نکات مشاوران

 • tips1

  شرایط و مدارک ثبت نام آزمون دکتری تخصصی شامل: شرایط عمومی، شرایط اختصاصی، هزینه ثبت نام و مدارک مورد نیاز را در این مطلب مشاهده می کنید.

 • tips1

  مرحله اول مصاحبه کاملا تخصصی که در آن از شما سوالاتی خواهند پرسید که دانش و علاقه شما در مورد شغل معلمی را به چالش بکشند و مرحله دوم مصاحبه که بعد از قبولی شما در مرحله تخصصی انجام می شود بیشتر پیرامون اطلاعات مذهبی و دینی شما خواهد بود.

 • tips1

  شرایط تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای داوطلبان کارشناسی ارشد سال 1401 مشخص شده است. قانون وزارت علوم در خصوص تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد 1401 این است که داوطلبان می توانند در هر یک از محموعه های امتحانی کارشناسی ارشد ثبت نام کنند و در رشته ای غیر از رشته ی مقطع کارشناسی خود تحصیل کنند.

 • tips1

  درس استعداد تحصیلی دکتری یکی از دروس کنکور مقطع دکتری می باشد. سر فصل های درس استعداد تحصیلی دکتری، بخش های چهارگانه درس استعداد تحصیلی اعم از بخش درک مطلب، منطقی، تحلیلی و کمی و همچنین دسته بندی داوطلبان کنکور بر اساس نوع پاسخ گویی به سوالات درس استعداد تحصیلی دکتری در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • tips1

  تاثیر مقاله در مصاحبه دکتری برای داوطلبان کنکور دکتری بسیار مهم است. انواع مقاله ها، تفاوت مقالات ژورنالی با مقالات همایشی و نحوه امتیازبندی آن ها در مصاحبه کنکور دکتری، مقاله های علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISI، ISC، میزان اعتباردهی و بسیاری دیگر از نکات مهم برای تاثیر مقاله در مصاحبه کنکور دکتری در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته ند.

 • tips1

  انصراف از دانشگاه فرهنگیان شرایط و ضوابط خاصی دارد یکی از شرایط این است که دانشجویان باید 2 ترم تحصیلی را پشت سر گذاشته باشند. دانشگاه فرهنگیان سیاست های خود را دارد و هزینه ای به عنوان جریمه انصراف از دانشجویان دریافت می کند.

 • tips1

  آن دسته از دانشجویانی که قصد دارند به تحصیل خود پس از انصراف از تحصیل ادامه دهند، باید شرایط بازگشت به تحصیل را داشته باشند. زمان بازگشت به تحصیل 5 سال بوده است و پس از بررسی درخواست، امکان بازگشت به تحصیل دانشجو برایش فراهم می شود.

 • tips1

  ضمیر ناخودآگاه توسط برنامه های ابتدایی و تبلیغات و تاثیرات دیگران ممکن است به صورت غلط برنامه ریزی شده باشد و ضمیر خودآگاه شما به ناخودآگاهتان دسترسی ندارد و بدون ضمیر یا ذهن ناخودآگاه شما نمی توانید تجربه های دوران کودکی، زندگی گذشته و خاطرات را به یاد بیاورید. از جمله تفکراتی که در ضمیر ناخودآگاه هر انسانی ثبت می شود، عادت ها، صفات شخصیتی، رفتارها و باورهای آموخته شده است. در این مقاله به روش هایی اشاره می کنیم که ضمیر ناخودآگاه شما را برای کنکور آماده کند.

 • tips1

  به محرک های زیر آستانه سابلیمینال یا امواج ذهنی گفته می شود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

 • tips1

  دانشگاه آزاد اسلامی طرح میهمانی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر را در پی بازگشایی حضوری تدریجی واحدها، از آغاز پذیرش ارشد اجرایی کرده است. نقل و انتقال دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد از طریق سامانه منادا اجرا می شود و دانشجویان ارشد ورودی 1400 – 1401 می توانند درخواست انتقال به محل سکونت والدین یا همسر خود را در سایت منادا ثبت کنند.