اطلاعیه های ویژه

 • tips1

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99، سال های پر از تغییری را از سر گذرانده است. دراینجا به روز ترین راهنمای جامع انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد سال 99 و براساس جدیدترین تغییرات را آماده کرده ایم.

 • tips1

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در مرداد ماه 99 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 99 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه ها در سال 99 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 99 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  نرم افزار انتخاب رشته مجازی آزمون کنکور سراسری سال 98 منطبق با دفترچه سازمان سنجش، پس از پشت سر گذاشتن پنج سال، امسال به اوج بلوغ خود رسیده است. نرم افزار انتخاب رشته کنکور 98 موسسه 3گام، دارای ویژگیهایی منحصر بفرد می باشد که احتمال قبولی شما را در تمامی کد رشته محل های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش به شما ارائه می دهد.

 • tips1

  داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد 97 به داوطلبان ارشد اقتصاد سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد 97 سهمیه 5 درصد ایثارگری در این مطلب گنجانده شده است.

 • tips1

  از آنجایی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 99 ارائه خواهد شد.

 • tips1

  محل قبولی نهایی کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد به تفکیک رشته به رشته

 • tips1

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد و انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98، دومین سال انتخاب رشته سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد به حساب می آید. با توجه به تازه بودن سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • tips1

  سوالات و پاسخ سوالات کارشناسی ارشد سال 98 در تمامی رشته های علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی، هنر و دامپزشکی

 • tips1

  یکی از سوالات داوطلبان کنکور ارشد 99 درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 99 است. این مطلب به دنبال پاسخی برای سوالات درباره تاریخ اعلام نتایج اولیه ارشد 99 است و اطلاعاتی درباره کارنامه اولیه ارشد 99، زمان انتخاب رشته ارشد 99، اعلام نتایج نهایی ارشد 99 ارائه می دهد.