برنامه ریزی کارشناسی ارشد: 3گام، پارسه، مدرسان شریف یا ماهان

در کشور ما برنامه ریزی کلاً در زمره امور شیک، بی فایده ولی با کلاس قرار می گیرد؛ مانند رژیم لاغری خیلی از مردم، که در مواجهه با یک غذای خوشمزه به چشم بر هم زدنی...

مقایسه موسسات

"خشت اول موفقیت، برنامه ریزی صحیح است."

داوطلب عزیز سلام

در این نوشته تلاش می کنیم روش های برنامه ریزی درسی مؤسسات گوناگون را با هم مقایسه نماییم. این تحلیل را بر مبنای تجربه ای که در طی سال های گذشته بدست آورده ایم ارائه می کنیم و خوشحال خواهیم شد که شما نیز در این بحث ما را همراهی فرمایید.

 

 

مشاوره یا برنامه ریزی!

بسیاری از داوطلبان، مشاوره و برنامه ریزی را یکسان در نظر می گیرند؛ در حالی که این دو کاملاً با هم تفاوت دارند. مشاوره بیشتر به مباحثی از قبیل معرفی منابع و راهکارهای رفع استرس، تکنیک تست زنی و انتخاب رشته می پردازد و ما در این نوشته به هیچ وجه قصد مقایسه مشاوره در مؤسسات مختلف را نداریم. تنها تلاش می کنیم امکاناتی را  که مؤسسات برای برنامه ریزی فراهم آورده اند و روش های آن ها را مقایسه نماییم.

مقدمه

در کشور ما برنامه ریزی کلاً در زمره امور شیک، بی فایده ولی با کلاس قرار می گیرد؛ مانند رژیم لاغری خیلی از مردم، که در مواجهه با یک غذای خوشمزه به چشم بر هم زدنی در هم می شکند. با برنامه ریزی هم دقیقاً همین طور برخورد می شود. تحلیل های دقیق چندین روزه نهایتاً میرسه به یک برگ کاغذ که از چه ساعتی تا چه ساعتی چه درسی را مطالعه نمایید. حالا با یک دعوت ساده به مهمانی کلاً برنامه ریزی فراموش خواهد شد!!!. بسیاری از مؤسسات هم از این قاعده مستثنی نیستند. کلاً برنامه ریزی را به عنوان دورچین غذا می بینند و بیشتر روی کلاس ها و آزمون های خود تمرکز دارند. البته بیشتر از داوطلبان توقع دارند که برنامه ریزی خود را بر مبنای آزمون های آزمایشی تنظیم نمایند که برای عده ای از دانشجویان خوب است و ممکن است به کار عده ای دیگر نیاید. البته در نظر داشته باشید که چه بخواهیم چه نخواهیم برنامه ریزی سنگ بنای موفقیت می باشد و قطعاً نتیجه بهتر هر داوطلب تنها در گرو برنامه ریزی بهتر اوست.

 

انواع کلی برنامه ریزی:

برنامه ریزی را می توان در 4 دسته بندی کلی قرار داد:

 1. برنامه ریزی هایی که تنها جدول کلی تقسیم ساعات  مطالعه بین دروس را بیان می کنند.

معمولی ترین نوع برنامه ریزی در مؤسسات گوناگون همین نوع می باشد. برای برنامه ریزی بر مبنای نقاط قوت و ضعف و اهمیت و سختی درس، توزیع ساعت مطالعه مشخص می شود و داوطلب آزاد است در این توزیع ساعت، سرفصل های کتاب را مطالعه نماید. ویژگی مثبت این برنامه ریزی انعطاف پذیری بالای آن برای داوطلب می باشد که البته در برخی موارد باعث سردرگمی وی می گردد. اما مهمترین مشکل این برنامه ریزی عدم امکان مشخص نمودن زمان پایان درس (ها) و نیز بیان اهداف کوتاه مدت داوطلب است. در گذشته، پارسه از این روش برنامه ریزی استفاده می نمود. همچنین ماهان و مدرسان نیز در برنامه ریزی های خود از این روش بهره می برند.

 1. برنامه ریزی های از پیش تعریف شده و دقیق

بسیاری از مؤسسات برنامه ریزی های از پیش تعیین شده ای را برای کاربران با ساعات مطالعه گوناگون تبیین نموده اند که به هر داوطلب با توجه به ویژگی های او یکی از آنها را ارائه می دهند. بهترین ویژگی این برنامه ریزی امکان پیش بینی وضعیت داوطلب در آینده است. اما مهمترین نقطه ضعف این نوع برنامه ریزی انعطاف پذیری بسیار پایین آن می باشد، به صورتی که هر گونه تغییر کوچکی در برنامه ریزی تقریباً غیر ممکن است. این برنامه ها عموماً چندین هفته ای هستند و در صورتی که داوطلب در هر هفته از برنامه ریزی جا بماند، تطبیق آن بسیار مشکل است. در حال حاضر پارسه از این روش در برنامه ریزی خود استفاده می کند.

 1. برنامه ریزی پشتیبان محور

این برنامه ریزی از ارتباط دائم بین مشاور و داوطلب بدست می آید، مثلاً هر هفته برنامه ریزی چک شده و برنامه هفته بعد تدوین می گردد. مهمترین ویژگی این نوع برنامه ریزی انعطاف و تطبیق آن با وضعیت داوطلب می باشد؛ اما نقطه ضعف آن عدم پیش بینی دقیق وضعیت داوطلب در طول دوران آمادگی وی است. به عبارت دیگر ذهن هر مشاور امکان آنالیز شرایط داوطلب را در طی یک دوره چند ماهه ندارد. در طرح های گران تر مدرسان شریف این برنامه ریزی اجرا می گردد.

 1. برنامه ریزی دستی توسط خود داوطلب

این روش بیشترین انطباق را با هر کاربر دارد، اما مهم ترین مسئله آن عدم آگاهی داوطلب از مشکلات پیش رو در مواجه با دروس مختلف و آزمون می باشد.

برنامه ریزی 3گام

در برنامه ریزی 3گام نقاط قوت همه روش های فوق، با یکدیگر تلفیق شده و برنامه ریزی، بر مبنای سرفصل های طبقه بندی شده ارائه می شود. در این روش عوامل کلیدی برنامه ریزی، توسط داوطلب تعیین می گردد و از طریق ابزارهای آنالیز، برنامه ریزی توسط مشاوران تدوین می گردد. به گونه ای که هر داوطلب در پایان دوران آمادگی بتواند حداقل یک دور مباحث مهم آزمون را مطالعه نموده و حداقل 3 دور آموخته های خود را دوره نماید. در این برنامه ریزی امکان تطبیق مجدد برنامه ریزی با نمودار پیشرفت داوطلب در هر هفته در نظر گرفته شده است.

ثبت نام و شروع برنامه ریزی 

برنامه ریزی مرور

از آنجایی که خود برنامه ریزی در جدول فعالیت های بسیاری از مؤسسات جایگاه چندانی ندارد، پر واضح است که مرور نیز اصلاً اهمیتی ندارد و داوطلب برای مرور دروس در بین انبوه مطالب، رها شده و برای آن تنها به طرح نکات مشاوره ای همانند تکنیک های تست زنی بسنده می شود. اما به جرأت می توان ادعا کرد 3گام تنها روش برنامه ریزی است که برنامه ریزی مرور را به صورت جداگانه مد نظر دارد و حتی برای آن یک روز از هفته را اختصاص داده است که در آن روز به هر کاربر خواهد گفت چه مبحثی را دوره نماید تا به بهترین راندمان یادگیری برسد.

