نکات مشاوران

 • tips1

  مفهوم کد ضریب در کنکور ارشد در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین در مورد محتوای موجود در کارنامه داوطلبان ارشد و کد ضریب مشترک اطلاعاتی ارائه می شود.

 • tips1

  نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد را با فرمول اصلی در این مطلب مشاهده می کنید. نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد را به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحاتی در مورد : مفهوم تراز، فرمول محاسبه تراز کنکور ارشد، نحوه محاسبه میانگین وزنی، نحوه ی محاسبه معدل موثر در محاسبه تراز کنکور ارشد، نحوه محاسبه درصد دروس را در ادامه می خوانید.

 • tips1

  رشته های شناور در کنکور ارشد برای داوطلبان این رشته ها، در اینجا آورده شده است. کد رشته های امتحانی دوم کنکور کارشناسی ارشد به تفکیک گروه های آزمایشی علوم انسانی، گروه فنی و مهندسی، گروه علوم پایه، گروه کشاورزی و منابع طبیعی، گروه دامپزشکی و گروه هنر را می توانید در این مطلب مشاهده کنید.

 • tips1

  سهمیه شاگرد اولی در کنکور ارشد برای داوطلبانی که معدل بالایی دارند مهم می باشد. تعریف سهمیه شاگرد اولی، شرایط استفاده از این سهمیه، ظرفیت پذیرش، نحوه استفاده و میزان تاثیر سهمیه شاگرد اولی در کنکور ارشد از مباحثی هستند که مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • tips1

  سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد با توجه به شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه بدون آزمون را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین تعریف سهمیه استعداد درخشان، افراد حائز شرایط سهمیه استعداد درخشان، ظرفیت پذیرش، مزیت های این سهمیه، سطح بندی دانشگا ها متناسب با سهمیه استعداد درخشان و سایر شرایط مرتبط به تفکیک دانشگاه ها مورد بررسی قرار گرفته است.

 • tips1

  در این مطلب اطلاعاتی درباره کدهای یازده گانه نظام وظیفه، تبصره ها و سایر شرایط و ضوابط مقرارت وظیفه عمومی ارئه شده است. کد نظام وظیفه عمومی باید هنگام ثبت نام در بند 15 فرم ثبت نام اینترنتی توسط داوطلب نوشته شود.

 • tips1

  در این مطلب به بررسی اعتبار مدرک دانشگاه فراگیر پیام نور می پردازیم و به این سوال پاسخ می دهیم که آیا مدرک دانشگاه فراگیر پیام نور معتبر است؟

 • tips1

  در این مطلب قصد داریم که شما را با نکات و روش های کارآمد برنامه ریزی برای ارشد ۱۴۰۰ آشنا کنیم تا بتوانید با توجه به شناختی که از خود دارید بهترین و نتیجه بخش ترین جدول برنامه ریزی کنکور ارشد ۱۴۰۰ را برای خود بریزید.

 • tips1

  در این مطلب صفر تا صد تحصیل مجدد در مقطع ارشد، از بحث هزینه ها تا شرایط سربازی را بررسی می کنیم. با توجه به حساسیت موضوع تحصیل مجدد در مقطع ارشد برای داوطلبان، همه نکات را به شکل کامل توضیح داده ایم. راهنمای شرایط تحصیل مجدد در مقطع ارشد کامل ترین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  کد کلیه رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی برای ثبت نام کارشناسی ارشد در جدول زیر قرار گرفته است. وارد کردن کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی برا ثبت نام کنکور ارشد الزامی است.