نکات مشاوران

 • tips1

  داوطلبان می توانند در کارنامه ای تحت عنوان کارنامه سبز، اختلاف قبولی خود را در هر کد رشته محل را در سایت سازمان سنجش ملاحظه کنند. این کارنامه که وضعیت داوطلبان را در رشته هایی که فرد در مرحله انتخاب رشته انتخاب کرده است نمایش می دهد. در این محتوا علاوه بر چگونگی دانلود این کارنامه روند تحلیل آن را نیز آموزش می دهیم.

 • tips1

  یه وقت هایی هستش که مدام کار هامون رو به تعویق میندازیم و به وقت مناسب خودش انجام شون نمیدیم. این موقع درگیر چرخه تعلل هستیم. پادکست تعلل رو گوش بده، کارات رو سر وقت و به موقع انجام بده. موفق باشید.

 • tips1

  برای موفق شدن در هر مسیری، در قدم اول بسیار مهم است که به خودمان باور قلبی داشته باشیم.

 • tips1

  چگونه کیفیت مطالعه را افزایش دهیم؟ خوب است بدانیم مطالعه با کیفیت به صورت ذاتی در افراد وجود ندارد و این مهارت‌ تنها با به کارگیری تکنیک‌ها و پرورش عادت‌ها به‌وجود می‌آید.

 • tips1

  گواهی رتبه برتر به فارغ‌التحصیلانی تعلق می‌گیرد که در بین ورودی‌ها و هم رشته‌ای‌های خود در دانشگاه (در همان گرایش) جزو نفرات برتر از لحاظ معدل (اول تا سوم) باشند. در این مقاله به بررسی جامع درمورد گواهی رتبه برتر و کاربرد آن برای دانش آموختگان استعداد درخشان می‌پردازیم.

 • tips1

  هرساله تعدادی از داوطلبان می‌توانند با انواع سهمیه نخبگان وارد مقطع کارشناسی ارشد شوند و از تسهیلات مربوطه استفاده نمایند، برای استفاده از این سهمیه ها داوطلب باید شرایط خاصی داشته باشد، در این محتوا سعی شده‌است تا در کنار توضیح انواع سهمیه‌ها، شرایط و ثبت درخواست آن‌ها نیز بررسی شود.

 • tips1

  اگر شما متقاضی شرکت در کنکور سراسری هستید، قطعا می دانید که هرساله سازمان سنجش و آموزش کشور، مجری برگزاری کنکور سراسری است.

 • tips1

  اگر در طول پژوهش علمی خود قصد ثبت محتوا علمی داشته باشید و یا دانشجویی باشید که قصد ارائه پروپوزال یا پایان‌نامه خود را دارد، باید از سامانه همانندجویی استفاده نمایید؛ پس آشنایی با این سامانه، کاربرد و نحوه عملکرد آن برای هر پژوهشگر و دانشجویی ضروری است.

 • tips1

  بسیاری از پژوهشگران و یا دانشجویان در مسیر پژوهشی، از سامانه ایرانداک، برای ثبت و سازمان‌دهی فعالیت های خود استفاده می‌ کنند و برای هر یک از محققان و دانشجویان آشنایی با این سامانه، کاربرد و نحوه ثبت اطلاعات ضروری است. معمولا استعلام و ثبت پروپوزال و پایان‌نامه در سامانه ایرانداک برای برخی از دانشجویان دشوار است. در این محتوا سعی شده است اطلاعات جامع و کاملی در اختیار شما قرار گیرد.

 • tips1

  نام سامانه اصالت سنج برای بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد آشنا است و هر یک از این دانشجویان جهت ارتقا کیفیت پروپوزال، پایان‌نامه و یا رساله خود باید در این سامانه نام‌نویسی و از مراحل انجام آن اطلاعات کافی داشته باشند. در این محتوا سعی شده است تا ضمن معرفی دقیق این سامانه و کاربرد آن، تا حدود زیادی ابهامات دانشجویان گرامی را برطرف کنیم.