 

 

جدول مقایسه روش های برنامه ریزی:

جدول مقایسه روش های برنامه ریزی

 

پارسه

ماهان

مدرسان شریف

3گام

امکان برنامه ریزی از ادامه مسیر مطالعه

yes

yes

yes

yes

برنامه ریزی بر مبنای سرفصل ها

yes

 

 

yes

آنالیز دقیق مسیر مطالعه

 

 

 

yes

برنامه ریزی مرور

 

 

 

yes

برنامه ریزی روزانه یا هفتگی

فقط هفتگی

دوره ای برای هر آزمون

فقط هفتگی (در طرح گران تر برنامه ریزی)

هم روزانه هم هفتگی

امکان تست برنامه ریزی پیش از خرید

 

 

 

yes

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  دبیری‏ - 01/4/20

  سلام،من میخوام برای استخدامی دبیری ریاضی بخونم،منابع کدوم انتشارات بهتر هس تهیه کنم؟؟

 • تصویر فرد

  محمدرضا کرمی‏ - 00/5/14

  سلام من سرباز هستم برای سال دیگه ارشد کامپیوتر میخواستم شرکت کنم با تایم سربازی به نظرتون میشه؟

 • تصویر فرد

  شهناز عمرزاده‏ - 00/5/15

  سلام وقت بخیر، با یک برنامه ریزی درست حتما می تونید قبول بشین ولی برای کسب اطلاع از برنامه ریزی متناسب با شرایط خود لطفا یک جلسه مشاوره کنکور ارشد رو رزرو کنید.
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  فرهادی‏ - 99/6/17

  ممنون از پاسخ شما. چطوری باید طرحی رو فعال کنم. من با شماره های درج شده در سایت هم تماس میگیرم ولی موفق نمیشم با کارشناس مربوطه صحبت بکنم. من دروس عمومی ک 7 درس هستن رو نیاز ب کمک دارم. فقط هم 1 ماه وقت دارم. ممنون میشم اگر امکانش هست با تماس راهنمایی بفرمایید

 • تصویر فرد

  زهرا علی نیا‏ - 99/6/16

  سلام من برای رشته حقوق بشر ثبت نام کردم و بسته برنامه ریزی خریدم اما برای مشاوره رایگان باهام تماس گرفته نشد لطفا پیگیری کنید.

 • تصویر فرد

  فرهادی‏ - 99/6/6

  سلام
  ببخشید ی وسال داشتم خیلی فوریه برام
  من در 3 گام ثبت نام کردم ولی کسی باهام تماس نگرفت که سوالم رو بپرسم . ی سوال دارم
  من میخام آزمون استخدامی شرکت کنم میخاستم ببینم 3 گام میتونه در دروس ریاضی و زبان و یا بقیه دروس عمومی منو کمک کنه تا نتیجه بگیرم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/6/10

  سلام تو کدوم رشته ثبت نام کردین؟ 
  بسته به تعداد شرکت کننده ها و ثبت ناتمی های سایت ممکنه چند روزی طول بکشه ولی به همه دوستانی که ثبت نام کنن یک جلسه مشاوره رایگان در نظر گرفته میشه 
  در مورد سوالتون هم بله 
  شما بعد از فعال کردن یکی از طرح های مشاوره و برنامه ریزی صفر تا صد کار رو با مشاور پیش می برین یعنی هم منابع معرفی می کنن هم برنامه ریزی میدن هم راهنماییتون می کنن چجوری بتونید نتیجه بگیرین

 • تصویر فرد

  رضوان‏ - 99/5/22

  سلام من کارشناسی کتابداری خوندم و الان میخوام ارشد تکنولوژی آموزشی شرکت کنم شما بسته ش رو دارید

 • تصویر فرد

  Ntabaar‏ - 99/5/21

  سلام
  من فقط واسه ارشد مدیریت میتونم بهتون پیشنهاد کنم که کلاسای استاد پرچ رو شرکت نکنید. ایشون خیلی قدرت بیان خوبی دارن اما متاسفانه از منابع به روز استفاده نمیکنن و خیلی از مطالب رو نمیگن.

 • تصویر فرد

  لبیک یا حسین‏ - 99/3/15

  من واسه ی ارشد خلیلی ثبتنام کردم متاسفانه اساتید مجرب دیگه توش تدریس نمیکردن و همه یا دانشجویانی بودن که تازه دکترا قبول شدن یا هم سرباز معلم بودن جز دو نفر که استاد رشته ی من نبودن

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 98/9/23

  بی خود ترین و بی کفایت ترین دوره برای کلاس های ارشد کنکور کلاس های دکتر خلیلی هست
  دوماه پول مارو گرفتن کلاس تشکیل نشد پول مارو هم هنوز ندادن

 • تصویر فرد

  v‏ - 98/8/18

  سلام
  من کلاس کنکور ارشد برای رشته باستان شناسی میخوام.میشه راهنمایی کنید
  ممنون

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - 98/7/30

  کارشناسی حسابداری هستم میتونید راهنماییی کنید که میخوام ارشد مدیریت بخونم چه کتابای باید بخرم و مطالعه کنم؟

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 98/5/22

  سلام،میخواستم بدونم کسی که دبیری زیست دانشگاه فرهنگیان میخونه،میتونه برای کارشناسی ارشد،رشته بیوتکنولوژی پزشکی رو انتخاب کنه؟!با توجه به اینکه دبیری ،زیر مجموعه وزارت آموزش و پرورشه و بیو تک زیرمجموعه وزارت بهداشت.

 • تصویر فرد

  سمانه‏ - 97/9/20

  سلام برای ارشد حسابداری چه کتابی خوبه که بشه تو این 4 ماه بشه خوند

 • تصویر فرد

  جواد هاشمی ‏ - 97/7/8

  سلام.لطفا راهنمایی‌کنید واسه درس ژنتیک رشته ارشد مجموعه زیست سلولی مولکولی وزارت علوم از بین سه کتاب معرفی شده ماهان...مدرسان شریف و از کلاسیک تا ژنومیک اکرمی کدوم یک رو بخونم ؟؟؟ ممنون

 • تصویر فرد

  naghme‏ - 97/7/5

  سلام.لطفا توضیح بدین چطور واز کجا میتونم برای ارشد هماتو منابع تهیه کنم

 • تصویر فرد

  حیات‏ - 97/6/17

  سلام من سال دیگه کنکور ارشد شیمی دارویی وزارت بهداشت بدم میخواستم در درس زیست معرفی شده در منابع یه جزوهی خوب پیدا کنم به نظرت چه جزوهای بخونم که کامل ونیازی به خوندن منبع دیگه ای نداره بتونیم درصد خوبی بزنیم
  باتشکر

 • تصویر فرد

  طاهره‏ - 97/5/24

  با سلام
  دانشجوی کارشناسی نرم افزارترم 6 هستم دو ترم دیگر تاپایان درسم دارم میخواستم بدونم میتونم از الان شروع کنم بخوندن واگر شروع کنم می تونم در رشته ی امنیت در داشگاه خوب قبول بشم یا صبر کنم بعد از تموم شدن درسم بفکر ارشد باشم با تشکر از سایت خوبتون

