آغاز ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در دوره های روزانه (عادی رایگان)، شهریه پرداز دانشگاه آزاد اسلامی و مجازی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از 30 بهمن 97 تا 10 اسفند 97 انجام شد. فرصت مجدد و امکان ویرایش برای جاماندگان این آزمون از امروز دوشنبه مورخ 98/1/26 آغاز و تا تاریخ  98/1/28 ادامه دارد.

داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی نشده‌اند یا هزینه ثبت نام را پرداخت کرده ولی ثبت نام نکرده‌اند و همچنین افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می‌ توانند از امروز ۲۶ فروردین ۹۸ تا روز ۲۸ فروردین ۹۸ نسبت به ثبت نام یا ویرایش فرم ثبت نام اقدام کنند.

زمان ثبت نام داوطلبان استعداد درخشان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ثبت نام استعداد درخشان در سامانه ارشد کارشناسی ارشد در روزهای ۲۹ تا ۳۱ تیر ۹۸ صورت می‌ گیرد و زمان مراجعه متقاضیان واجد شرایط استفاده از آئین نامه استعداد درخشان (با آزمون و بدون آزمون) به دانشگاه محل تحصیل در روزهای اول تا دهم مرداد ۹۸ خواهد بود.

آمار ثبت نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

پیش از این بیش از ۵۱ هزار نفر در بازه زمانی ۳۰ بهمن تا ۱۰ اسفند ۹۷ در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌ های گروه پزشکی سال ۹۸ ثبت نام کردند و ظرفیت اولیه پذیرش در دوره‌ های کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌ های گروه پزشکی سال ۹۸ تعداد ۴ هزار و ۷۰۷ نفر اعلام شده بود که با توجه به ویرایش دفترچه این میزان تغییر می کند.

تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به دلیل وقوع سیل

با توجه به وقوع سیل در برخی از مناطق کشور مصوب شد زمان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ همه رشته‌ها که پیش از این قرار بود در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ برگزار شود با تعویق یک ماه در نوبت‌ های صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۹۸ برگزار می شود.

زمان و مکان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

به این ترتیب بر اساس زمان بندی جدید آزمون کارشناسی ارشد رشته‌ های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ همه رشته‌ ها در نوبت‌های صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۹۸ در شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می‌ شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در روزهای ۲۳ تا ۲۶ فروردین ۹۸ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی توزیع می‌ شود.