تصویب رشته دکتری حقوق خانواده

دو شنبه ۱۶ اسفند

محمد اسحاقی بیان نمود: رشته فوق همه جنبه های مختلف روانشناختی، اقتصادی، جامعه شناختی، مبانی دینی، حقوق و تکالیف و مسئولیت اعضای خانواده را مورد توجه قرار می دهد.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد علوم تغذیه وزارت بهداشت
تصویب رشته دکتری حقوق خانواده

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ محمد اسحاقی رئیس کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی بیان نمود: رشته دکتری حقوق خانواده نهایی گردید.

اسحاقی گفت: رشته حقوق خانواده رشته ای جدید است و با توجه به تحولاتی که در بحث خانواده وجود دارد، لازم است که به صورت تخصصی در نهاد های علمی درخصوص آن کار گردد.

محمد اسحاقی بیان نمود: رشته فوق همه جنبه های مختلف روانشناختی، اقتصادی، جامعه شناختی، مبانی دینی، حقوق و تکالیف و مسئولیت اعضای خانواده را مورد توجه قرار می دهد.

رئیس کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی افزود: رشته حقوق خانواده پس از تصویب در شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی در مقطع دکتری دانشگاه ها راه اندازی می گردد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  محمد حیدری‏ - 01/10/23

  سلام وعرض ارادت بنده ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی ام ایا حقوق خانواده می‌تونم در آزمون مقطع دکتری شرکت کنم .در حال حاضر هم شاغل فرهنگی هستم در آموزش و پرورش .با تشکر

 • تصویر فرد

  داریوش علی زاده‏ - 01/9/4

  با سلام و عرض ادب"
  عرض می شود بنده دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه تهران می باشم که مدت 7 سال هم در شعب حقوقی خانواده سنوات خدمت داشته و فی الحال هم کارشناس رسمی در امور خانواده با محوریت موضوعات مطالبات مالی زوجه از قبیل مطالبه نفقه و مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت و مطالبه تنصیف اموال و استرداد جهیزیه و مسائلی دیگر از قبیل مهرالمثل و الزام به تمکین زوجه و ....می باشم که امسال متقاضی شرکت در رشته مطالعات زنان آنهم به امید اینکه سرفصل دکتری حقوق خانواده در اموزش عالی به تصویب برسد،متاسفانه فی الحال تعداد کمی از دانشگاهها در این رشته دانشجو پذیرش می کنند امید است دوره های روزانه را در اکثر دانشگههای روزان در تعداد کثیری از دانشگاهها گسترش دهند و حتی الامکان در دانشگاه پیام نور یا دانشگاههای نوبت دوم این رشته دانشجو پذیرش نماید. با تشکرات خاص" علی زاده از شهرستان دلفان از استان لرستان. موفق و مسندام باشید.

 • تصویر فرد

  javan‏ - 00/6/20

  باسلام واحترام..ازکی میتونیم دکتری خانواده شرکت کنیم؟درپذیرش١۴٠٠که نبود وبنده روبخاطرانتخاب حقوق جزا غیرمتجانس اعلام کردن.البته بعدازدریافت مبالغ ومصاحبه

 • تصویر فرد

  دریادل‏ - 97/9/7

  سلام رشته الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی ام میتونه ازمون دکتری رشته حقوق خانواده یا مطالعات حقوق خانواده شرکت کنه؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت