ثبت نام رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی

چهار شنبه ۴ شهریور

ثبت نام برای داوطلبان رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه ازاد اسلامی ادامه دارد و متقاضیان می توانند از طریق سایت www.azmoon.org  ثبت نام و انتخاب رشته انجام دهند.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ دکتر مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام نمود: ثبت نام برای داوطلبان رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه ازاد اسلامی ادامه دارد و متقاضیان می توانند از طریق سایت www.azmoon.org  ثبت نام و انتخاب رشته انجام دهند.

متقاضیان توجه نمایند قبل از خرید کارت اعتباری به دفترچه راهنمای ثبت نام و یا جدول رشته/محلها مراجعه و پس از انتخاب رشته مورد نظر خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
متقاضیان توجه کنند در سایت ثبت نام، جدول رشته/محلهایی که ظرفیتشان تکمیل شده نیز درج گردیده و که نمیشود آنها را برای این نیمسال تحصیلی (مهرماه) انتخاب نمایند. بنابراین صرفاً انتخاب رشته در رشته/محلهایی انجام می گردد که  ظرفیت پذیرش آنها تکمیل نگردیده باشد.
دکتر مجتبی علوی فاضل افزود: افراد چند روز پس از ثبت نام اینترنتی، با همراه داشتن رسید ثبت نام در سایت به واحدهای دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت