زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 (ویژه استعدادهای درخشان)

زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد 98
زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد 98 ویژه استعدادهای درخشان آغاز شده است و تا ساعت 24 روز شنبه 12 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش به آدرس https://azmoon.org می توانند دفترچه راهنما را مطالعه نمایند و در صورت داشتن شرایط نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. کلیه دانش آموختگان مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته سال های 97 و 98 در صورت احراز شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 ویژه استعدادهای درخشان، می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب حداکثر یکصد کد رشته / محل متناسب با مجموعه آموزشی مورد تقاضا و رعایت هم نامی و تجانس با رشته تحصیلی دوره کارشناسی ارشد خود اقدام نمایند.

متقاضیان به منظور ثبت نام لازم است نسبت به تهیه کارت اعتباری از طریق سامانه خرید کارت اعتباری اقدام نمایند.

به متقاضیان اکیداً توصیه می‌ شود قبل از تهیه کارت اعتباری ثبت نام از دایر بودن رشته/گرایش مورد تقاضای خود در دانشگاه آزاد اسلامی اطمینان حاصل نمایند.

ویرایش اطلاعات ثبت نامی و رشته/محل‌ های انتخابی تا پایان مهلت ثبت‌ نام امکان‌ پذیر بوده و داوطلبان نیازی به تهیه مجدد کارت اعتباری به منظور ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود ندارند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج حفظ نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد 98 دانشگاه آزاد

برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد 98 دانشگاه آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید. 

 

دفترچه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد 98 دانشگاه آزاد (ویژه استعدادهای درخشان)