نکات مشاوران

 • tips1

  انتخاب رشته کنکور ریاضی 1402 نسبت به گذشته که تعداد داوطلبان کنکور ریاضی کاهش یافته است قدری ساده تر شده است. می توان گفت اصلی ترین دلیل این امر این است که بازار کار رشته های مهندسی اشباع شده است. هر چند معتقدیم که علاقه و پشتکار از بدترین رشته ها پولسازترین کارها را ایجاد می کند ولیکن همه این توانایی و خلاقیت را ندارند.

 • tips1

  اپلای یا همان اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارج از کشور، همواره و به خصوص در سال‌های اخیر یکی از مهم‌ترین مسائل دانشجویان است. یکی از موضوعات مهم در اپلای، چگونگی جستجو در سایت دانشگاه‌های خارجی برای کسب اطلاعات در مورد شرایط رشته، دانشگاه، پذیرش و ... است. در این مقاله سعی شده است نکات مهم در مورد نحوه جستجو در سایت دانشگاه‌های خارج از کشور به شکل تصویری مورد بررسی قرار گیرد.

 • tips1

  کانادا به عنوان کشوری با داشتن سطح رفاه اجتماعی بالا و سیستم آموزشی قوی و پیشرفته تبدیل به یکی از محبوب ترین مقصد های تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری شده است.

 • tips1

  فرانسه یکی از محبوب‌ترین مقصد‌های تحصیلی در جهان به شمار می‌رود. امکان دریافت بورسیه های تحصیلی فرانسه در تحصیل رایگان، یکی از مهم‌ترین دلایل این محبوبیت است. برخورداری از سیستم آموزشی بسیار عالی و همچنین امکانات رفاهی و خدماتی فوق‌العاده‌ای که دولت فرانسه در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد، این کشور را به یکی از بهترین کشورها برای تحصیل در اروپا و حتی جهان تبدیل کرده است. به همین دلیل است که دانشجویان بین‌المللی زیادی علاقه‌مند تحصیل در دانشگاه‌های برتر فرانسه هستند.

 • tips1

  شرایط مهاجرت برای مشمولان خدمت سربازی و راه های خروج از کشور برای آن ها در این مطلب بررسی شده است.

 • tips1

  بسیاری از داوطلبان بعد از تصمیم به مهاجرت تحصیلی و اپلای نگران معدل پایین در مقاطع قبلی خود می شوند. چرا که تقریبا تنها قسمت غیر قابل تغییر در رزومه آن ها می باشد و تقریبا تمامی شرایط دیگر با تلاش قابل جبران است. به همین دلیل در این مطلب به بررسی امکان مهاجرت تحصیلی با معدل پایین پرداخته ایم.

 • tips1

  در این مطلب تلاش می شود شناختی کلی نسبت به تاثیر نمره زبان در مهاجرت تحصیلی به دست آید و همچنین بدانیم که هر آزمون معتبر زبان تحت چه شرایطی برگزار می‌شود و میزان نمره ای که باید برای قبولی به دست آید چقدر است. با بررسی برخی از شرایط حداقلی دانشگاه های معتبر جهان در میابیم که چه مسائلی را باید برای کسب پذیرش رعایت کنیم.

 • tips1

  تحصیل رایگان در خارج از کشور شامل: کشورهای مقصد، محدودیت سنی، مدارک و هزیت=نه ها در این مطلب بررسی شده است.

 • tips1

  پذیرش بدون کنکور ترکیه، از راحت ترین و مطمئن ترین راه تحصیل در این کشور است که برخی از دانشگاه های دولتی ترکیه از این طریق دانشجویان بین المللی را می پذیرند، در این مطلب قصد داریم تا پذیرش بدون آزمون دانشگاه های دولتی ترکیه را بیشتر بررسی کنیم.

 • tips1

  نمرات مصاحبه آزمون دکتری در قسمت های مختلف به همراه جدول کامل امتیاز بندی در این مطلب قرار داده شده است. همچنین با مشاهده جدول نمرات مصاحبه آزمون دکترا می توانید از نحوه محاسبه امتیازات اطلاع پیدا کنید.