نکات مشاوران

 • tips1

  در این مطلب به بررسی صفر تا صد اپلای و اخذ بورسه تحصیلی می پردازیم.

 • tips1

  امروزه کشورهای زیادی در جهان هستند که دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل خود به صورت رایگان یا با پرداخت شهریه های بسیار پایین موفق به مهاجرت شوند. در این مطلب به بررسی کشورهایی که هزینه ی تحصیل در آن ها رایگان یا بسیار ارزان هستند را به شما معرفی میکنیم.

 • tips1

  در این مطلب صفر تا صد تحصیل مجدد در مقطع ارشد، از بحث هزینه ها تا شرایط سربازی را بررسی می کنیم. با توجه به حساسیت موضوع تحصیل مجدد در مقطع ارشد برای داوطلبان، همه نکات را به شکل کامل توضیح داده ایم. راهنمای شرایط تحصیل مجدد در مقطع ارشد کامل ترین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  تحصیل همزمان در دو مقطع یکی از بزرگ‌ترین پرسش‌های دانشجویان در تمامی رشته‌ها و دانشگاه‌ها است. سؤال اصلی آنجاست که "تحصیل در دو مقطع امکان پذیر است؟" در پاسخ به این سؤال می‌بایست گفت که شرایطی فراهم شده است که با توجه به قوانین آن، دانشجویان می‌توانند در دو مقطع به صورت همزمان تحصیل نمایند.

 • tips1

  سهمیه های کنکور ارشد بهداشت و کسب اطلاعات در مورد آن ها مورد توجه بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت است.ا انواع سهمیه های اعم از سهمیه آزاد، سهمیه استعداد درخشان، سهمیه رزمندگان و ایثارگران، سهمیه استعداد درخشان و شرایط و ضوابط استفاده از این سهمیه و واجدان شرایط سهمیه های کنکور ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر سهمیه مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • tips1

  شرایط معافیت از طرح نیروی انسانی ارشد بهداشت را اینجا مشاهده می کنید. جدول اسامی رشته های مشمول طرح اجباری نیروی انسانی وزارت بهداشت، انواع معافیت ها نظیر معافیت های در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی کشور، معافیت های در اختیار وزارت بهداشت، معافیت های خدمت نظام وظیفه (ماده 3 قانون) و شرایط و ضوابط استفاده از هر یک از آن ها در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • tips1

  در راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 ضمن ارائه نکاتی برای انتخاب رشته و اولویت بندی بهتر انتخاب ها، مراحل انتخاب رشته کنکور ارشد در سایت سازمان سنجش را به صورت تصویری برای شما قرار داده ایم. راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401، آخرین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  دانلود سوالات و کلید کنکور ارشد بهداشت برای داوطلبان رشته های علوم پزشکی ضروری می باشد تا با نحوه طرح سوالات و همچنین نکات تستی آن آشنا شوند. کنکور ارشد وزارت بهداشت یکی از کنکورهای پرطرفدار در بین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می باشد و استفاده از سوالات و کلیدهای آزمون کمک شایانی به پذیرش داوطلبان خواهد کرد.

 • tips1

  اپلای یا همان اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارج از کشور، همواره و به خصوص در سال‌های اخیر یکی از مهم‌ترین مسائل دانشجویان است. یکی از موضوعات مهم در اپلای، چگونگی جستجو در سایت دانشگاه‌های خارجی برای کسب اطلاعات در مورد شرایط رشته، دانشگاه، پذیرش و ... است. در این مقاله سعی شده است نکات مهم در مورد نحوه جستجو در سایت دانشگاه‌های خارج از کشور به شکل تصویری مورد بررسی قرار گیرد.

 • tips1

  شرایط مهاجرت برای مشمولان خدمت سربازی و راه های خروج از کشور برای آن ها در این مطلب بررسی شده است.