 • تصویر فرد

  Mahsa‏ - 97/4/16

  باسلام من داوطلب کنکور ارشد گیاه پزشکی گرایش بیماری شناسی هستم میخاستم بدونم ایا این رشته رو پشتیبانی میکنید ،؟ممنون

 • تصویر فرد

  فاطمه ‏ - 97/4/11

  سلام
  3 گام فقط مخصوص به دانشگاه آزاد می باشد؟
  آیا برای دانشگاه های دولتی هم مشاوره و پکیج دارین ؟

 • تصویر فرد

  سمیرا‏ - 97/1/2

  سلام اینا همش درسته ولی به شخصه رشته من محیط زیست گرایش کشاورزی هست تماس گرفتم سه گام اصلا این رشته روپشتیبانی نکرد.حتی بقیه موسسات جز مدرسان شریف که ازمون این رشته روداشت.مشاورشم که صفر!!حالا من موندم دنبال یه برنامه ریزی براعیدوکنکور

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/1/16

  سلام دوست عزیز . با آرزوی موفقیت شما . امسال بخاطر دوستانی با محبتی مثل شما حتما این رشته رو آپلود و اضافه می کنیم به رشته هامون

 • تصویر فرد

  مريم طاهري‏ - 96/12/4

  سلام خسته نباشيد . من فارغ التحصيل دو سال پيش رشته معماري هستم از دانشگاه آزاد بهبهان (استان خوزستان) ديروز ثبت نام ارشد كردم و بنا به دلايلي ميخوام غير انتفاعي جهاد دانشگاهي اهواز( استان خوزستان) قبول شم ودو ماه فرصت دارم، امكانش هست، من بايد چيكار كنم. كتابهاي پارسه رو دارم، همش دو ماه فرصت دارم. پيشنهادتون چيه؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  شادی‏ - 96/12/3

  سلام وقتتون بخیر
  من میخوام ارشد مهندسی پزشکی با گرایش بیوالکتریک بدم
  اما هیچی ازکنکور و برنامه ریزی نمیدونم.بنا به دلایلی هم مجبورم فقط به دولتی فک کنم.ساکن تبریزم
  میشه لطفا راهنماییم کنین؟

 • تصویر فرد

  مونا‏ - 96/12/2

  سلام خسته نباشید برای ارشد زبان عربی برنامه و ازمون دارین؟

 • تصویر فرد

  فردین بامداد‏ - 96/11/28

  باسلام خدمت شما دردانشگاه پیام نور کارشناسی علوم اجتماعی میخونم ترم شش هیتم یک برنامه درسی برای کنکور نودوهشت میخواهم میخواهم کترشناسی ارشد تهران قبول شم چطوری بخونم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  عرفان ‏ - 96/11/27

  سلام ببخشید خواستم بدونم با میانگین 45 میشه مواد دانشگاه تهران دراومد

 • تصویر فرد

  فردین بامداد‏ - 96/11/26

  باسلام خدمت شما فردین هستم دانشجوی علوم اجتماع کارشنای میخواهم برای کارشناسی ارشد تهران قبول شوم چطور بخوانم چطوری شروع کنم ترم ۷دانشگاهم را تمام میکنم برای کنکور 98میخاهم شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  فردین بامداد‏ - 96/11/26

  سلام فردین هستم دانشجوی کارشناسی ترم ۶علوم اجتماعی پیام نور خیلی میخاهم تلاش کنم برای کارشناسی ارشدتهران قبول شوم رشته جامعه شناسی منو کمی راهنمایی کنید چطور بخوانم خیلی ممنون میشم

 • تصویر فرد

  شبنم عبدی‏ - 96/11/6

  سلام من ترم اول کاردانی رشته حسابداری دانشگاه آزاد هستم
  من چون ناپیوسته است باید دوسال دیگه باز کنکور بدم برای کارشناسی و خیلی علاقه دارم که دانشگاه دولتی قبول بشم و خیلیا به من میگن که
  از کتاب های مدرسان شریف استفادا کنم
  به نظر شما من که بعضی از دروس تخصوصیم پایان ترمم هست و خیلی آگاهی ازشون ندارم کتاب مدرسان شریف و بگیرم خودم بخونم متوجه میشم
  یا اینکه زمان خوبی هست شروع کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  مچکرم

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 96/10/28

  سلام میخواستم ببینم من می خوام MBA شرکت کنم البته کنکور ۹۸ رو همه میگن وقتش کمه واسه این که شریف بیاری به نظر شما وقت مونده یا نه

 • تصویر فرد

  Elaheh‏ - 96/10/13

  سلام من کنکوری هستم و درسمم خوبه تا الانم تقریبا درس خوندم ولی زیاد راضی نیستم میخواستم بدونم این ۵ ماه باقی مانده را با چطوری جدی بخونم ک موفق بشم؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  پریسا کریمی‏ - 96/10/10

  سلام خسته نباشید من میخوام کارشناسی ارشد حقوق خصوصی رو امتحان بدم اصلا هیچ ایده ای برای اینکه چطوری درس بخونم تا زیر هزار قبول شم ندارم سوالم اینه آیا شما میتونین کمکم کنید؟من توی شهر کوچیکیم که هیچ کسی نیست که راهنماییم کنه واقعا به کمک نیاز دارم

 • تصویر فرد

  علی محمدی‏ - 96/10/8

  با سلام
  من به طور اتفاقی سایت شما رو دیدم و ارشد مشاوره ثیت نام کردم اما هنوز نمیدونم کدام منابع رو در این مدت کوتاه بخونم و از طرفی شاغلم و وقتم خیلی کم.
  آیا منابعی که شما معرفی کردین قابل استفاده اند و با منابع معرفی شده سازمان سنجش همخوانی دارند.
  ممنون

 • تصویر فرد

  لیلا نادری‏ - 96/10/2

  سلام،در جواب یکی از عزیزان نوشتین از گلچین پکیجا استفاده کنیم برای مطالعه،از کجا بدونیم هر آموزشگاه کدام منابعش خوبه؟

 • تصویر فرد

  احسان حسینی‏ - 96/9/25

  سلام میخوام برا ارشد بیوشیمی بالینی کنکور بدم میخواستم ببینم چطور زبانم رو تقویت کنم.زبانم ضعیفه

 • تصویر فرد

  محمد آقاجان پور‏ - 96/9/25

  با عرض سلام . من کاردانی نرم افزار دارم و کارشناسی ای تی و تصمیم دارم واسه ارشد شرکت کنم . پیشنهادتون نرم افزار یا آی ی شرکت کنم تا شانس قبولی بیشتر باشه . تو سایت عضو شدم و پنل رایگان برام فعاله . به نظرتون با توجه به اینکه شاغل هستم و روزی 3 نهایت 4 ساعت می تونم درس بخونم . به نظرتون می تونم مشهد قبول بشم . ممنون از راهنماییهای بی دریغتون

 • تصویر فرد

  راشد ‏ - 96/9/17

  برنامه ریزی جایه تشکر داره فقط می خام بدونم اگه من بخام یه چند تا نمونه کتاب مدرسان در رابطه با ارشد پرستاری پیدا کنم چه کنم ؟ به کدوم سایت مراجعه کنم با تشکر

