نکات مشاوران

 • tips1

  انصراف از دانشگاه فرهنگیان شرایط و ضوابط خاصی دارد یکی از شرایط این است که دانشجویان باید 2 ترم تحصیلی را پشت سر گذاشته باشند. دانشگاه فرهنگیان سیاست های خود را دارد و هزینه ای به عنوان جریمه انصراف از دانشجویان دریافت می کند.

 • tips1

  دانشگاه آزاد اسلامی طرح میهمانی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر را در پی بازگشایی حضوری تدریجی واحدها، از آغاز پذیرش ارشد اجرایی کرده است. نقل و انتقال دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد از طریق سامانه منادا اجرا می شود و دانشجویان ارشد ورودی 1400 – 1401 می توانند درخواست انتقال به محل سکونت والدین یا همسر خود را در سایت منادا ثبت کنند.

 • tips1

  به محرک های زیر آستانه سابلیمینال یا امواج ذهنی گفته می شود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

 • tips1

  دانشگاه فرهنگیان برای تامین نیروی انسانی و معلمان مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش کشور اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف می کند. و داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد 1401 شرکت کرده اند تنها در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام در هر یک از رشته های کارشناسی ارشد فرهنگیان را دارا باشند می توانند ثبت نام خود را انجام دهند همچنین لیست رشته های کارشناسی ارشد فرهنگیان در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد درج شده است.

 • tips1

  ضمیر ناخودآگاه توسط برنامه های ابتدایی و تبلیغات و تاثیرات دیگران ممکن است به صورت غلط برنامه ریزی شده باشد و ضمیر خودآگاه شما به ناخودآگاهتان دسترسی ندارد و بدون ضمیر یا ذهن ناخودآگاه شما نمی توانید تجربه های دوران کودکی، زندگی گذشته و خاطرات را به یاد بیاورید. از جمله تفکراتی که در ضمیر ناخودآگاه هر انسانی ثبت می شود، عادت ها، صفات شخصیتی، رفتارها و باورهای آموخته شده است. در این مقاله به روش هایی اشاره می کنیم که ضمیر ناخودآگاه شما را برای کنکور آماده کند.

 • tips1

  امروزه کشورهای زیادی در جهان هستند که دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل خود به صورت رایگان یا با پرداخت شهریه های بسیار پایین موفق به مهاجرت شوند. در این مطلب به بررسی کشورهایی که هزینه ی تحصیل در آن ها رایگان یا بسیار ارزان هستند را به شما معرفی میکنیم.

 • tips1

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 در زمانی که ثبت نام دانشگاه های سراسری صورت میگیرد، شروع می شود. تمامی داوطلبان می توانند از 16 تا 23 آذر ماه اقدام به ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری کشور کنند.

 • tips1

  هر دانشجو و دانش آموزی باید یک روش علمی برای مطالعه خود در نظر بگیرد. مهارت های خوب مطالعه را در این مقاله به صورت کامل بررسی می کنیم.

 • tips1

  شرایط تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای داوطلبان کارشناسی ارشد سال 1401 مشخص شده است. قانون وزارت علوم در خصوص تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد 1401 این است که داوطلبان می توانند در هر یک از محموعه های امتحانی کارشناسی ارشد ثبت نام کنند و در رشته ای غیر از رشته ی مقطع کارشناسی خود تحصیل کنند.

 • tips1

  کانادا به عنوان کشوری با داشتن سطح رفاه اجتماعی بالا و سیستم آموزشی قوی و پیشرفته تبدیل به یکی از محبوب ترین مقصد های تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری شده است.