اطلاعیه های ویژه

 • tips1

  دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد و سایر نکات ضروری در اینجا آورده شده است. لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد، فهرست محتوایی دفترچه با تاکید بر بخش های انتخاب رشته، سهمیه های رزمندگان و ایثارگران، سهمیه فارغ التحصیلان رتبه اول کارشناسی و تذکرات و توصیه های مهم مباحث ذکر شده در بالا در این مطلب بررسی شده است.

 • tips1

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401، سال های پر از تغییری را از سر گذرانده است. دراینجا به روز ترین راهنمای جامع انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد سال 1401 و براساس جدیدترین تغییرات را آماده کرده ایم.

 • tips1

  یکی از سوالات داوطلبان کنکور ارشد 1401 درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 1401 است. این مطلب به دنبال پاسخی برای سوالات درباره تاریخ اعلام نتایج اولیه ارشد 1401 است و اطلاعاتی درباره کارنامه اولیه ارشد 1401، زمان انتخاب رشته ارشد 1401، اعلام نتایج نهایی ارشد 1401 ارائه می دهد.

 • tips1

  بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد زمان انتخاب رشته ارشد می شود. زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد اسلامی معمولا بعد از انتخاب رشته ارشد دانشگاه های سراسری است و متقاضیان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 می توانند در مدت یک هفته انتخاب رشته کنند.

 • tips1

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 برای شرکت در کنکور ارشد الزامی می باشد. در این مطلب اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد، زمان دریافت کارت، راهنمای تصویری دریافت کارت، ویرایش اطلاعات به هنگام دریافت کار ورود به جلسه و باجه های رفع نقص برای ویرایش اطلاعات مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • tips1

  نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 موسسه 3گام، یک نرم افزار اندرویدی به صورت اپلیکیشن موبایل است که بهترین راهنما برای داوطلبان کنکور ارشد 1401 است تا بتوانند مراحل انتخاب رشته ارشد خود را بشناسند و در نهایت ار سامانه نرم افزاری انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 به آدرس final.3gaam.com برای انتخاب رشته ارشد خود استفاده کنند.

 • tips1

  یکی از حساس ترین مراحل تعیین سرنوشت در ادامه تحصیلات، انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد است که مشاوران تخصصی 3گام در این بحث چالشی برای انتخاب رشته 1401 ارشد همراه شما خواهند بود. شما می توانید برای مشاوره حضوری انتخاب رشته ارشد 1401، از مشاوران تخصصی موسسه 3گام استفاده کنید.

 • tips1

  زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و افزایش شانس قبولی با توجه به صندلی های خالی مانده دانشگاه آزاد

 • tips1

  نکات مهم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی رشد ورودی بهمن 98 را در این مطلب مشاهده می کنید . همچنین می توانید از یک جلسه مشاوره حضوری یا مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد، استفاده کنید تا با توجه به شرایط شما بهترین انتخاب رشته انجام شود.

 • tips1

  در جداول زیر آخرین رتبه های قبولی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات را برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود در کنکور ارشد به تفکیک رشته و گرایش می توانید مشاهده کنید.