نکات مشاوران

 • tips1

  در راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 ضمن ارائه نکاتی برای انتخاب رشته و اولویت بندی بهتر انتخاب ها، مراحل انتخاب رشته کنکور ارشد در سایت سازمان سنجش را به صورت تصویری برای شما قرار داده ایم. راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1400، آخرین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  انتخاب رشته تجربی

  نکات مهم انتخاب رشته تجربی را در این مطلب بخوانید. بیشترین تعداد داوطلبان مخصوص کنکور تجربی است و بنابراین انتخاب رشته تجربی، مهم ترین انتخاب رشته سال 1400 خواهد بود.

 • tips1

  انتخاب رشته انسانی

  در انتخاب رشته کنکور انسانی 1400، وکیل، روانشناس و حسابدار و مدیر، شغلهای مورد علاقه داوطلبان علوم انسانی شده است. اما در کنار این رشته ها، رشته هایی وجود دارد که کمتر به چشم می آیند ولیکن آینده خوبی را از خود نشان می دهند.

 • tips1

  انتخاب رشته ریاضی

  انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 نسبت به گذشته که تعداد داوطلبان کنکور ریاضی کاهش یافته است قدری ساده تر شده است. می توان گفت اصلی ترین دلیل این امر این است که بازار کار رشته های مهندسی اشباع شده است. هر چند معتقدیم که علاقه و پشتکار از بدترین رشته ها پولسازترین کارها را ایجاد می کند ولیکن همه این توانایی و خلاقیت را ندارند.

 • tips1

  تاثیر مقاله در مصاحبه دکتری برای داوطلبان کنکور دکتری بسیار مهم است. انواع مقاله ها، تفاوت مقالات ژورنالی با مقالات همایشی و نحوه امتیازبندی آن ها در مصاحبه کنکور دکتری، مقاله های علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISI، ISC، میزان اعتباردهی و بسیاری دیگر از نکات مهم برای تاثیر مقاله در مصاحبه کنکور دکتری در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته ند.

 • tips1

  درس استعداد تحصیلی دکتری یکی از دروس کنکور مقطع دکتری می باشد. سر فصل های درس استعداد تحصیلی دکتری، بخش های چهارگانه درس استعداد تحصیلی اعم از بخش درک مطلب، منطقی، تحلیلی و کمی و همچنین دسته بندی داوطلبان کنکور بر اساس نوع پاسخ گویی به سوالات درس استعداد تحصیلی دکتری در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه تربیت مدرس در سال 1400 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 1400 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه امیر کبیر در سال 1400 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 1400 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه تهران در سال 1400 مقطع ارشد را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که در سال 1400 در مقطع ارشد انتخاب رشته می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم دانشگاه صنعتی شریف در سال 1400 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 1400 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.