 • تصویر فرد

  شیما‏ - 96/9/15

  سلام میخوام ارشد حسابداری شرکت کنم چیکار باید بکنم؟

 • تصویر فرد

  مريم‏ - 96/9/8

  سلام.ميخواهم ارشد مترجمي زبان شركت كنم،،چيكار بايد بكنم؟؟؟

 • تصویر فرد

  صبا پارسا‏ - 96/9/4

  باسلام.
  من توی سایت ثبت نام کردم و برنامه ریزی رایگانتون رو دریافت کردم. ضمن تشکر خواستم بپرسم اجازه دارم از روی همین برنامه ریزی رایگان الگو برداری کنم و خودم درس بخونم؟

 • تصویر فرد

  Faeze‏ - 96/7/24

  سلام من لیسانس میکروبیولوژی دارم و میخوام تو کنکور وزارت بهداشت برای رشته ایمونولوژی شرکت کنم اصلا امکانش هست؟و اینکه چه منابعی باید بخونم تو ۳گام این منابع آمادست؟

 • تصویر فرد

  آزی‏ - 96/7/18

  سلام من می خوام برای ارشد فراوری معدن شرکت کنم...اما هنوز کتاب مناسبی رو پیدا نکردم..که هم شامل تست باشه هم جزوه درسی....مخصوصا برای درسای کانه آرایی و کانی شناسی..‌لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

 • تصویر فرد

  مریم‏ - 96/7/6

  سلام .خسته نباشید .من کارشناسی فناوری اطلاعات تجارت دارم ،میخوام ارشد امتحان بدم نمیدونم چه گرایشی رو انتخاب کنم.لطفا راهنمایی بفرمائید.

 • تصویر فرد

  عسل ایرانی‏ - 96/7/4

  هزینه سرویس برنامه ریزی هیچ کجای سایت نوشته نشده!
  لطفا حداقل حداکثرش رو بنویسید

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/7/5

  سلام دوست عزیز شروع کنید به ثبت نام در سایت در آخرین مرحله که وارد پنل شدید میتونید از قسمت فروشگاه خرید مشاوره و برنامه ریزی طرح ها ، توضیحات مربوط به طرح ها و هزینه رو اونجا ببنید

 • تصویر فرد

  لیلا دهقانی‏ - 96/6/14

  سلام
  ببخشید رشته ادبیات فارسی رو چه موقع اضافه میکنید؟

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - 96/6/14

  لطفا میشه بگید منابع مفید دقیقا چه چیزایی هستن؟؟
  بهترین روش خوندن چی هستش؟؟
  ممنون میشم اگه کامل راهنمایی بفرمایید

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - 96/6/14

  میشه لطف کنید بگید منابع مفید یعنی چه چیزایی دقیقا؟؟؟
  بهترین روش خوندن چی هستش؟؟
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

 • تصویر فرد

  عاطفه ‏ - 96/6/14

  سلام _من دبیر ادبیات فارسی هستم،تازه دبیر شدم، امسال شرکت کردم ارشد، دانشگاه ثیام نور قبول شدم_حالا میخوام بخونم با رتبه ی عالی دوبهترین دانشگاه دولتی قبول شم،کدوم آموزشگاه ثبت نام کنم که با رتبه بسیار عالی در رشته ادبیات. فارسی قبول شم؟
  لطفا کمکم کنید

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/6/14

  سلام شما اگر منابع مفید و شیوه خوندن خوبی داشته باشید احتیاج به ثبت نام توی هیچ مرکز کنکوری ندارید با توجه به اینکه رشته شما هم احتیاج به یادسپاری دارد 

 • تصویر فرد

  ابراهیم‏ - 96/6/1

  سلام. من دبیر ریاضی هستم ومیخوام در دانشگاه شهید بهشتی تهران ثر کنکور ارشد قبول بشم .حال با توجه به درس دادن(کلاس درس) ودرس خواندن خودم چه راهکاری رو برای رسیدن به بهترین رتبه با توجه به شرایط بالا پیشنهاد میدید ؟؟؟

 • تصویر فرد

  نيلوفر‏ - 96/5/28

  فكر كنم حدود يه ماه دنبال يه اموزشگاه خوب بودم چون زياد تو فاز كنكور نبودم ماهان و مدرسان شريف و پارسه از تبليغات تلويزيوني يادم بود، بين اينا مسير ماهان برام بهتر تر بود خلاصه جوگير شدم رفتم بعد از ٣ هفته روزي كه رفتم كلاس يه درسي بعد از ١ ساعت معطلي دم در و كلي تماس با اموزشگاه گفتن تايم كلاس به درخواست بقيه بچه ها به روز جمعه تغيير كرده و من دقيقا همون ساعت كلاس ديگه اي بودم!و با خيال راحت ميگن خب اشكال نداره پاييز بيا من اگه ميخواستم پاييز بيام مريض بودم تابستون ثبت نام كنم؟ازون طرف تفريبا ٣ نفر ديگه هم تو شرايط من بودن كه از عوض شدن كلاس نا راضي بودن و ايشون ميگفتن به درخواست بچه ها تغيير كرده كه بي برنامگي خودشونو بندازن تقصير ما به هيچ عنوانم زير بار كنسلي كلاس و .. نميرفتن حتي گفتن اشكالي ندارن كه ميتوني كلاس انلاينشو بياي!از طرف ديگه درس تخصصي و خيلي مهممون با يه استاد صفوي نامي بود كه اصلا خيليا به اعتبار اسم ايشون اومدن ثبت نام مردن اما روزي كه كلاس شروع شد جاي ايشون يه استاد گم نام اومد !!!!!!!! بهونه كردن كه استاد صفوي خارج از كشور!!

 • تصویر فرد

  الهام زینال زاده‏ - 96/5/15

  سلام روزبخیر
  من داوطلب شرکت در ازمون ارشد هماتولوژی هستم و متاسفانه این رشته در لیست شما وجود نداره.
  من میتونم از مشاوره رشته ایمنی شناسی که ننزدیک به رشته من هست استفاده کنم؟
  واینککه طی این دوره برنامه من نیاز به مرور زیاد دارم ایا امکان این مدل برنامه ریزی برای من هست که مرورم رو چندین بار برام بذاره؟و اینکه یک کتاب رو پبت درخواست کنیم تا چه مدتی بعدش به لیست اضافه میشه؟و امکان ویرایش گزارش کار فقط به صورت هفتگی هست؟؟
  تو ورژن رایگان امکان پبت تاریخ ازمون وجود نداره.بعد از خریداری میشه تاریخ ازمون رو وارد کرد یا به صورت اتومات وارد میشه؟پ
  با تشکر از راهنمایی

 • تصویر فرد

  رضا‏ - 96/5/7

  تیر پارسال قرار بود برای ژنتیک پزشکی هم برنامه ریزی بزارید
  جالبه هنوزم خبری نیس

 • تصویر فرد

  ناهیدسادات غضنفری‏ - 96/5/6

  برای روان شناسی بالینی با توجه ب اینکه شاغل و متاهل هستم چگونه باید شروع کنم ک پایان خوبی داشته باشم؟

 • تصویر فرد

  یاس ‏ - 96/5/4

  خوب است.

