زمان ثبت نام سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی 
زمان ثبت نام سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

متقاضیان واجد شرایط سهمیه استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 می توانند از ۲۹ تا ۳۱ تیرماه از سامانه مرکز سنجش، نسبت به ثبت نام این سهمیه اقدام کنند.

افرادی که متقاضی سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون بوده و به هنگام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند از ۲۹ تا ۳۱ تیرماه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام
کنند. این افراد باید ابتدا گزینه ب را انتخاب و پس از ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری، از طریق گزینه الف نسبت به ثبت نام استعداد درخشان اقدام کنند.

این افراد هنگام انتخاب رشته محل باید هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

کلیه افراد متقاضی استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون باید از تاریخ اول تا هفدهم مردادماه ۹۸ جهت ثبت نام در دانشگاه و معرفی به مرکز سنجش آموزش به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کنند.

این گروه باید انتخاب رشته محل را نیز همزمان با سایر داوطلبان عادی در روزها ۱۹ تا ۲۲ مرداد انجام دهند. (هر گونه تغییر در زمان های اعلام شده از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاع رسانی می شود.)

تغییر سهمیه استعداد درخشان پس از معرفی دانشگاه و ثبت در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان پذیر نیست.

تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 

70 هزار و 94 داوطلب در 11 مجموعه و 42 رشته در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 شرکت کردند.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در روزهای 19 تا 22 مرداد ماه می باشد. همزمان با اعلام نتایج و انتشار کارنامه های اولیه، دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98 برای دانشگاههای سراسری، آزاد و شهریه پرداز (پردیس خود گردان، شبانه) به همراه ظرفیت دانشگاه های پذیرنده، در سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir منتشر می شود.