گزیده ای از اتاق فکر فناوری تصویربرداری پزشکی

ورود به اتاق فکر

فناوری تصویربرداری پزشکی

 • معرفی کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی

  در این مطلب به معرفی کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی کد 193 می پردازیم. معرفی کارشناسی ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی شامل ابعاد مختلف ارشد این رشته از جمله: مدارک مورد پذیرش، ظرفیت دانشگاه های پذیرنده،دروس و ضرایب دروس و بازار کار می باشد.

 • منابع وزارت بهداشت ارشد فناوری تصویر پردازی پزشکی

  منابع معرفی شده از سوی وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی در این مطلب معرفی شده است. منابع وزارت بهداشت برای کارشناسی ارشد تصویر برداری پزکی در واقع رفرنس های اصلی هستند و ممکن است داوطلبان کنکور ارشد نیاز به منابع مکمل برای نتیجه گیری بهتر داشته باشند.

اطلاعیه های ویژه

 • تخفیف ویژه شب یلدا موسسه 3گام تا سقف 45 درصد

  تخفیف ویژه شب یلدا موسسه 3گام تا سقف 45 درصد

  تخفیف ویژه شب یلدا ویژه آزمون های کارشناسی ارشد، کنکور سراسری، آزمون دکترا، آزمون آیلتس، آزمون وکالت و آزمون های استخدامی

 • موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق قرار گرفت. با اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه 3گام به عنوان شرکت خلاق شناخته شده است.

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.