ارشد زبان شناسی

  بهترین و مهم ترین منابع ارشد زبان شناسی را در این مطلب به شما معرفی می کنیم. با توجه به نیاز داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان شناسی و نبود مرجع کاملی برای معرفی منابع، تمام منابع لازم در این مطلب به شما معرفی می شود.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی

  مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی موسسه 3گام خانم میترا دیناروند هستند. ایشان موفق به کسب رتبه ده در گرایش زبان شناسی همگانی، درکنکور ارشد شده اند و در دانشگاه علامه طباطبایی در حال تحصیل هستند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد

  مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد

  نکات مهم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی رشد ورودی بهمن 98 را در این مطلب مشاهده می کنید . همچنین می توانید از یک جلسه مشاوره حضوری یا مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد، استفاده کنید تا با توجه به شرایط شما بهترین انتخاب رشته انجام شود.

 • موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق قرار گرفت. با اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه 3گام به عنوان شرکت خلاق شناخته شده است.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.