 • تصویر فرد

  حمیده‏ - 96/4/25

  سلام من 3 سال پیش لیسانس شیمی رو از دانشگاه یزد گرفتم بعدم به خاطر شرایطم نتونسم ادامه بدم حالا که فرزندم بزرگ شده قصد ادامه تحصیل دارم ولی دیگه نمیخوام شیمی بخونم و ترجیح میدم از رشته های شناور انتخاب کنم به نظر شما کدوم رشته مناسبتره و البته بازار کار واسم خیلی مهمه بیشتر میگم مدیریت مالی جزوه اموزشی دارید شما

 • تصویر فرد

  ابوالفضل ‏ - 96/4/18

  سلام. ببخشید دوباره سوال خودم را می پرسم.من در ازمون کارشناسی ارشد امسال در رشته حسابداری گرایش حسابداری رتبه ۵۲۵ راکسب کردم.میخواستم ببینم میتوانم دانشگاه یزد شبانه و یا شبانه دانشگاه های دیگر مثل لرستان، تربیت مدرس، بوعلی سینا همدان، قزوین،مازندران، اصفهان، فردوسی مشهد،شهید باهنر کرمان و زاهدان قبول شد.روزانه دانشگاه هایی مثل یزد و شهید باهنر کرمان، ولی عصر رفسنجان،قم و زاهدان قبول شد.ضمنا رتبه من در گرایش حسابداری مدیریت ۶۰۴ شده است.آیا شناسی برای قبولی در حسابداری مدیریت روزانه دانشگاه ارومیه و شبانه دانشگاه فردوسی مشهد را دارم.در ضمن من خودم اهل میبد یزد هستم.زود جواب بدهید. باتشکر

 • تصویر فرد

  ابوالفضل زارع مهرجردی ‏ - 96/4/18

  سلام. ببخشید دوباره سوال خودم را می پرسم.من در ازمون کارشناسی ارشد امسال در رشته حسابداری گرایش حسابداری رتبه ۵۲۵ راکسب کردم.میخواستم ببینم میتوانم دانشگاه یزد شبانه و یا شبانه دانشگاه های دیگر مثل لرستان، تربیت مدرس، بوعلی سینا همدان، قزوین،مازندران، اصفهان، فردوسی مشهد،شهید باهنر کرمان و زاهدان قبول شد.روزانه دانشگاه هایی مثل یزد و شهید باهنر کرمان، ولی عصر رفسنجان،قم و زاهدان قبول شد.ضمنا رتبه من در گرایش حسابداری مدیریت ۶۰۴ شده است.آیا شناسی برای قبولی در حسابداری مدیریت روزانه دانشگاه ارومیه و شبانه دانشگاه فردوسی مشهد را دارم.در ضمن من خودم اهل میبد یزد هستم.زود جواب بدهید. باتشکر

 • تصویر فرد

  ابوالفضل ‏ - 96/4/17

  سلام. ببخشید دوباره سوال خودم را می پرسم.من در ازمون کارشناسی ارشد امسال در رشته حسابداری گرایش حسابداری رتبه ۵۲۵ راکسب کردم.میخواستم ببینم میتوانم دانشگاه یزد شبانه و یا شبانه دانشگاه های دیگر مثل لرستان، تربیت مدرس، بوعلی سینا همدان، قزوین،مازندران، اصفهان، فردوسی مشهد،شهید باهنر کرمان و زاهدان قبول شد.روزانه دانشگاه هایی مثل یزد و شهید باهنر کرمان، ولی عصر رفسنجان،قم و زاهدان قبول شد.ضمنا رتبه من در گرایش حسابداری مدیریت ۶۰۴ شده است.آیا شناسی برای قبولی در حسابداری مدیریت روزانه دانشگاه ارومیه و شبانه دانشگاه فردوسی مشهد را دارم.در ضمن من خودم اهل میبد یزد هستم.زود جواب بدهید. باتشکر

 • تصویر فرد

  ابوالفضل ‏ - 96/4/17

  سلام. میخواستم ببینم با رتبه ۵۲۵ در ازمون کارشناسی ارشد رشته حسابداری گرایش حسابداری شانسی برای قبولی دردانشگاه های دولتی روزانه و شبانه دارم.ضمنا آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه دولتی روزانه و شبانه چند است. کدام یک از دانشگاه های دولتی شانس قبولی بیشتری دارم.باتشکر

 • تصویر فرد

  Zahra‏ - 96/4/10

  سلام من میخام کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت عمومی بدم ولی نمیدونم منابع رو ازکجا بیارم و آنچه کتابهایی استفاده کنم لطفا کمکم کنیدباتشکر

 • تصویر فرد

  Asma‏ - 96/4/2

  برای قبول شدن کارشناسی ارشد وزارت علوم بهتره از کی شروع کنیم؟از شروع ترم 7 مییتونه خوب باشه؟؟

 • تصویر فرد

  الهام جاودان‏ - 96/3/18

  من در حال حاضر دبیر پایه چهارم ابتدایی هستم کاردانی نرم افزار و کارشناسی فیزیک حالت جامد دارم می خوام ارشد شرکت کنم رشته ایی که مرتبط با شغلم باشه میشه لطفا راهنمایی کنید چه رشته ایی برای من مناسب است؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. رشته های ورانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - 96/2/20

  سلام عرض میکنم... آیا موسسهء سه گام رشته هماتولوژی رو ساپورت میکنه؟؟ خیلی برام مهمه لطفا پاسخ بدید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/2/21

  سلام دوست عزیز
  بله برای این رشته هم مشاوره و برنامه ریزی داریم
  و در سیستم در حال راه اندازی می باشد

 • تصویر فرد

  نگین‏ - 96/2/3

  سلام،رشته من هنرهای تجسمی ترم 2کاردانی به کارشناسی هست.میخواستم واس ارشد97ارتباط تصویری شرکت کنم(باتوجه به اینک رشته کاردانیمم گرافیک بوده)برای شروع ومنابع چه کمکی میتونیدبه من کنید؟رشته های هنریم ساپورت میکنید؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/2/3

  سلام. در گروه هنر دو رشته معماری و برنامه ریزی شهری رو ساپورت می کنیم در حال حاضر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/2/3

  سلام. در گروه هنر دو رشته معماری و برنامه ریزی شهری رو ساپورت می کنیم در حال حاضر

 • تصویر فرد

  محمد بیات شاپرست‏ - 96/1/30

  سلام ببخشید من ترم یک کارشناسی نرم افزار هستم ورودی بهمن 95 آیا امیدی هست که 3 ترمه تموم کنم و کنکور ارشد it شرکت کنم.

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/1/31

  سلام اگر منظورتون ترم 1 دوره کاردانی به کارشناسی هست بله امکانش هست
  ولی اگر کارشناسی پیوسته هستید ، سقف ارائه واحد در هر ترم 24 می باشد
  تعداد واحدهای گذارنده شده برای مدرک کارشناسی 137 هست و سوال شما جوابش منفی هست
  موفق باشید

 • تصویر فرد

  ويدا‏ - 96/1/24

  ببخشيد نظرتون درست ارسال نشده نميتونم بخونمش

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/24

  اون لینک رو تو یک صفحه جدید کلشو کپی کنید تا باز بشه. یا برید تو صفحه اول سایت و رشته تربیت بدنی رو سرچ کنید تا به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنید.

