مقطع کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان

دو شنبه ۱۲ مرداد

بعد از موافقت وزیر بهداشت مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی استان راه‎ اندازی میگردد.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ دکتر کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام نمود: بعد از موافقت وزیر بهداشت مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی استان راه‎ اندازی میگردد.

  ‎بی‎ شک توسعه همه جانبه دانشگاه منوط به توسعه بخش آموزش می باشد و با توسعه آموزش ، امکان تامین نیروهای تخصصی بومی ممکن و میسر می گردد و خدمات سلامت به شکلی پایدار و هدفمند ارتقاء می یابند.

همچنین افزود: تمام تلاش خود را ‎بکار می بریم که آموزش پزشکی در رشته ‎های مختلف را در استان بسط و گسترش یابد و ایجاد رشته‎های تخصصی دستیاری و گسترش تحصیلات تکمیلی از اهداف مهم و مورد توجه دانشگاه علوم پزشکی لرستان می باشد که به لطف خداوند منان و با توجه به عنایت وزیر بهداشت و معاونین ایشان تاکنون دستیاری تخصصی در رشته‎های داخلی، اطفال و هوشبری فرجام یافت و راه اندازی  دستیار تخصصی در سایر رشته‎ها نیز درحال پیگیری می باشد.

به استناد رأی صادره در 245مین جلسه شورای گسترش دانشگاه ‎های علوم پزشکی کشور با راه‎اندازی رشته علوم آزمایشگاهی مقطع کارشناسی ناپیوسته با ظرفیت پذیرش 15 دانشجو موافقت شده ومنبعد فارغ‎التحصیلان کاردانی علوم آزمایشگاهی می‎توانند ادامه تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در استان بگذرانند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت