نکات مشاوران

 • tips1

  کانادا به عنوان کشوری با داشتن سطح رفاه اجتماعی بالا و سیستم آموزشی قوی و پیشرفته تبدیل به یکی از محبوب ترین مقصد های تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری شده است.

 • tips1

  شرایط مهاجرت برای مشمولان خدمت سربازی و راه های خروج از کشور برای آن ها در این مطلب بررسی شده است.

 • tips1

  بسیاری از داوطلبان بعد از تصمیم به مهاجرت تحصیلی و اپلای نگران معدل پایین در مقاطع قبلی خود می شوند. چرا که تقریبا تنها قسمت غیر قابل تغییر در رزومه آن ها می باشد و تقریبا تمامی شرایط دیگر با تلاش قابل جبران است. به همین دلیل در این مطلب به بررسی امکان مهاجرت تحصیلی با معدل پایین پرداخته ایم.

 • tips1

  در این مطلب تلاش می شود شناختی کلی نسبت به تاثیر نمره زبان در مهاجرت تحصیلی به دست آید و همچنین بدانیم که هر آزمون معتبر زبان تحت چه شرایطی برگزار می‌شود و میزان نمره ای که باید برای قبولی به دست آید چقدر است. با بررسی برخی از شرایط حداقلی دانشگاه های معتبر جهان در میابیم که چه مسائلی را باید برای کسب پذیرش رعایت کنیم.

 • tips1

  تحصیل رایگان در خارج از کشور شامل: کشورهای مقصد، محدودیت سنی، مدارک و هزیت=نه ها در این مطلب بررسی شده است.

 • tips1

  پذیرش بدون کنکور ترکیه، از راحت ترین و مطمئن ترین راه تحصیل در این کشور است که برخی از دانشگاه های دولتی ترکیه از این طریق دانشجویان بین المللی را می پذیرند، در این مطلب قصد داریم تا پذیرش بدون آزمون دانشگاه های دولتی ترکیه را بیشتر بررسی کنیم.

 • tips1

  اطلاعات لازم برای انتخاب دو رشته در کنکور ارشد بهداشت در این مطلب قرار گرفته است. علاوه بر این در ادامه مطلب به نحوه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت هم در زمان ثبت نام و هم در زمان انتخاب رشته پرداخته می شود. همچنین نکات و دستور العمل های لازم مربوط به موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

 • tips1

  در این مطلب لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت قرار گرفته است. همچنین سامانه دریافت رشته های کارشناسی ارشد بهداشت به همراه مجموعه های موجود در کنکور ارشد وزارت بهداشت مانند: پرستاری، آموزش پزشکی، بهداشت محیط، روانشناسی، فیزیوتراپی، مجموعه های علوم آزمایشگاهی، علوم تغذیه و ... در این مطلب آورده شده است.

 • tips1

  جدول لیست رشته های مشمول طرح نیروی انسانی ارشد بهداشت در این مطلب آورده شده است. همچنین لیست رشته های طرح اجباری و اختیاری نیروی انسانی کنکور ارشد بهداشت به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد. علاوه بر این شرایط طرح نیروی انسانی کارشناسی ارشد بهداشت و سایر نکات مهم مربوطه در این مطلب ارائه می شود.

 • tips1

  بر طبق اطلاعیه های سنجش پزشکی مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد بهداشت برای داوطلبان جامانده از ثبت نام فراهم شده است. همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد بهداشت داوطلبانی که به هنگام ثبت نام، اطلاعات خواسته شده را اشتباه وارد کرده اند نیز در این فرصت قابل انجام خواهد بود.