جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 دانشگاه علوم پزشکی تهران

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال تحصیلی 98-97 دانشگاه علوم پزشکی تهران از یکشنبه 25 شهریور ماه به صورت اینترنتی آغاز می شود و تا سه شنبه 27 شهریور 97 ادامه دارد.

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 دانشگاه علوم پزشگی تهران

پذیرفته شدگان باید در روزهای اعلام شده برای تکمیل فرم ها و مدارک ثبت‌نامی با وارد کردن کد ملی به‌ عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به‌ عنوان رمز عبور به نشانی سایت ثبت نام به آدرس http://sipad.tums.ac.ir/stdnew مراجعه کرده و نسبت به اسکن مدارک و ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند.

پذیرفته شدگان پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران

پذیرفته شدگان پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز جهت آگاهی از فرایند ثبت نام و تاریخ ثبت نام حضوری و همچنین اطلاع از میزان شهریه ها به سایت معاونت آموزشی پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 دانشگاه علوم پزشگی تهران

مدارک لازم برای ثبت‌نام اینترنتی پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 دانشگاه علوم پزشکی تهران، شامل تکمیل فرم های ثبت نام، گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (که تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ اخذ شده باشد) برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی که نوع گواهی پیش دانشگاهی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی در آن قید شده باشد، اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه و سال ماقبل دیپلم برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان است.

گواهی مدرک دوره کاردانی برای پذیرفته شدگانی که با مدرک فوق ثبت نام کرده اند، اصل ریز نمرات دوره سه ساله متوسطه، گواهینامه دوره چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان، اسکن شناسنامه (از کلیه صفحات) و عکس ۴*۳ (با فرمت JPEG و حجم کمتر از ۵۰kb)، تصویر کارت ملی (پشت و رو) و گواهی استفاده از سهیمه شهدا و ایثارگران از دیگر مدارک اعلام شده است.

تصویر کارنامه قبولی اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری، کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام‌ وظیفه برای آقایان به‌ صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مراکز پلیس+۱۰، اسکن مدارک اقامتی یا شناسایی معتبر برای اتباع خارجی پذیرفته‌شده، از دیگر مدارک ثبت نام است.

پذیرفته شدگان لازم است جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک مجدداً بعد از حداکثر سه روزکاری به سایت ثبت نام مراجعه کنند تا پیام «ثبت‌نام انجام شد» را مشاهده کنند و رسید تاییدیه ثبت نام موقت راجهت ثبت نام حضوری در دانشکده پرینت کنند. افراد در صورت مشاهده پیام «مدارک ناقص است» باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام کنند.

پذیرفته شدگان باید برای دریافت کارت دانشجویی پس از صدور شماره دانشجویی به سایت اینترنتی اعلام شده مراجعه کنند.

زمان ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 دانشگاه علوم پزشکی تهران

پذیرفته شدگان برای ثبت نام حضوری و تحویل اصل مدارک ثبت نامی به دانشکده مورد نظر باید طبق جدول اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.

همچنین ثبت نام دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ و متقاضی خوابگاه های دانشجویی (مقاطع عمومی) از روز شنبه ۲۴ شهریور ماه ۹۷ آغاز شده است.

درخواست تقاضای اسکان دانشجویان غیر بومی 

دانشجویان نیمسال اول غیر بومی (ساکن شهرستان های کشور) می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی اعلام شده در سایت معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند.

ثبت نام فقط به منزله درخواست خوابگاه است و مدیریت امور خوابگاه ها طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در خوابگاه های دانشجویی اقدام خواهد کرد.

سامانه اسکان تا ۱۱ مهرماه به منظور ارسال درخواست دانشجویان آماده دریافت است و پس از آن امکان ارسال تقاضانامه وجود ندارد و مطابق آیین نامه حداقل یک نیمسال تحصیلی به دانشجویان، خوابگاه واگذار نمی شود.

دانشجویان می توانند برای اطلاع از وضعیت خوابگاه و اتاق اختصاص داده شده، ۴۸ ساعت بعد از اتمام مهلت ثبت نام به سایت اسکان (قسمت سابقه سکونت) مراجعه و از وضعیت اسکان خود مطلع و به خوابگاه اختصاص یافته مراجعه کنند.