ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان

یک شنبه ۲۴ اسفند

انشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی همدان دارای، 40 عضو هیات علمی، که از این میان 13 نفر دارای مرتبه استادیاری می باشند.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ امید دژدار رئیس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد همدان درحال حاضر در حدود 3300 دانشجو در رشته های معماری، شهرسازی، گرافیک، نقاشی و مرمت دارد.
رشته معماری به عنوان پرجمعیت ترین رشته دانشکده درحدود 2000 دانشجو در مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پذیرفته شده و مشغول به فراگیری علوم می باشد و در سالجاری با تلاش مسئولان رشته های معماری داخلی در مقطع ارشد و دکتری معماری به لیست رشته این دانشکده اضافه گردیده.
در رشته شهرسازی این دانشکده جمعیتی در حدود 1000 نفر در مقاطع مهندسی شهرسازی(کارشناسی) و برنامه ریزی شهری و طراحی شهری (کارشناسی ارشد) دانشجو مشغول به تحصیل می باشند و مقدمات جذب دانشجو در رشته مدیریت شهری و برنامه ریزی منطقه ای از سال آینده انجام شده است.

از جمله فعالیتهای پژوهشی دانشکده هنر و معماری همدان در یک سال گذشته چاپ 10 مقاله علمی پژوهشی و 35 مقاله ملی و بین المللی ISI، دو کتاب در دست چاپ و 10 سخنرانی ما حصل تلاش اساتید و دانشجویان این دانشکده می باشد.

وی بیان داشت : دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی همدان دارای، 40 عضو هیات علمی، که از این میان 13 نفر دارای مرتبه استادیاری می باشند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت