شروع ویرایش اطلاعات و ثبت نام جدید کنکور ارشد 99

دو شنبه ۱ اردیبهشت تعداد بازدید 1856 دفعه

سامانه ویرایش اطلاعات و ثبت نام جدید کنکور ارشد 99 از امروز بازگشایی می شود. این آخرین فرصت ویرایش اطلاعات و ثبت نام برای کنکور ارشد 99 می باشد.

 

شروع ویرایش اطلاعات و ثبت نام جدید کنکور ارشد 99
شروع ویرایش اطلاعات و ثبت نام جدید کنکور ارشد 99

 

شروع ویرایش اطلاعات و ثبت نام جدید کنکور ارشد 99

طبق اطلاعیه قبلی سازمان سنجش، امکان ویرایش اطلاعات و ثبت نام جدید کنکور ارشد 99 از روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه فراهم شده است. ثبت نام و ویرایش اطلاعات در این مرحله به مدت سه روز تا تاریخ سوم اردیبهشت 99 ادامه خواهد داشت. بر این اساس هم داوطلبانی که قصد ویرایش اطلاعات ثبت نام خود را دارند و هم متقاضیانی که در مراحل قبل موفق به ثبت نام نشده اند این امکان را دارند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات قبلی اقدام نمایند.لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 99 در این قسمت برای شما قرار داده شده است و پیشنهاد می کنیم حتما قبل از اقدام به ثبت نام نکات مهم دفترجه را به دقت مطالعه کنید.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 99

همین الان می توانید برای مشاوره کنکور ارشد99 ثبت نام کنید.

اطلاعیه سنجش برای ثبت نام جدید کنکور ارشد 99

متن اطلاعیه سازمان سنجش در مورد ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات کنکور ارشد 99 به شرح زیر است:

"پيرو اطلاعيه مورخ 99/01/19 و با توجه به تغيير تاريخ برگزاري آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 ، بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان ثبت‌نام كننده در آزمون مذكور برای پذیرش در رشته های دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و پنجمين المپياد علمي- دانشجويي كشور مي‌رساند مقرر گرديد تسهيلاتي براي ویرایش اطلاعات افرادی که قبلاً (در مرحله اول از تاريخ 98/09/16 لغايت 98/09/28 و یا مرحله دوم از تاریخ 98/11/14 لغايت 98/11/16) در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند ايجاد گردد، لذا اطلاعات ثبت‌نامي آنها از روز دوشنبه مورخ 99/02/01 لغايت چهارشنبه مورخ 99/02/03 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گیرد و اين داوطلبان، می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و كنترل مجدد اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام و در صورت تمايل نسبت به ويرايش اطلاعات اقدام نمايند.

 ضمناً به منظور مساعدت و همراهي با داوطلباني كه قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده كه آنها نیز در بازه زماني فوق (از تاریخ 99/02/01 لغايت 99/02/03)، پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و همچنين اطلاعيه‌هاي مربوط به اصلاحات آن دفترچه به تاریخ‌های 98/09/25 و 98/11/14، بتوانند نسبت به ثبت ‌نام در این آزمون اقدام نمايند."

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  علی‏ - 99/2/1

  سلام من دی ماه فارغ التحصیل کارشناسی شدم.وضعیت نظام وظیفه نمیدونم کدش چند بزنم میشه راهنماییم بکنین!!!

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/2/1

  سلام خدمت شما
  برای شرایطی که گفتین کد نظام وظیفه ثبت نام ارشد99 "05" هست 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc