نکات مشاوران

 • tips1

  در راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 ضمن ارائه نکاتی برای انتخاب رشته و اولویت بندی بهتر انتخاب ها، مراحل انتخاب رشته کنکور ارشد در سایت سازمان سنجش را به صورت تصویری برای شما قرار داده ایم. راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401، آخرین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  نکات مربوط به المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی در این مطلب از صفر تا صد توضیح داه شده است. در مطلب المپیاد علمی دانشجویی پزشکی، به مواردی مثل، المپیاد دانشجویی چیست، شرایط شرکت در آن، زمان ثبت نام در المپیاد، زمان برگزاری و تسهیلات اشاره شده است.

 • tips1

  دانلود سوالات و کلید کنکور ارشد بهداشت برای داوطلبان رشته های علوم پزشکی ضروری می باشد تا با نحوه طرح سوالات و همچنین نکات تستی آن آشنا شوند. کنکور ارشد وزارت بهداشت یکی از کنکورهای پرطرفدار در بین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می باشد و استفاده از سوالات و کلیدهای آزمون کمک شایانی به پذیرش داوطلبان خواهد کرد.

 • tips1

  انصراف از دانشگاه فرهنگیان شرایط و ضوابط خاصی دارد یکی از شرایط این است که دانشجویان باید 2 ترم تحصیلی را پشت سر گذاشته باشند. دانشگاه فرهنگیان سیاست های خود را دارد و هزینه ای به عنوان جریمه انصراف از دانشجویان دریافت می کند.

 • tips1

  دانشگاه آزاد اسلامی طرح میهمانی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر را در پی بازگشایی حضوری تدریجی واحدها، از آغاز پذیرش ارشد اجرایی کرده است. نقل و انتقال دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد از طریق سامانه منادا اجرا می شود و دانشجویان ارشد ورودی 1400 – 1401 می توانند درخواست انتقال به محل سکونت والدین یا همسر خود را در سایت منادا ثبت کنند.

 • tips1

  به محرک های زیر آستانه سابلیمینال یا امواج ذهنی گفته می شود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

 • tips1

  دانشگاه فرهنگیان برای تامین نیروی انسانی و معلمان مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش کشور اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف می کند. و داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد 1401 شرکت کرده اند تنها در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام در هر یک از رشته های کارشناسی ارشد فرهنگیان را دارا باشند می توانند ثبت نام خود را انجام دهند همچنین لیست رشته های کارشناسی ارشد فرهنگیان در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد درج شده است.

 • tips1

  ضمیر ناخودآگاه توسط برنامه های ابتدایی و تبلیغات و تاثیرات دیگران ممکن است به صورت غلط برنامه ریزی شده باشد و ضمیر خودآگاه شما به ناخودآگاهتان دسترسی ندارد و بدون ضمیر یا ذهن ناخودآگاه شما نمی توانید تجربه های دوران کودکی، زندگی گذشته و خاطرات را به یاد بیاورید. از جمله تفکراتی که در ضمیر ناخودآگاه هر انسانی ثبت می شود، عادت ها، صفات شخصیتی، رفتارها و باورهای آموخته شده است. در این مقاله به روش هایی اشاره می کنیم که ضمیر ناخودآگاه شما را برای کنکور آماده کند.

 • tips1

  امروزه کشورهای زیادی در جهان هستند که دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل خود به صورت رایگان یا با پرداخت شهریه های بسیار پایین موفق به مهاجرت شوند. در این مطلب به بررسی کشورهایی که هزینه ی تحصیل در آن ها رایگان یا بسیار ارزان هستند را به شما معرفی میکنیم.

 • tips1

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 در زمانی که ثبت نام دانشگاه های سراسری صورت میگیرد، شروع می شود. تمامی داوطلبان می توانند از 16 تا 23 آذر ماه اقدام به ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری کشور کنند.

نرم افزار انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون ۱۴۰۱