 • تصویر فرد

  ويدا‏ - 96/1/24

  سلام رشته من كارشناسي تربيت بدني بوده ميخواهم براي سال٩٧ كنكور ازاد و دولتي حسابداري شركت كنم تقريبا با مفاعيم اوليه به خاطر گذراتدن بعضي از واحي هاي حسابداري اشنا هستم.شما پيش نهاد ميكنيد جز وه هاي كدام موسسه را خريد كنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/24

  سلام. با توجه به تغییر رشته ای بودنتون بهتره به این لینک مراجعه کنید:
  https://3gaam.com/field/content/1333/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%87%D8%AF%D9%81

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - 96/1/21

  سلام عرض میکنم.. من قصد دارم در آزمون ارشد هماتولوژی شرکت کنم اما هنوز در مرحله برنامه ریزی موندم و منابعی که تهیه کردم بهمراه کتابای تست بنظرم مطالب با تستا سنخیت ندارن و کلی گیج شدم.. میخواستم خواهش کنم راهنماییم کنید در چه سازمانی ثبت نام کنم که برنامه ریزی رشته هماتولوژی رو شامل بشه و پشتیبانی کنه؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/24

  سلام. به زودی هماتولوژی رو اضافه خواهیم کرد.

 • تصویر فرد

  Mina‏ - 96/1/18

  سلام. هزینه سه گام برای ارشد ادبیات انگلیسی چقدره؟ ممنونم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/1/19

  سلام دوست عزیز بعداز تکمیل مراحل ثبت نام از بخش فروشگاه خرید مشاوره و برنامه ریزی طرح های مختلف و توضیحات مربوط به طرح ها و هزینه ها درج شده است.

 • تصویر فرد

  زهراعسکریان‏ - 96/1/9

  سلام خسته نباشید..من دانشجوی ترم پنج شیمی کاربردی هستم اما چون معدلم درطی این پنج ترم بالا بود اکثرابیست واحده ترمارو تااینجاپاس کردم به همراه ترم تابستونیهاکه پاس کردم به احتمال زیاد تاخرداد97کارشناسیموتموم میکنم میخواستم بگم آیا به نظرشما باشرایطی که دارم اگه امسال خودمو واسه ارشدوزارت بهداشت97آماده کنم باتوجه به شرایطم برای من برنامه ریزی توسط مشاوران سه گام درنظرگرفته میشه؟آیا واسه من هم برنامه ریزی میکنن؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/15

  سلام. بله با توجه به شرایط دقیق شما برنامه ریزی انجام میشه.

 • تصویر فرد

  شیما غیبی‏ - 95/12/24

  سلام من دانشجو ترم 8مهندسی بهداشت محیط هستم برای ارشد hseثبت نام کردم متاسفانه هیچ منبعی ای در اختیار ندارم ونتونستم شروع کنم شما بسته های آموزشی رو پیشنهاد می کنید بخونم یا کتاب

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 95/12/26

  با سلام.
  قاعدتا بسته های آموزشی گلچین شده از موسسات مختلف براتون خیلی بهتره. اما سعی کنید بسته کامل یک موسسه رو تهیه نکنید. چون یک سری از کتاباش عالیه و یک سری دیگه اش خیلی ضعیفه.
  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  میلاد علیزاده‏ - 95/11/22

  سلام دانشجوی مهندسی کامبیوتر هستم. من میخوام در گرایش هوش مصنوعی یا شبکه در شهر تهران-سراسری قبول شم (تهران هستم). برای کنکور مطالعه ای نداشتم و این ماه(یهمن) فارغ التحصیل میشم یعنی درس دانشگاهی ندارم. چطور میتونم قبول شم؟ چه منابعی را باید مطالعه کنم؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 95/12/26

  سلام.
  لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
  https://3gaam.com/field/content/48/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1

 • تصویر فرد

  بهنام محمدی بشارت‏ - 95/8/27

  سلام.بنده دانشجوی ترم آخر حسابداری هستم و قصد دارم در کنکور ارشد رشته تربیت بدنی آسیب شناسی یا فیزیولوژی با توجه به علاقم شرکت کنم.هدفمم کسب رتبه دو رقمی است.آیا با تکیه بر برنامه ریزی ۳ گام و البته پشتکار خود در این زمان نه چندان زیاد(۵ ماه) به هدفم برسم؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 95/10/26

  سلام. بله امکان وفقیت شما وجود داره و اکثر بچه ها 5 و یا 6 ماه آخر تلاش خوبی می کنند.

 • تصویر فرد

  اکرم عیوض خانی‏ - 95/7/13

  سلام من تو سایت شما ثبت نام کردم اما رشته ای که میخوام شرکت کنم ژنتیک انسانی است که شما ندارید لطفا راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/20

  سلام. این رشته رو اضافه خواهیم کرد.

 • تصویر فرد

  ملیحه باقری مقدم‏ - 95/6/9

  سلام
  میخوام بدونم سه گام هزینه داره ؟چقدر؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/6/9

  سلام. بله هزینه داره و هزینه ها رو می تونید در بخش فروشگاه پنل کاربریتون و در قسمت سرویسهای مشاوره و برنامه ریزی مشاهده کنید.

 • تصویر فرد

  میلاد‏ - 95/5/28

  نظری ندارم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/24

  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  behnaz‏ - 95/5/4

  سلام خسته نباشین من میخوام ارشد تغذیه شرکت کنم رشته کارشناسی من بهداشت موادغذایی هس میشه راهنمایی کنین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/5/6

  سلام. تو پنل برنامه یرزی و مشاوره 3گام ثبت نام کنید و از مشاورتون راهنمایی بخواید.

 • تصویر فرد

  negari‏ - 95/4/16

  سلام رتبه برتر شدن به معدل لیسانس ربط داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/4/20

  سلام. 20 درصد از نمره کل آزمون کارشناسی ارشد به معدل ارتباط داره و معدلهای خوب دانشگاههای خیلی خوب نمره تراز به نسبت بالاتری رو نسبت به افرادی که درصدهای مشابه باهاشون دارند رو به دست میارن.

 • تصویر فرد

  راحله الحاوی‏ - 95/3/4

  سلام خسته نباشید سایت بسیار مفیدی دارید.من دانشجوی ترم دوم کارشناسی دانشگاه شهید چمران رشته فیزیک هستم.تصمیم دارم برای آزمون ارشد از همین تابستون شروع کنم.واقعا نیاز به راهنمایی دارم.آیا امکانش هس که ارشد رو تو یه دانشگاه خیلی بهتر بگذرونم بهتر بگم امیدی هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/3/5

  سلام.
  بله احتمال خیلی بالایی وجود داره.
  در سیستم مشاوره و برنامه ریزی عضو بشید و از یک جلسه مشاوره رایگان در این زمینه استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  رویا سادات آریاشکوه‏ - 95/3/1

  سلام روز بخیر .من کارشناسی رشته کامپیوتر می باشم قصد دارم ارشد بخونم اما بین دو راهی ام که ایا ارشد تجارت یا شبکه از گرایش های itونم یا اینکه تغییر رشته بدم به mba ؟احتیاج به کمک دارم که کدام بهتر است هم از لحاظ شغلی و هم از لحاظ بازار کار و اگه گرایشمو تغغییر بدم میشه بعدها عضو هییت علمی ها شد یا خیر .با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/3/2

  سلام .
  اط لحاظ شغلی گرایش امنیت و شبکه خیلی خوبن. MBA هم بازار خوبی داره ولی کم کم داره جنبه تشریفاتی بودن پیدا می کنه.

