نکات مشاوران

 • tips1

  چگونه کیفیت مطالعه را افزایش دهیم؟ خوب است بدانیم مطالعه با کیفیت به صورت ذاتی در افراد وجود ندارد و این مهارت‌ تنها با به کارگیری تکنیک‌ها و پرورش عادت‌ها به‌وجود می‌آید.

 • tips1

  گواهی رتبه برتر به فارغ‌التحصیلانی تعلق می‌گیرد که در بین ورودی‌ها و هم رشته‌ای‌های خود در دانشگاه (در همان گرایش) جزو نفرات برتر از لحاظ معدل (اول تا سوم) باشند. در این مقاله به بررسی جامع درمورد گواهی رتبه برتر و کاربرد آن برای دانش آموختگان استعداد درخشان می‌پردازیم.

 • tips1

  هرساله تعدادی از داوطلبان می‌توانند با انواع سهمیه نخبگان وارد مقطع کارشناسی ارشد شوند و از تسهیلات مربوطه استفاده نمایند، برای استفاده از این سهمیه ها داوطلب باید شرایط خاصی داشته باشد، در این محتوا سعی شده‌است تا در کنار توضیح انواع سهمیه‌ها، شرایط و ثبت درخواست آن‌ها نیز بررسی شود.

 • tips1

  اگر شما متقاضی شرکت در کنکور سراسری هستید، قطعا می دانید که هرساله سازمان سنجش و آموزش کشور، مجری برگزاری کنکور سراسری است.

 • tips1

  اگر در طول پژوهش علمی خود قصد ثبت محتوا علمی داشته باشید و یا دانشجویی باشید که قصد ارائه پروپوزال یا پایان‌نامه خود را دارد، باید از سامانه همانندجویی استفاده نمایید؛ پس آشنایی با این سامانه، کاربرد و نحوه عملکرد آن برای هر پژوهشگر و دانشجویی ضروری است.

 • tips1

  بسیاری از پژوهشگران و یا دانشجویان در مسیر پژوهشی، از سامانه ایرانداک، برای ثبت و سازمان‌دهی فعالیت های خود استفاده می‌ کنند و برای هر یک از محققان و دانشجویان آشنایی با این سامانه، کاربرد و نحوه ثبت اطلاعات ضروری است. معمولا استعلام و ثبت پروپوزال و پایان‌نامه در سامانه ایرانداک برای برخی از دانشجویان دشوار است. در این محتوا سعی شده است اطلاعات جامع و کاملی در اختیار شما قرار گیرد.

 • tips1

  نام سامانه اصالت سنج برای بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد آشنا است و هر یک از این دانشجویان جهت ارتقا کیفیت پروپوزال، پایان‌نامه و یا رساله خود باید در این سامانه نام‌نویسی و از مراحل انجام آن اطلاعات کافی داشته باشند. در این محتوا سعی شده است تا ضمن معرفی دقیق این سامانه و کاربرد آن، تا حدود زیادی ابهامات دانشجویان گرامی را برطرف کنیم.

 • tips1

  دانشگاه آزاد اسلامی، برای برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در شرایطی که به صورت حضوری میسر نباشد، سامانه ی "مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد" را طراحی و اجرا نموده است. سامانه مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد به آدرس الکترونیکی lms.mshdiau.ac.ir در اختیار داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد قرار داشته و آن‌ها می توانند به صورت مجازی پیگیر انجام مصاحبه دکتری خود باشند. در این مقاله به معرفی سامانه مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد پرداخته و امکانات این سامانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 • tips1

  در این محتوا موارد مربوط به آزمون استخدامی حقوق بررسی شده است.

 • tips1

  بنیاد ملی نخبگان جهت شناسایی افراد با استعداد و نخبه و به کار بردن توانایی آن‌ها در کشور عزیزمان ایجاد شده است. این بنیاد برای آسان تر شدن روند شناسایی نخبگان و دریافت مدارک آن‌ها همراه با بررسی، سامانه‌ای به نام سامانه سینا بنیاد ملی نخبگان به نشانی sina.bmn.ir طراحی کرده است.