نکات مشاوران

 • tips1

  انتخاب رشته تجربی

  نکات مهم انتخاب رشته تجربی را در این مطلب بخوانید. بیشترین تعداد داوطلبان مخصوص کنکور تجربی است و بنابراین انتخاب رشته تجربی، مهم ترین انتخاب رشته سال 1400 خواهد بود.

 • tips1

  انتخاب رشته انسانی

  در انتخاب رشته کنکور انسانی 1400، وکیل، روانشناس و حسابدار و مدیر، شغلهای مورد علاقه داوطلبان علوم انسانی شده است. اما در کنار این رشته ها، رشته هایی وجود دارد که کمتر به چشم می آیند ولیکن آینده خوبی را از خود نشان می دهند.

 • tips1

  انتخاب رشته ریاضی

  انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 نسبت به گذشته که تعداد داوطلبان کنکور ریاضی کاهش یافته است قدری ساده تر شده است. می توان گفت اصلی ترین دلیل این امر این است که بازار کار رشته های مهندسی اشباع شده است. هر چند معتقدیم که علاقه و پشتکار از بدترین رشته ها پولسازترین کارها را ایجاد می کند ولیکن همه این توانایی و خلاقیت را ندارند.

 • tips1

  تکمیل ظرفیت ارشد

  تکمیل ظرفیت ارشد در اینجا آورده شده است. در این مطلب مباحثی نظیر زمان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد، نحوه ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد، نکات مهم در تکمیل ظرفیت ارشد و شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت ارشد مورد بررسی قرار گرفته است.

 • tips1

  مقطع کارشناسی ارشد شامل دو شیوه آموزش محور و پژوهش محور می شود. این دو شیوه تفاوت هایی با یکدیگر دارند که قصد داریم در این مطلب به بررسی آن ها بپردازیم.

 • tips1

  همانطور که می دانید برخی از رشته محل ها در کنکور ارشد دارای شرایط خاص هستند. رشته های دارای شرایط خاص ارشد دارای مصاحبه، معاینه و آزمون عملی می باشد. در این مطلب قصد داریم مصاحبه رشته های شرایط خاص ارشد را بررسی کنیم.

 • tips1

  مقطع کارشناسی ارشد شامل دو شیوه آموزش محور و پژوهش محور می شود. برای تغییر شیوه آموزشی باید شرایط و ضوابطی را رعایت کنید. در این مطلب به بررسی نحوه تغییر شیوه آموزشی از آموزش محور به پژوهش محور می پردازیم.

 • tips1

  در این مطلب مصوبه لغو پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد از رشته های غیر مرتبط با متن خبر از خبرگزاری مهر قرار داده شده است و همچنین جدول رشته های ارشد مجاز وزارت بهداشت اورده شده است تا مطلب برای داوطلبان قابل فهم و روشن باشد.

 • tips1

  ویرایش انتخاب رشته ارشد در اینجا آورده شده است. مباحثی نظیر زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد، نحوه ویرایش انتخاب رشته ارشد، راهنمای تصویری ویرایش انتخاب رشته ارشد و نکات مهم در ویرایش انتخاب رشته ارشد در این مطلب بررسی گردیده اند.

 • tips1

  تغییر رشته در مقطع ارشد دانشگاه آزاد در اینجا آورده شده است. شرایط تغییر رشته در مقطع ارشد دانشگاه آزاد، زمان تغییر رشته در مقطع ارشد دانشگاه آزاد، راهنمای تغییر رشته در مقطع ارشد دانشگاه آزاد، تشریح نحوه تغییر رشته در مقطع ارشد دانشگاه آزاد و ... مورد بررسی قرار گرفته است.