 • تصویر فرد

  javad javad‏ - 95/2/25

  سلام ببخشید بنده چند سوال مهم داشتم 1.اگر طرح حرفه ای را ثبت نام کنم میتونم جزوه های بسته منابع ضربتی را رایگان دریافت کنم ؟2.جزوه هاش را کامل بخونم آیا قبول میشوم ؟ آیاجزوه ها + تست =باکتابهای مرجع؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/2/25

  سلام.
  بله جزوات رو به صورت pdf دریافت خواهید کرد. بله سابقه قبولی با جزوات به همراه تست زنی چندین باره و همچنین استفاده از کتابهای مرجع در بعضی مباحث وجود داشته و نتایج بسیار خوبی هم گرفته شده است.
  در نظر داشته باشید که طرح حرفه ای ارائه برنامه ریزی خواهد بود دقیقا با توجه به شرایط شما و مشاوره و پشتیبانی را شامل نخواهد شد.

 • تصویر فرد

  الهه ‏ - 95/2/20

  سلام من ترم شش مهندسی فضای سبزم میخوام برا ارشد برنامه ریزی شهری امتحان بدم
  بسته ی کامل سه گام همه ی منابع هست با مشاوره ؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/2/20

  سلام.
  منابع و مشاوره و برنامه ریزی دو پک مجزا از هم هستند. پک کامل منابع جدا و پک کامل مشاوره و برنامه ریزی هم جدا. اگر تو سیستم مشاوره و برنامه ریزی عضو بشید (عضویت در سایت) می تونید در دو بخش درخواست پک مطالعاتی و شخصی سازی هر دو رو مشاهده کنید و از کم و کیفش مطلع بشید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/2/20

  سلام.
  منابع و مشاوره و برنامه ریزی دو پک مجزا از هم هستند. پک کامل منابع جدا و پک کامل مشاوره و برنامه ریزی هم جدا. اگر تو سیستم مشاوره و برنامه ریزی عضو بشید (عضویت در سایت) می تونید در دو بخش درخواست پک مطالعاتی و شخصی سازی هر دو رو مشاهده کنید و از کم و کیفش مطلع بشید.

 • تصویر فرد

  فرانک‏ - 95/1/22

  من کارشناسی طراحی فرایندهای صنایع نفت دارم.میخوام همینو ادامه بدم.میشه برام توضیح بدی

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/1/23

  در چه زمینه ای براتون توضیح بدیم. دروس و ضرایب که تو دفترچه مشخص هستند. بازار کار خوبی داره و پذیرش پایین.

 • تصویر فرد

  ناشناس‏ - 95/1/18

  سلام من کارشناسی مهندسی شیمی ام از دانشگاه پیام نور میخوام ارشدمو اگه خدا بخواد از تبریز قبول شم چه رتبه ای لازمه؟وچطور برنامه ریزی کنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/1/18

  سلام.
  دقیقا نمی دونیم چه رنج رتبه ای می خواد.
  درباره برنامه ریزی هم می تونید تو سیستم عضو بشید و برنامه اولیه رو خود سیستم با توجه به اطلاعاتی که می دید بهتون می ده.

 • تصویر فرد

  نیلا‏ - 94/12/2

  سلام،رشته حسابداری هستم تا الان هیچ مبحثی را مطالعه نکردم،الان برای ثبت نام دیر شده؟؟ و تو این زمان کم چه کتابهایی را بخوانم تا در آزمون نتیجه بگیرم؟؟ در ضمن کنکور ارشد آزاد شرکت کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/12/2

  برای حسابداری دانشگاه سراسری دیر شده ولیکن اگه بتونید روزی 10 تا 12 ساعت بخونید می رسید بهش. اگه محاسباتی قوی هستید بیشتر روی صنعتی و ریاضی و آمار و زبان و حسابرسی سرمایه گذاری کنید و مالی رو زیاد تمرکز نکنید. اگه حفظیتون قوی یه روی مالی و زیان و حسابرسی بیشتر تمرکز کنید.
  برای دانشگاه آزاد هم زدن تست تو درسهایی مثل مالی و حسابرسی و مدیریت مالی و البته زبان خیلی راحت تره.

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 94/11/21

  سلام
  یه سوالی داشتم
  میخواستم بدونم برای کسی که ترم دوم کارشناسی عمران دانشگاه ازاد درس میخونه برنامه ای دارید که از الان درس خوندنو شروع کنه و اون اخر کار بهش خیلی فشار نیاد ؟
  میشه از الان برای رتبه برتر شدن شروع کرد؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/11/21

  سلام. بله چنین امکانی وجود داره از الان شما باید فقط برای رتبه برتر شدن تلاش کنید. برنامه یرزی برای شما به نحوی خواهد بود که در کنار خوندن دروس ترم برای ارشد هم اون دروس رو تقویت می کنید تا سال آخر فقط دوره کنید و بی نهایت تست بزنید.

 • تصویر فرد

  عبداله کیاستی‏ - 94/10/27

  سایت خوبی و مفیدی دارید . انشاا... موفق باشید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/2/2

  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  rahimishamami2012@gmail.com‏ - 94/10/19

  با سلام
  سوالی از مدیر سایت یا هر دوست دیگه ای که بتونه کمکم کنه داشتم
  من تعداد سوال هایی که از هر فصل دروس کارشناسی ارشد حسابداری میاد رو میخوام بعبارت دیگه بودجه بندی دروس رو میخوام

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/10/20

  سلام.
  در سایت عضو بشید و از مشاور تخصصی گروه حسابداری جزئیات دقیق بودجه بندی تمامی دروس رو بخواید.

 • تصویر فرد

  حمید‏ - 94/10/15

  سلام
  ثبت نام برای دوره های کنکور ۹۶ کی شروع میشه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/10/15

  سلام.
  در سیستم برنامه ریزی 3گام، با توجه به نوع نیاز بچه ها برنامه ریزی به مدت دو ساله هم ریخته میشه. یعنی از هر زمان که هر کس بخواد می تونه برنامه ریزی رو مبتنی بر اون ازمون داشته باشه.

 • تصویر فرد

  روحی‏ - 94/10/8

  سلام
  من می خوام ارشد ایمونولوژی بخونم.ولی فعلا شروع نکردم،میخوام بدونم میشه با برنامه ریزی تو 4ماه در یک دانشگاه دولتی قبول شد یا نه؟
  ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/10/9

  با یک عضویت رایگان در سایت و ورود به پنل مشاوره و برنامه ریزی، می تونید از یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان و برنامه ریزی درسی بهره مند شوید. در ضمن با ارسال پیام در پنل مشاوره می تونید از نظرات مشاور هم به صورت اینترنتی استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  رکسانا‏ - 94/10/5

  با عرض سلام ،من ترم 7مهندسی it هستم و دوست دارم مقطع ارشد رو در یکی از بهترین دانشگاه های تهران درس بخونم ولی بخاطر حجم درسام فکر میکنم باید رو سال آینده حساب کنم ،نظر شما چیه؟ این برنامه ریزیتون تضمینی هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/10/6

  سلام.
  رسیدن به دانشگاههای معتبر در مقطع ارشد علاوه بر زمان کافی نیاز به یک عامل اساسی تر داره و اونم ذهنیت و انضباط شما در درس خوندنه. بدون یک ذهنیت درست و نظم فولادین در جریان اجرای برنامه ریزی حتی زمان کافی و زیاد هم نمی تونه شما رو به هدفتون برسونه. برنامه ریزی 3گام بر روی عواملی که تاثیر زیادی در فرآیند درس خوندن داره کار می کنه و حتی زمان کم با ذهنیت درست به نتیجه ایده ال میرسه. تضمین ما تعهدمون به شماست و نتایج سالهای قبلمون این رو تایید میکنه.

