کارت کنکور دکتری سال ۹۴ از ۱۲ اسفند توزیع می شود

یک شنبه ۳ اسفند

 داوطلبان از ۱۲ اسفند با درج اطلاعات شناسنامه ای، اطلاعات شماره پرونده و یا اطلاعات کارت ثبت نام، از کارت خود پرینت تهیه نمایند.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۹۴ برای پذیرش دانشجو دوره روزانه، نوبت دوم ( شبانه)، پردیس های خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی در ۷ گروه آموزشی و ۲۵۰ کد رشته امتحانی روز ۱۵ اسفندماه برگزار می گردد.
 ۲۰۱ هزار و ۵۶۳ داوطلب در این آزمون ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۸۷ هزار و ۴۸۷ نفر زن و ۱۱۴ هزار و ۷۶ نفر مرد که در واقع ۴۳.۴۰ درصد داوطلبان زن و ۵۶.۶۰ درصد داوطلبان مرد می باشند.
بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده این آزمون در صبح روز جمعه ۱۵ در ۵۳ شهر و مرکز استان برگزار می گردد.
 شرکت کنندگان باید به مجوعه دروس تخصصی، زبان انگلیسی و استعداد تحصیلی پاسخ دهند.
کارت شرکت در آزمون و برگه راهنما از روز سه شبه ۱۲ اسفند تا ۱۴ اسفندماه از طریق سایت سازمان سنجش توزیع می گردد و شرکت کنندگان با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش در روز دوشنبه ۴ اسفندماه و در نشریه پیک سنجش در روزهای ۴ و ۱۱ اسفندماه منتشر می گردد برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
 داوطلبان از ۱۲ اسفند با درج اطلاعات شناسنامه ای، اطلاعات شماره پرونده و یا اطلاعات کارت ثبت نام، از کارت خود پرینت تهیه نمایند.
 نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه در دهه سوم فروردین ماه ۹۴ انتشار می یابد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت