نکات مشاوران

 • tips1

  رشته هایی که دارای حقوق و مزایا در دوران دانشجویی هستند، در سال های اخیر با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی طرفداران زیادی پیدا کرده اند. دریافت حقوق در زمان دانشجویی شامل تمام رشته ها نمی شود. بهره مندی از حقوق دانشجویی یک نکته مثبت در بعضی از رشته های دانشگاهی هست؛ لذا جهت بررسی آن با ما در این مقاله همراه باشید.

 • tips1

  جدول هم‌ترازی یکی از محبوب‌ترین روش‌های نقل و انتقال و میهمانی در دانشگاه آزاد است چراکه نیازی به مدرک و مراجعه حضوری ندارد. در جدول هم‌ترازی دانشگاه آزاد، تمام واحد‌های دانشگاه آزاد بر اساس کیفیت تحصیلی به 7 گروه تقسیم می‌شوند. هرچه کیفیت آموزشی دانشگاه بالاتر باشد در گروه‌های بالاتر جای می‌گیرد و برعکس. دانشجویان می‌توانند با توجه به واحد مبدأ خود، درخواست خود را برای انتقالی و یا میهمانی به واحد‌های دانشگاهی که در همان گروه مبدأ و یا پایین‌تر قرار دارند ثبت نمایند.

 • tips1

  ایست خدمت سربازی شرایطی است که اگر سربازان مشمول آن شوند، می‌توانند سربازی خود را متوقف کرده و به امر تحصیل پرداخته و یا اگر مشکل درمانی داشته باشند به مداوا بپردازند. در این مقاله به بررسی کامل مقوله ایست خدمت سربازی پرداخته می‌شود و شرایط و قوانین آن شرح داده خواهد شد.

 • tips1

  در این مقاله به بررسی تأثیر گذاری عوامل مؤثر بر نمره قبولی در کنکور ارشد فراگیر می‌پردازیم.

 • tips1

  تغییر رشته به ارشد هنر را برای داوطلبان با شرایط و پیش زمینه های مختلف در این مطلب بررسی کرده ایم.

 • tips1

  روش‌های آزاد‌سازی، مدارک و هزینه را به طور کامل در این مطلب توضیح داده‌ایم. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، می توانند از راه‌های مختلفی مدرک روزانه کارشناسی ارشد خود را برای ادامه تحصیل آزاد کنند

 • tips1

  تأسیس مرکز مشاوره و هم چنین کلینیک روانشناسی یکی از مهم‌ترین دلایلی است که دانشجویان را به تحصیل در این رشته‌ها ترغیب می‌نماید و معمولاً اولین سؤالی که برای دانشجویان رشته‌های روانشناسی و مشاوره در مقاطع مختلف پیش می‌آید این سؤال است که " با چه مدرکی میشه کلینیک روانشناسی و یا مشاوره زد؟"

 • tips1

  داوطلبان می توانند در کارنامه ای تحت عنوان کارنامه سبز، اختلاف قبولی خود را در هر کد رشته محل را در سایت سازمان سنجش ملاحظه کنند. این کارنامه که وضعیت داوطلبان را در رشته هایی که فرد در مرحله انتخاب رشته انتخاب کرده است نمایش می دهد. در این محتوا علاوه بر چگونگی دانلود این کارنامه روند تحلیل آن را نیز آموزش می دهیم.

 • tips1

  یه وقت هایی هستش که مدام کار هامون رو به تعویق میندازیم و به وقت مناسب خودش انجام شون نمیدیم. این موقع درگیر چرخه تعلل هستیم. پادکست تعلل رو گوش بده، کارات رو سر وقت و به موقع انجام بده. موفق باشید.

 • tips1

  برای موفق شدن در هر مسیری، در قدم اول بسیار مهم است که به خودمان باور قلبی داشته باشیم.