آزمون
آخرین فرصت دریافت کارت ورود به جلسه ۵ آزمون علوم پزشکی امروز

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ آزمون های ملی و جایابی دندانپزشکی، ارزشیابی و ارتقاء داروسازی و تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی فردا ۵ مرداد برگزار خواهد شد و امروز آخرین فرصت دریافت کارت ورود به جلسه می باشد.

7امین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی، سی امین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور، چهارمین دوره آزمون ارتقای دانش آموختگان کارشناسی وکارشناسی ارشد داروسازی خارج از کشور، سیزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و اولین دوره تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) علوم آزمایشگاهی همگی پنجشنبه پنجم مرداد برگزار خواهد شد.

متقاضیان آزمون ها تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه چهارم مردادماه ۹۶ فرصت دارند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.

۴۳۷ نفر در اولین دوره تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) علوم آزمایشگاهی ثبت نام نمودند که از این تعداد ۸۶ نفر زن و ۳۵۱ نفر مرد می باشند.

در 7امین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی تعداد ۳۵۰ نفر شامل ۱۵۹ نفر زن و ۱۹۱ نفر مرد و در سی امین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور تعداد ۷۷ نفر شامل ۲۹ نفر زن و ۴۸ نفر مرد ثبت نام نمودند. 

4امین دوره آزمون ارتقای دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد داروسازی خارج از کشور نیز با حضور ۱۲۵ داوطلب برگزار خواهد شد که از این تعداد ۷۵ نفر زن و ۵۰ نفر مرد می باشند. نیز در 13امین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور نیز ۱۴۶ داوطلب شرکت می نمایند که از این تعداد ۸۷ نفر زن و ۵۹ نفر مرد می باشند.

همه آزمون ها ۹ صبح روز پنجشنبه پنجم مردادماه ۹۶ در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید