نکات مشاوران

 • tips1

  در راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 ضمن ارائه نکاتی برای انتخاب رشته و اولویت بندی بهتر انتخاب ها، مراحل انتخاب رشته کنکور ارشد در سایت سازمان سنجش را به صورت تصویری برای شما قرار داده ایم. راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401، آخرین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  رتبه اصلی در کارنامه ارشد برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهم می باشد. در این مطلب به مفهوم رتبه اصلی در کارنامه ارشد، توضیح بخش های مختلف کارنامه کارشناسی ارشد نظیر مشخصات ثبت نامی، اطلاعات رشته امتحانی اول، اطلاعات رشته امتحانی دوم و سایر نکات ضروری پرداخته شده است

 • tips1

  اعتراض به نتایج کنکور ارشد برای داوطلبانی که از نتایج راضی نیستند مهم است. اعتراض به نتایج می تواند به دو دسته تقسیم شود اولی اعتراض به نتایج اولیه کنکور ارشد و دومی اعتراض به نتایج نهایی کنکور ارشد می باشد که هر کدام از آن ها دارای شرایط و ویژگی های خاص خود هستند. این اعتراض ها می توانند مربوط به اشتباه در درج اطلاعات ثبت نامی، اشتباه در محاسبه کردن درصد دروس، اشتباه در اعمال سوابق تحصیلی، اشتباه در اعمال سهمیه ها و ... باشد.

 • tips1

  مفهوم کد ضریب در کنکور ارشد در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین در مورد محتوای موجود در کارنامه داوطلبان ارشد و کد ضریب مشترک اطلاعاتی ارائه می شود.

 • tips1

  نکات مربوط به المپیاد علمی دانشجویی در این مطلب از صفر تا صد توضیح داه شده است. در مطلب المپیاد علمی دانشجویی، به مواردی مثل، المپیاد دانشجویی چیست، شرایط شرکت در آن، زمان ثبت نام در المپیاد، زمان برگزاری، تسهیلات و سربازی اشاره شده است.

 • tips1

  انصراف از دانشگاه فرهنگیان شرایط و ضوابط خاصی دارد یکی از شرایط این است که دانشجویان باید 2 ترم تحصیلی را پشت سر گذاشته باشند. دانشگاه فرهنگیان سیاست های خود را دارد و هزینه ای به عنوان جریمه انصراف از دانشجویان دریافت می کند.

 • tips1

  دانشگاه آزاد اسلامی طرح میهمانی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر را در پی بازگشایی حضوری تدریجی واحدها، از آغاز پذیرش ارشد اجرایی کرده است. نقل و انتقال دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد از طریق سامانه منادا اجرا می شود و دانشجویان ارشد ورودی 1400 – 1401 می توانند درخواست انتقال به محل سکونت والدین یا همسر خود را در سایت منادا ثبت کنند.

 • tips1

  به محرک های زیر آستانه سابلیمینال یا امواج ذهنی گفته می شود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

 • tips1

  دانشگاه فرهنگیان برای تامین نیروی انسانی و معلمان مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش کشور اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف می کند. و داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد 1401 شرکت کرده اند تنها در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام در هر یک از رشته های کارشناسی ارشد فرهنگیان را دارا باشند می توانند ثبت نام خود را انجام دهند همچنین لیست رشته های کارشناسی ارشد فرهنگیان در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد درج شده است.

 • tips1

  ضمیر ناخودآگاه توسط برنامه های ابتدایی و تبلیغات و تاثیرات دیگران ممکن است به صورت غلط برنامه ریزی شده باشد و ضمیر خودآگاه شما به ناخودآگاهتان دسترسی ندارد و بدون ضمیر یا ذهن ناخودآگاه شما نمی توانید تجربه های دوران کودکی، زندگی گذشته و خاطرات را به یاد بیاورید. از جمله تفکراتی که در ضمیر ناخودآگاه هر انسانی ثبت می شود، عادت ها، صفات شخصیتی، رفتارها و باورهای آموخته شده است. در این مقاله به روش هایی اشاره می کنیم که ضمیر ناخودآگاه شما را برای کنکور آماده کند.

نرم افزار انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون ۱۴۰۱