آزمون
آخرین فرصت ثبت نام در آزمون دکتری 30 آذر

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر ؛ حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش بیان نمود: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری نیمه‌ متمرکز (Ph.D) سال ۹۶ تمامی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد ساعت ۲۴ سه شنبه ۳۰ آذر به پایان می رسد.

داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام ننمودند توصیه می شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبانی که متقاضی پذیرش در دانشگاه آزاد می باشند نیز باید نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات و کدرشته های امتحانی طبق اطلاعیه های سازمان سنجش و دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

حسین توکلی گفت:همه داوطلبان آزمون دکتری سال ۹۶ اعم از اینکه پیش از این در سایت دانشگاه آزاد ثبت نام نمودند و یا ثبت نام ننمودند، باید با ورود به سایت سازمان سنجش در این آزمون ثبت نام نمایند.

هم اکنون ۱۵۲ هزار و ۵۲ داوطلب به ثبت نام اقدام نمودند.

داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمودند هم تا ۳۰ آذرماه مهلت دارند نسبت به مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌ متمرکز (Ph.D) سال ۹۶ در روز جمعه ۶ اسفند ۹۵ در ۷ گروه آموزشی و ۲۴۴ کد رشته امتحانی برگزار خواهد شد و برگه راهنما و پرینت کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه ۳ اسفند تا پنجشنبه ۵ اسفند از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

همین الان می توانید ثبت نام کنید