 • تصویر فرد

  مارال اژدری ‏ - 94/10/3

  سلام هزینه ی برنامه ریزی برای ارشد روانشناسی تربیتی و ارشد روانشناسی بالینی برای من که تغییر رشته ای هستم و میخوام فقط روزانه قبول بشم چقدره اگه تخفیف هم بدید ممنون میشم چون واقغا هرینه ها بد جوری بالاست .

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/10/3

  سلام. هزینه مشاوره در سایر سیستم ها که برنامه ریزی دقیقی هم خدمت شما ارائه نمی دهند بسیار بالاتره. زیرا اگر بخواید به صورت مستقل استفاده کنید، هزینه ای بالغ بر 300 الی 400 هزار تومان داره که نوع برنامه ریزی هم دقیقا مشخص نیست و بعد از یک مدت برنامه به دلیل حجیم شدن انسجام خودشو از دست میده. اگر هم بخواید از این سیستم ها استفاده بفرمایید به دلیل عدم استقلال مشاور، اطلاعات کاملا بی طرفانه به شما ارائه نمیشه و در نهایت منوط به آزمونهای آزمایشی و پک های مطالعاتی و کلاسهای همون موسسه می شه که در نهایت هزینه ای ملیونی برای شما خواهد داشت. در 3گام قیمتها دقیقا منطبق با نیاز بچه ها و منصفانه چیده شده و با توجه به انواع امکانات و نوع نیاز داوطلبان بسیار کمتر از اونهاست و ضمنا مشاورتون هم فردی مستقله که وابستگی به هیچ موسسه خاصی نداره. هزینه ها از 75 هزار تومان تا 400 هزار تومانه و تا فردا 21 درصد هم تخفیف داره به مناسبت شب یلدا.

 • تصویر فرد

  نقی‏ - 94/9/29

  هزینه اش چقد برای ارشد مشاورخ بخوانم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/29

  هزینه برنامه ریزی تخصصی فقط 75 هزار تومان. هزینه برنامه ریزی تخصصی با مشاوره آنلاین نامحدود 185 هزار تومان. بعد از ثبت نام تو بخش شخصی سازی می تونید شرایط و قیمتها رو ببینید.
  تا آخر این هفته هم به مناسبت شب یلدا 21 درصد تخفیف خواهید داشت.

 • تصویر فرد

  نقی‏ - 94/9/29

  سلام بجنورد رشته مشاوره درسال95چندنفرپذیرش دارد منمون میشم ودررتبه چندقبولی داشتن

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/29

  در رشته مشاوره و راهنمايي در سال گذشته دانشگاه بجنورد 7 نفر و در رشته مشاوره گرايش مشاوره خانواده نیز 7 نفر پذیرش داشته.
  اطلاعات بیشتر رو می تونید با عضویت در سایت و از طریق مشاور تخصصی خودتون دریافت کنید.

 • تصویر فرد

  علی امیریان‏ - 94/9/26

  سلام و ممنون از زحماتتون
  میشه بفرمایین که حداکثر تا چه زمانی (زمان دقیق) سایر رشته های وزارت بهداشت اضافه میشن؟
  و اینکه اگه بخوام واسه رشته ژنتیک وزارت بهداشت با برنامه ای از توی این سایت پیش برم بنظرتون با برنامه رشته های نزدیک مث بیوشیمی بالینی پیش برم یا رشته ژنتیک وزارت علوم؟؟کدومش برام مناسبتره؟؟
  (اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین بفرمایین.)

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/28

  سلام.
  تاریخ دقیقشو نمی دونم. برای ژنتیک نزدیکترینشون بیوشیمی بالینی یه که برای سه درس زبان و بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی می تونید ازش استفاده بفرمایید.

 • تصویر فرد

  علی امیریان‏ - 94/9/25

  سلام و درود
  برای رشته های ژنتیک انسانی و علوم تغذیه که از رشته های وزارت بهداشته برنامهای دارین؟؟
  واسه شرکت توی آزمون ارشد 95 میخواستم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/25

  سلام.
  در حال حاضر در رشته های ایمنی شناسی، بیوشیمی بالینی، آمار زیستی، سم شناسی و شیمی دارویی برای وزارت بهداشت برنامه ریزی رو انجام میدیم. امیدواریم به زودی بتونیم سایر رشته های وزارت بهداشت رو نیز اضافه کنیم.

 • تصویر فرد

  نسیم‏ - 94/9/23

  سلام خسته نباشید من ارشد فیتو شیمی دارم و قصد دارم روانشناسی بالینی در مقطع ارشد بخونم هم آزمون آزاد میدم هم دولتی که صد البته دولتی ارجعیت داره وفقط شهری که ساکنم رو می خوام بنا به شرایطم(شیراز) برنامه ریزی واسه من تو این چند ماه باقی مانده وجود داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/23

  سلام.
  بله چنین برنامه ای برای شما وجود داره. توی سایت ثبت نام کنید و رشته روانشناسی گرایش بالینی رو انتخاب کنید و برنامه تونو با توجه به اطلاعاتی که میدید دریافت کنید. در پر کردن اطلاعاتتون دقت بفرمایید تا دقیق ترین برنامه ممکن به شما داده بشه. با ثبت شماره تلفنتون درباره رشته بالینی و فرآیند خوندن و این که چطور زمانبندی کنید تا به نتیجه قطعی برسید مشاوره رایگان دریافت می کنید.

 • تصویر فرد

  سوران مفاخری ‏ - 94/9/20

  سلام من میخوام در رشته باغبانی دکترا شرکت کنم ایا آزمون دارید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/21

  سلام. 3گام در حال حاضر در هیچ رشته ای آزمون برگزار نمی کنه.

 • تصویر فرد

  بهنام‏ - 94/9/20

  با سلام
  خواهشن مهندسی کشاورزی-آب رو هم فعال کنید
  با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/21

  سلام. دوست عزیز تمام تلاش ما اینه که تمامی رشته ها در تمامی مقاطع رو راه اندازی کنیم. با راه اندازی رشته حتما اطلاع خواهیم داد خدمتتون.

 • تصویر فرد

  رویا رضازاده‏ - 94/9/18

  برای رشته کارشناسی ارشد باغبانی میخواهم امتحان بدهم و شاغل نیز هستم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/18

  سلام.
  در حال حاضر این رشته رو نداریم. اگر ثبت نام اولیه رو انجام بدید و در بخش افزودن رشته جدید رشته تونو ثبت کنید به محض راه اندازی رشته بهتون خبر می دیم.

 • تصویر فرد

  بهنام‏ - 94/9/11

  با عرض سلام وخسته نباشید منم می خواستم عضو شم ولی رشته من سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی چنین چیزی نبودمیشه راهنماییم کنید ممنون میشم
  منم دوسدارم چنین برنامه ای داشته باشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 94/9/11

  سلام.
  امیدواریم بتونیم به زودی تمامی رشته ها در تمامی مقاطع رو ساپورت کنیم.

 • تصویر فرد

  سید سجاد عابدی شهری‏ - 94/9/11

  به عنوان کسی که 22 هفته است دارم با سه گام کار می کنم تضمین میدم همه ویژگی های بالا رو به علاوه خیلی ویژگی های مهم دیگه رو داره.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/2/2

  زنده باشید و انشالله نتیجه درخشانی بگیرید.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت