زمان کنکور کاردانی به کارشناسی 97

زمان کنکور کادرانی به کارشناسی 97

زمان کنکور کاردانی به کارشناسی 97، برای پذیرش در رشته های با آزمون صبح روز جمعه 12 مرداد ماه می باشد.

نحوه و زمان پرینت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97

داوطلبان متقاضی رشته های با آزمون از روز سه شنبه 9 مرداد 97 می توانند برای مشاهده برگ راهنما و پرینت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97، به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. متقاضیان می توانند با وارد کردن شماره پرونده، کد رهگیری و یا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند.

داوطلبان باید بر اساس تاریخ و نشانی حوزه امتحانی درج شده بر روی کارت شرکت در آزمون به همراه پرینت کارت و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه نمایند.

چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کدپیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به سایت این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کند.

این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

آن دسته از داوطلبانی که هم اکنون علاقه‌مند به گزینش در رشته‌های موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی هستند لازم است در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون با ورود به بخش ویرایش اطلاعات و کارت اعتباری را به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال باشد، خریداری کنند.

این داوطلبان باید با پرداخت مبلغ ۵۵ هزار ریال به عنوان وجه اعلام علاقه‌مندی اقدام کرده و مشخصات کارت اعتباری را در محل مربوط درج کنند و سپس با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات نسبت به اعمال انتخاب کدرشته‌محل های مورد علاقه خود اقدام کنند.

درهای ورودی حوزه‌های امتحانی رأس ساعت ۷:۳۰ بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون رأس ساعت 8 آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهای ورودی به محوطه و یا سالنهای امتحانی ممانعت به عمل خواهد آمد.

داوطلبان علاقه مند به گزینش در رشته‌های با آزمون و همچنین رشته‌های تحصیلی با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، لازم است برای اطلاع از تاریخ و نحوه انتخاب رشته، در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۷ به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

اعلام مغایرت در اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

داوطلبان لازم است در صورت مغایرت در اطلاعات کارت شرکت در آزمون خود تا تاریخ 11 مرداد 97 با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات سازمان سنجش نسبت به اصلاح موارد زیر اقدام نمایند.

چنانچه مغایرتی در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۲۰ به ترتیب شامل نام‌ خانوادگی و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، شماره ملی، کد و عنوان رشته تحصیلی، موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی، سال و ماه اخذ مدرک تحصیلی، معدل فارغ‌التحصیلی، وضعیت اشتغال (کارمندی)، استان بومی و علاقه‌مندی به گزینش در رشته‌های غیرانتفاعی و کد و عنوان محل های انتخابی کارت شرکت در آزمون مشاهده شد لازم است رفع شود.

چنانچه در بندهای ۳، ۷، ۹ و ۱۵ (جنس، دین، معلولیت، زبان امتحانی ) تفاوتی مشاهده شد ضروری است داوطلبان در روز پنجشنبه ۱۱ مرداد ۹۷ صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه کنند.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت‌نامی (بند ۸) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند، لازم است حداکثر تا تاریخ ۱۲ مرداد ۹۷ منحصراً به سایت سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج نسبت به اصلاح سهمیه اقدام کنند تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه مورد نظر برای آنان اعمال شود.

در غیراینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نیست.

چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلبی فاقد عکس باشد و یا عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر بودن عکس، اشتباه عکس و واضح نبودن عکس است داوطلب باید در روز پنجشنبه ۱۱ مرداد ۹۷ صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۸ با ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه و موضوع را دنبال کرده تا مشکل برطرف شود.

ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی 97

داوطلبان رشته های با آزمون و رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در صورت نیاز لازم است از تاریخ 9 تا 11 مرداد 97 با مراجعه به ایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود (معدل کل مقطع کاردانی و کد رشته های محل انتخابی) اقدام نمایند.

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97

پذیرش داوطلبان در رشته های امتحانی بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 97، مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، مهندسی بهداشت محیط، ساخت پروتزهای دندانی،‌ مدارک پزشکی، ایمنی صنعتی و محیط کار، ساخت و تولید، صنایع چوب و کاغذ-سازه های چوبی، صنایع شیمیایی، مواد،‌ معدن، نقشه برداری، شهرسازی، صنایع نساجی،‌ مهندسی آبیاری، مهندسی منابع طبیعی- محیط زیست، رشته های پرورش طیور، پرورش گاو و گاومیش، تولیدات دامی،‌ تولیدات گیاهی، جنگلداری،‌ شیلات، چوب شناسی و صنایع چوب، علوم و صنایع غذایی،‌ گیاه پزشکی،‌ ماشین های کشاورزی، مرتع و آبخیزداری،‌ بازیافت، آمار، آموزش ریاضی، آموزش حرفه و فن، آموزش دینی و عربی، آموزش راهنمایی و مشاوره،‌ زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی،‌ آموزش علوم تجربی، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی، مطالعات اجتماعی،‌ آموزش و پرورش ابتدایی، باستان شناسی، تربیت معلم قرآن کریم، علوم انتظامی، علم اطلاعات و دانش شناسی، مدیریت،‌ حقوق قضایی- علوم ثبتی،‌ مرمت و احیای بناهای تاریخی)، موسیقی «نوازندگی ساز ایرانی»، طراحی پوشاک، علوم آزمایشگاهی دامپزشکی، بهداشت مواد غذایی، بهداشت مواد غذایی با منشاء دامی بدون کنکور می باشد.

پذیرش دانشجو در این رشته ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع کاردانی) می باشد. 

ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97

داوطلبان کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97، برای ویرایش اطلاعت ثبت نامی خود باید از تاریخ 9 تا 11 مرداد به قسمت ویرایش اطلاعات سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. 

اصلاحات دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 97

اصلاحات دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 97، در روز یکشنبه 7 مرداد ماه 97 در سایت سازمان سنجش منتشر می شود. تمام داوطلبان اعم از داوطلبان متقاضی رشته های با کنکور و بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 97 نسبت به مطالعه آن اقدام کرده و از تاریخ 9 تا 11 مرداد می توانند رشته محل های انتخابی خود را ویرایش نمایند.